Galatasaray Bölümü İle İlgili Tüm Şikayet Ve Öneri Başlığınız !!!!

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Arkadaşlar spor bolumunde rahatsız oldugunuz herhangibir konu, küfür,yazı yada üye olursa buraya yazın.Buraya yazmanız bızım daha kolay müdehale edebilmemizi saglayacaktır. İyi forumlar:hhman:

ugi

New member
benim adım üm it nikim ugı ultrAslan DENİZLİDEYİM SEİZLER CO GÜZEL RESİMLER GÖNDEREBİLİRİM İSTERSENİZ

MiKeRiNoS

New member
ya ben anlamıom burası galatasaray tarafı ama fenerlıler gırıp tartısma ortamı yaratmıs bazı yerlerde. onların msjlarını silseniz de olay büyümese.

(örn:bu 10aşağılanma yerınde 2 kişi uzaklastırma almış bunun nedenı fenerlılerın olaya karısması) hatta olay küfürler sevıyesıne varmıs. bunu engellemenın bı yolu yokmu. ılgılı arkadaslara duyrulur tesekkurler

ChaMuR

Altın Üye
arkadasım rahatsız olduğunuz mesajları lütfen linkleriyle birlikte yazarsanız daha kolay we hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz...

MiKeRiNoS

New member
arkadasım ben genel olarak söylemiştim. hem zaten konu kapatılmış.ama bu tür şeyler çok oluyoo.. hmm ilgin için tşk.

surgery

New member
Onerilerde buraya yaziliyomus madem ben sey diicektim galatasaray marslarinin oldugu bi topic yapip sabitlesek nedersiniz illaki burdaki arkadaslardan guzel marslar bilenler vardir bizlerle paylassalar bizde ogrensek nedersiniz

anılcan ın uyarı almasını istiorm hergün tüm haberleri siteye koyuo günde belli bi topic açma sayısı yokmu bizim açtığımız tüm topicler aşağıya inio bi çare bulunması lazım...
he sen açmıomsnz derseniz açıorm ama benim topiclerime bi bakın yarısı haberdir...

vinsinity

New member
ρ.н.é.η.σ.м.é.η.é' Alıntı:
anılcan ın uyarı almasını istiorm hergün tüm haberleri siteye koyuo günde belli bi topic açma sayısı yokmu bizim açtığımız tüm topicler aşağıya inio bi çare bulunması lazım...
+1 buna katılıoyrm bnde konu acma sınırı olmasına rağmen bunu aştığna bnde dikat ettim ztn phenomenle gozumuze carptı bu olay

Arkadaşlar şikayetçi veya rahatsız oldugunuz kişileri veya konuları yada yorumları linklerıyle beraber verırsenız yardımcı olmamız daha kolaylaşır.Anlayışınız için teşekkürler...

öyle verebilceimiz sabit bi topic yok ama GS bölümüne girilince anlaşılıyo ztn hergün 4 5 konu tüm haberler gelio bi bakıom topiclerime ya çok alta inmiş yda 2.sayfada emeime yzkk!!

ρ.н.é.η.σ.м.é.η.é' Alıntı:
öyle verebilceimiz sabit bi topic yok ama GS bölümüne girilince anlaşılıyo ztn hergün 4 5 konu tüm haberler gelio bi bakıom topiclerime ya çok alta inmiş yda 2.sayfada emeime yzkk!!
Yapmamızı istedıgın şey ne pekı? söyledıgıne göre senın konun hit almıyo ve altlara ınıyosa buna birşey yapamayızkı...

Cago_50

New member
Ben Koyu bir GS'liydim ama bu Yönetimden nefret ediyorum ve bu yüzden futbol'a iyice sogudum.(Yabanci) transfer'in T'sini bilmiolar. GS'de son senelerdeki transferlere bi bakin. Adamin biri Geliyor 1 veya 1.5 sene sonra yine haydi yallah. her sene onca isim duyuluyor ama gelenler gidenlerden beter. zaten en iyi transfer'de ALI LUKUNKU'ydu :) Ya adam Tam B. ok Cuvaliydi. neyse bence Bu yönetimle GS hicbir yerede varamaz.

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Cago_50' Alıntı:
Ben Koyu bir GS'liydim ama bu Yönetimden nefret ediyorum ve bu yüzden futbol'a iyice sogudum.(Yabanci) transfer'in T'sini bilmiolar. GS'de son senelerdeki transferlere bi bakin. Adamin biri Geliyor 1 veya 1.5 sene sonra yine haydi yallah. her sene onca isim duyuluyor ama gelenler gidenlerden beter. zaten en iyi transfer'de ALI LUKUNKU'ydu :) Ya adam Tam B. ok Cuvaliydi. neyse bence Bu yönetimle GS hicbir yerede varamaz.
gs bölümü ile ilgili olan şikayet ve öneriler için açılmış bir başlık bu ama
sen gs den şikayet etmişsin :D

neyse içinizi dökün bu başlığa kalmasın :D

Cago_50

New member
J@CK@L' Alıntı:
gs bölümü ile ilgili olan şikayet ve öneriler için açılmış bir başlık bu ama
sen gs den şikayet etmişsin :D

neyse içinizi dökün bu başlığa kalmasın :D
Haaaa GS BÖLÜMÜ hakkindaki sikayet, yaw nebilim :) bente sandimki GS'ye sikayetler ...
neyse en azindan icimi bosalttim oh be

bide yönetim istifa etsede kurtulsak

lazzuri53

"LazigoL"
Cago_50´isimli üyeden Alıntı
Ben Koyu bir GS'liydim ama bu Yönetimden nefret ediyorum ve bu yüzden futbol'a iyice sogudum.(Yabanci) transfer'in T'sini bilmiolar. GS'de son senelerdeki transferlere bi bakin. Adamin biri Geliyor 1 veya 1.5 sene sonra yine haydi yallah. her sene onca isim duyuluyor ama gelenler gidenlerden beter. zaten en iyi transfer'de ALI LUKUNKU'ydu Ya adam Tam B. ok Cuvaliydi. neyse bence Bu yönetimle GS hicbir yerede varamaz.
:D :D o da güzel..:sigara: :sigara:

lazaslan

New member
Cago_50' Alıntı:
Haaaa GS BÖLÜMÜ hakkindaki sikayet, yaw nebilim :) bente sandimki GS'ye sikayetler ...
neyse en azindan icimi bosalttim oh be

bide yönetim istifa etsede kurtulsak

Yavv süper bu valla.
Bayıldım ben bu yazışmalara.
Allah hepinizden razı olsun çok güldüm. :)