..::Gitar Dersleri::..

sawe

New member
yha arkadaşlar benim gitarım var ve çalıyorumda yanlız yeni ve kolay notalar lazım daha geniş linkler verirmisiniz?

üstükalsın

New member
yaa acaba distortion ile ilgili görüntülü bilgi bulan veya bilen varsaa...
kaçıncı perde kaçıncı tel fln
bnm için çok önemli biran önce hızlı olmalıyım grubum için auhjhuaheuh

alaraaa

New member
Evet Çok Güzel we açıklayıcı bir yazı teşekkür ederim ama bende portreler görünmüyo :(

axi_angel

New member
merb.arkadaşlar ben gitar çalıyorum fakat program gerekior.ritim ve akor üzerine.bilginiz varsa böle bi site ismi verirseniz indirebileceğim sevinirim.

abuzum

New member
arkadasım güsel emek harcamıssın eline saglık ama böyle hep yazı hep yazı makale gibi vermişsin
biraz resimsellestirseydin süper olacaktı ben calıyorum gitar ama onlara bakınca ben bile düsünüyorum bu kadar zormu diye kolaylastıralım biraz tekrar tesekkürler

axi_angel' Alıntı:
merb.arkadaşlar ben gitar çalıyorum fakat program gerekior.ritim ve akor üzerine.bilginiz varsa böle bi site ismi verirseniz indirebileceğim sevinirim.
arkadasım umarım istedigin gibidir akor ve ritimleri vermiş işine yarar umarım yoksa alta yaz yardımcı oluruz...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
google kullanmak yeterli arkadaşım akorlar die arat bi ton beleş site çıkar bi çoğunda güsel paylaşımlar var yalnız bazılarnda hatalar olabilior onları kendin çalarken düzeltirsin.

resimleştirmek keşke o kadar kolay olsaydı ;) zaten ben hiç bi zamn buradan gitar öğrenilebileceğine inanmıorum bence eğitim cd leri falanda hikaye en azından birinden canlı görmek lazım bu işi prof anlamda yapmak istiorsanız bence birazcık para harcaıp öğretmenlerinden temeli almak lazım temeli aldıktan sonra yetenek varsa ilerliorsunuz zaten

ben bulunduğum yerde gitar kursları açıorum kimisi gelio 1 ay durduktan sonra gerçekten 2 ay sonra görüorum çok ii ilerletmiş kimisine bakıorum 5 ay kurs alıo yine çalamıo yine çalamıo biraz yetenek ve parmak işi e kulak zaten çok önemli ;)

lombardo89

New member
yeniler için güzel bi çalışma onlar adına teşekkür attım eyw. bence bunlar bilinmeden gitara başlanmamalı gitar çalmak için çalınmaz!! bir de dikkat edin sitelerdeki akorlar doğru olmayabilir bence gitar pro indirin (full sürüm yoksa 90 günde biter) www.911tabs.com sitesine girerek dünya çapı bütün grupların bass, elektro, klasik, bateri..............mandoline kadar her tabını bulabilirsiniz

cfrkr

eXeLLanC
bunların hepsini biliyorum çünkü bende bir gitar çalan kişiyim..Ama yeni öğrenenler için keşke bazı konuların altında resim olsaydı.Ama yinede çok saol ;) güzel çalışma olmuş..

trselda

New member
cok tesekkurler ama bence boyle yazdignizi okiyarak pek fazla bisey calamiyoruz yada ben calamiyorum ynede tskler :)