Garmin Mobile XT v5.00.50 FuLL Kurulum | Türkiye Haritası | ve Hakkında Tüm DetayLar

aabayhan

New member
ellerine sağlık kurdum ama adres gir dediğimde bhunun için detaylı haritalar gerekmektedir diyor garmin.com a girin diye uyarı geliyor ekrana sizde böyle bişey yapan oldumu..

vuslat2458

New member
1 senedir bu programı arıyordum burda buldum yüklemeye çalışıyorum inşallah çalışır kim eklediyse allah razı olsun ellerine emegine saglık sagolsun :))

pottti

New member
ilkez böyle bir program kullanacağım inşallah çalışır nalatıma göre süper umarım çalışır

benevixit

New member
Kardeş ellerine sağlık verdiğin emek için teşekkür ederim ben E72 de kulllanıyorum gayet başarılı. Bir de sana zahmet elin değerse bu Garmin'in denizciler için çıkardığı Blue Map'ları var onu da eğer buraya eklersen denizcilik adına gerçekten önemli bir olayı gerçekleştirmiş olacaksın.

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Sadece Symbian destekli telefonlarda mı çalışıyor yoksa java destekli telefonlarda çalışır mı ?

mgold

New member
no maps yazıyor haritayı bir türlü göremedim.uyduya da bağlandım 3 çubuk yesşil yanıyor yine no maps yazıyor

telekomcu4

New member
Efendim ben son resimde kırmızı çerçeveye tıklıyorum bende bluetooth ve ekli yerleşik gps kullan seçenekleri yok sadece yalnızca garmin gpd cihazına bağlantı izni verilir yazıyor altındada yeni gpsyi eşleştir seçeneği var ne yapsam bi yardımcı olsanız

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Bunun Java olanı varmı :)

fiko14

New member
paylaşandan allah razı olsun çok çok lazımdı buldum kurulumunu falanda yazmış kardeşimiz sağolsun çabucak kurup işimi hallettim çok teşekkürler

coolclub

New member
drmhckr nickli üyenin problemi bende de oldu inşallah düzelir. Bunun için rüya görmem gerekiyormu ? :D

vetafk

New member
kardeş Allah senden razı olsun. e72ye kurdum çok sağlıklı şekilde çalışıyor. adımları takip ettim sorunsuz oldu. çalışmalarının devamını dilerim. sağ olasın