Gıcık, Uyuz, Fıtık Oluyorum dediğiniz şeyler var mı =)

infatuate

İstirahatte
uykumdan uyandırılmaya sinir olurum, kendi kendime uyanmam lazım, uyandıran kişiyi döwesim geliyo çünkü :sigara:

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Gökhan Zan'a
Yıldırım Demirören'e
Holosko ve Bobo yu ilk 11 de oynatmayan Mustafa Denizli'ye
En olmadık Zamanlarda Telefon ıle arayanlara

:hhmanD :hhmanD

react

Admin
Süper Moderatör
hiÇbi zEvk sıNırlı kAlmasIn gıCık oLyrm

UzakLara

Kalpsiz
Kurban bayramında vejeteryanları düşünmeyip, Tüm yemekleri Etli Yapanlara Gıcık oluyorum! Aç Kalıyorum çünkü :D

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Gothic Ve Emo Diye AdLandırıLan Kendini Bişey Sanıpta AsLında Ucubeden Farksız oLan YaratıkLara Uyuz oLuyorum...

FeryaL

~ÖğretmeN~
ikili oynayanlara gıcık oluyorum neysen o ol kardeşim birsürü deişik karakterle ugrasmak zorunda deiliz diyorum ve bu tarz insanlara uyuz gıcık ne varsa oluorum.. !

oLdness_07

The Darkness
''ben varya bu işin piriyim'' deyipte yerLe bir oLan ahmakLara uyuz oLuyorum
Ayrıca resimLer tam yukardan çekiLmiş ayakLarını çaprz yapmış dudakLarını büzmüş kızLarada uyuz oLuyorum
Ayrıca seLam verdiğinde ses çıkarmayan insanLarada uyuz oLuyorum
Ayrıca koLtuk kapabiLmek için yanımda bacakLarım koptu diyen 30 yaşındaki kadınLardan da nefret ediyorum
Ayrıca SSK binaLarında çok kısa bir işi halledebiLecekken 4 döndürmeLerinede uyuz oLuyorum
Ayrıca sende erkek misin deyip ''küpe'' takan erkekLere de uyuz oLuyorum
Liste böLe dewam eder gider...

uLash

Kaleidoscope
Ataturk dusmanLarına , İsrail YandasLarına , Her sene Degısen Maarif Sisteme , KurtLar Vadisine , AyrımcıLara , Gorucu UsuLu evLiLikLere , EmekLı Maası Almak ıcın Ezılen Yaslı InsanLarı O hale SokanLara , Kola ya ve Kola zeroya , Nestleye Daha cok var ...Hepsıne gıcık Oluyorum ..En cok ta Koskoca Colde bır Kum Tanesı Olmaya Gıcık oLuyorum .............

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
1 yıl eşşek gibi çalıştırıp,yılbaşı gelince kriz var diyen işverene uyuz oluyorum.
Fatura ödemek için saatlerce kuyrukta beklemeye uyuz oluyorum....

en çoğu;

karşı dairemdeki hıyara uyuz oluyorum....

HTML