Geyik Cafe

SEYDİALİ

seyri alem
bır kaç ay daya yazmasam avrya tam bir yıl olacak yazık yazık bee

sonsuzluğa

Moderator
bir kaç ay daha sabretseydin o zaman :p

SEYDİALİ

seyri alem
senın gibi psaklı bır sozde buranın muduru olacagı bu tabıı :)

sonsuzluğa

Moderator
pasaklı olduğumu yazılarımdan mı çıkardın :biggrin:

buranın müdürü olabilirim. sen de çalışanıydın sözde. temizliği müdür mü yapar çalışan mı :p kendi pasaklılığını başkalarına atmaya kalkma :hadiordan

SEYDİALİ

seyri alem
benı işten atmıstın unutma bayan pasaklı mudur :p

sonsuzluğa

Moderator
atma sebebim de ortada işte.

hımmm... demek ki acın var diye geri geldin :p

SEYDİALİ

seyri alem
yok ben isyan başlatınca siz atmıstınız yenı bir sey degıl ama şimdi ben müşteriyim ben lutfen sıparıs alın :)

SEYDİALİ

seyri alem
yok ben isyan başlatınca siz atmıstınız yenı bir sey degıl ama şimdi ben müşteriyim ben lutfen sıparıs alın :)

sonsuzluğa

Moderator
kapalıyız beyefendi, ortağımla toplantıdan sonra belki yeniden açabiliriz.

SEYDİALİ

seyri alem
he ıyı kapatın zaten bir işe yaradıgınız yok yan gelın yatın :)

sonsuzluğa

Moderator
hasta olduğum halde yan gelip yatamıyorum. iftiranın da bu kadarı :hadiordan

SEYDİALİ

seyri alem
duyda ınanma haa acaba kımın yatıgı yerde pc de varr :p

sonsuzluğa

Moderator
bilmem sormak lazım. :biggrin: neyse sonra görüşürüz. hadi iyi geceler.

SEYDİALİ

seyri alem
pasaklı mudur başka cafeye giidip cay mı iççeksin :p

seloboy

New member
arkadaşlar herkese merhaba;

pansiyonda kalıyorum 6 kişilik odamızda 3 arkadaş kalıyoruz.
bir gün komik bir olay yaşadım onu yazacağım :D

soner isimli arkadaşım o gece nerde olduğunu bilmiyorum, ya alem yapıyor yada başka bir odada misafir olarak kalcak her neyse biz odada 2 kişiyiz.

serkan ve ben :D

serkan uyuyor bende yataktayım laptop kucağımda internetin başındayım, müzikler eşliğinde web sayfalarını alt üst ediyorum ve bir ses duymaya başladım;

serkan'ın sesiydi bu evet onun sesi, ama uzaktan geliyor bu olamaz! serkan yorganı kefen gibi komple örtmüş üstüne tövbe yarabbi. Uzaktan serkanın sesleri yankılanıyor!!!

imdaat!
imdaaaat!
(azına peçete tıkayan birinin sakin bir şekilde "imdaat" sesini çıkarttığını düşünün işte)
imdaaaaaat!

birden bire sesin uzaktan değil yorganın altından geldiğini fark ettim :D oh be çektim şöyle ses serkan dan geliyormuş rahatladım.

ama hala bir sorun var bu niye imdat diye bağırıyor noluyor buna?
yanına gideyim kendi kendine boğuluyor herhalde :| yanına gideyim açayım yorganı da nefes alsın garibim.

ama tam kalkacakken korku filmlerindeki gibi fırladı yorganın altından;

BEN := oha olm napıyon sen manyadınmıi psikolojik manyak!!
SERKAN =: Fatih beni duydunmu az önce?
BEN := imdat imdat deyip duruyordun duydum.
SERKAN =: niye yardım etmedin olm? ölüyordum az kalsın.
BEN := durup duruken ne ölmesi be, hem ben tam kalkıcaktım sen fırladın birden manyakmısın nesin noluyo la sana :D
SERKAN =: karabasan geldi bana kitledi beni, görmedinmi onu? üstüme çöktü nefes bile alamıyordum.
BEN := allah cezanı vermesn senin, zaten bende diyordum bu herif yorganın altında nasıl nefes alıyor böyle? alamıyormuş meğersem :D kardeşim kafanı dışarıda bırakmalısın oksijen gelmesi için :D
SERKAN =: dalga geçme karabasan geldi diyorum ya sana!!
BEN := yaw delirtme beni iki saattir kapı kapalı kimsenin geldiği yok! yanında yada üstünde kimseyi görmedim ben.
SERKAN =: olm kıpırdayamadım diyorum sana zor nefes alıyordum ölcektim az kalsın. nasıl oldu bınlar söyle o zaman.
BEN := g..'ün açıkta kalmış olsa gerek, hava hafiften serin ve sen malzemeyi üşütünce vücutun kitlendi heralde :D tahminimce bilincin açılınca kendine gelmen biraz zaman aldı ve sen bu zaman zarfında "imdaat" şeklinde bağırarak beni güldürmeyi başardın bravo :D
SERKAN =: kardeşim hafiften kasılmış sağım solum, ben bir abdes alıyım dua edip yatıcam. korkuyorum abdes alırken beni beklermisin?
BEN := tamam korkma artık yanında ben varım :D

gittik, arkadaş abdes alırken ben onu korudum. Nasıl bir varlığa karşı korudum onu bende bilmiyorum bu arada :D
neyse odaya döndük.

