Gıcık, Uyuz, Fıtık Oluyorum dediğiniz şeyler var mı =)

Mayhoş

mayhoş
burdan birine uyuz oluyorum birde çocuklara ve hayvanlara kötü davrananlara
Ha unutmadan Anne`ye çemkirenlere..

SEYDİALİ

seyri alem
Moderatör
insanların kendilerini insanlıktan çıakrdıkalrında onlardan nefret ediyorum

BurakƷ5

Moderatör
Moderatör
var abdullah özalan ve p.ç leri .

aslında Gıcık, Uyuz, Fıtık bunların yanında hafif kalıyor

Flash-Noob

New member
Yanimdaki cekirdek yirse, yada agzini acarak sakiz ciynerse, yemek yerken dolu agiz ile konusursa ve konusurken bana birseyler firlarsa ;(
Burnunu karistirip parmagini yalarsa.
Bööööh diye kontrolsüz genirirse.
Konusurken sirasini bilmez ise.
Kenara küccük tualetini yapip, bana selam icin elini temizlemeden vermek isterse.
Agzi kokarsa.
Ayagi kokarsa.
Zerhos iken karsima gecip benim ile sohbet ettiginde, benim her sefer mesafa tutmak icin calistigimda bana yaklasmaya calisirsa.

Bu kadari yetsin.

cakir

New member

Laf'ı Eveleyip Geveleyenler'e,
Yemek Yerken Ağzını Şapırdatanlara,
Yüksek Sesle Konuşanlara,
Yere Tükürenlere,
Gıcık Olurun.

cakir

New member

Bir Lafı Üç Beş Kere Söyletenlere, Şipşak Olucan Abicim ...
Kızım Sana Söylüyorum Gelinim Sen Anla Diyenlere, Dobra Olucan Abicim Sözünü Kimseden Esirgemeyeceksin ...

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Moderatör
Yerlere tükürenlere....Yolda öküz gibi yürüyüp sagına soluna bakmayıp çarpan sonrada özür dılemeyenlere...Hayatında karı kız görmemıs gibi gözünü dikip bakanlara sokakta sakız çiğneyen bayanlara , herhangı bır kuyrukta senı aptal yerıne koyup öne gecmek ısteyenlere , çok bilmişlere , kaba ve saygısızlara , önyargılı insanlara , dedıkodu yapanlara , evıme mısafır olarak gelıp zorla seyrettıgı dızıyı actırmaya calısanlara... ( Kardesım sen zıyarete sohbetemı gelıyorsun yoksa dızını seyretmeyemı ? ben senın ıcın dızımı seyretmıyorsam sende seyretme otur muhabbetını et akrabanla , dostunla neyse işte...

Bu lıste çok uzar sonra devam ederım..

CıngıL Beng

target Love
şimdi başlasam yılbaşına anca bitiririm ama bir kaç gıcık olduğum şeyi yazayım :D

1 : Eve geldiğinde ev halkının geldinmi sorusuna

2 : Sevgiliye müsayit değilim die mesaj attığın zaman ertesi gün ki tavırına ( bu yüzdendir kimse ile çıkmıyorum :D kaderim değil tercihimdir hacı )

3 : Bana su getirin dediğimde tamam diyip biraz oyanamasından

4 : Birşeyi çabuk yapmak yerine geç yapanlardan

5 : İki kişi ile yapılan bir başarının ardından başarıyı ben yaptım denmesinden ( ikinciyi yok sayma )

6 : elektrik ve netin düşük olduğundan ( o kadar nefret ederim ki sormayın gitsin )

Vesselam ( saygılarımla : ) )

cakir

New member

Yüksek sesle konuşulmasından,

Yere çöp atılmasından ve tükürülmesinden,

El kol hareti yapılmasından,

En çokta Birader sözüne gıcık oluyorum ..

HTML