ben: hacı bak boğulcan sonra seni öldürdü diye hapse girmek istemiyorum nolursun kafanı yorganın içine sokma, bak camıda kapattım ama ninni söylemiyeceğim hadi allah rahatlık versin.
serkan: bir iki güldükten sonra uyudu.

her ne yaptıysamda karabasan diye birşeyin olmadığını ısrar etsemde bilimsel açıklamalar yapsamda inanmaddı bana. Anaam çokta tın ya, yalanmı söylicem tamam kuran'da yazılı bir ayet var, bizler ve 3 harfliler allaha kul olarak yaratılmışız ama abartmayada gerek yok yani.

hem inanmassa inanmasın! o kim oluyor!

neyse sakinleştim relax'ladım, bu arada arkadaşlar biraz uzun oldu umarım hoşunuza gider :)
gerçekten yaşadığım bir mevzu, aynı zamanda gülerek hatırladığım. bu arada serkan arkadaşımız trabzonlu.

saygılar efendim..

seloboy

New member
arkadaşlar herkese merhaba;

pansiyonda kalıyorum 6 kişilik odamızda 3 arkadaş kalıyoruz.
bir gün komik bir olay yaşadım onu yazacağım :D

soner isimli arkadaşım o gece nerde olduğunu bilmiyorum, ya alem yapıyor yada başka bir odada misafir olarak kalcak her neyse biz odada 2 kişiyiz.

serkan ve ben :D

serkan uyuyor bende yataktayım laptop kucağımda internetin başındayım, müzikler eşliğinde web sayfalarını alt üst ediyorum ve bir ses duymaya başladım;

serkan'ın sesiydi bu evet onun sesi, ama uzaktan geliyor bu olamaz! serkan yorganı kefen gibi komple örtmüş üstüne tövbe yarabbi. Uzaktan serkanın sesleri yankılanıyor!!!

imdaat!
imdaaaat!
(azına peçete tıkayan birinin sakin bir şekilde "imdaat" sesini çıkarttığını düşünün işte)
imdaaaaaat!

birden bire sesin uzaktan değil yorganın altından geldiğini fark ettim :D oh be çektim şöyle ses serkan dan geliyormuş rahatladım.

ama hala bir sorun var bu niye imdat diye bağırıyor noluyor buna?
yanına gideyim kendi kendine boğuluyor herhalde :| yanına gideyim açayım yorganı da nefes alsın garibim.

ama tam kalkacakken korku filmlerindeki gibi fırladı yorganın altından;

BEN := oha olm napıyon sen manyadınmıi psikolojik manyak!!
SERKAN =: Fatih beni duydunmu az önce?
BEN := imdat imdat deyip duruyordun duydum.
SERKAN =: niye yardım etmedin olm? ölüyordum az kalsın.
BEN := durup duruken ne ölmesi be, hem ben tam kalkıcaktım sen fırladın birden manyakmısın nesin noluyo la sana :D
SERKAN =: karabasan geldi bana kitledi beni, görmedinmi onu? üstüme çöktü nefes bile alamıyordum.
BEN := allah cezanı vermesn senin, zaten bende diyordum bu herif yorganın altında nasıl nefes alıyor böyle? alamıyormuş meğersem :D kardeşim kafanı dışarıda bırakmalısın oksijen gelmesi için :D
SERKAN =: dalga geçme karabasan geldi diyorum ya sana!!
BEN := yaw delirtme beni iki saattir kapı kapalı kimsenin geldiği yok! yanında yada üstünde kimseyi görmedim ben.
SERKAN =: olm kıpırdayamadım diyorum sana zor nefes alıyordum ölcektim az kalsın. nasıl oldu bınlar söyle o zaman.
BEN := g..'ün açıkta kalmış olsa gerek, hava hafiften serin ve sen malzemeyi üşütünce vücutun kitlendi heralde :D tahminimce bilincin açılınca kendine gelmen biraz zaman aldı ve sen bu zaman zarfında "imdaat" şeklinde bağırarak beni güldürmeyi başardın bravo :D
SERKAN =: kardeşim hafiften kasılmış sağım solum, ben bir abdes alıyım dua edip yatıcam. korkuyorum abdes alırken beni beklermisin?
BEN := tamam korkma artık yanında ben varım :D

gittik, arkadaş abdes alırken ben onu korudum. Nasıl bir varlığa karşı korudum onu bende bilmiyorum bu arada :D
neyse odaya döndük.

ben: hacı bak boğulcan sonra seni öldürdü diye hapse girmek istemiyorum nolursun kafanı yorganın içine sokma, bak camıda kapattım ama ninni söylemiyeceğim hadi allah rahatlık versin.
serkan: bir iki güldükten sonra uyudu.

her ne yaptıysamda karabasan diye birşeyin olmadığını ısrar etsemde bilimsel açıklamalar yapsamda inanmaddı bana. Anaam çokta tın ya, yalanmı söylicem tamam kuran'da yazılı bir ayet var, bizler ve 3 harfliler allaha kul olarak yaratılmışız ama abartmayada gerek yok yani.

hem inanmassa inanmasın! o kim oluyor!

neyse sakinleştim relax'ladım, bu arada arkadaşlar biraz uzun oldu umarım hoşunuza gider :)
gerçekten yaşadığım bir mevzu, aynı zamanda gülerek hatırladığım. bu arada serkan arkadaşımız trabzonlu.

saygılar efendim..

SEYDİALİ

seyri alem
nihahahaha cafeyi ele geçirdim :p

buda zafer bayrağı indirinde görelim :p