Fps NasıL ArttırıLır ?? [RefreshLock & Rivatuner]

e-xtreme

New member
benım pc ozellıklerı soyle

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz 1.80GHz,2,00Gb RAM
Nvidia GeForce 8500GT 512Mb ekran kartım war ama fps 59 60 arasında gıdıyor anlayamdım :S nenden olabılır?

Fyonb

предате&
benım pc ozellıklerı soyle

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz 1.80GHz,2,00Gb RAM
Nvidia GeForce 8500GT 512Mb ekran kartım war ama fps 59 60 arasında gıdıyor anlayamdım :S nenden olabılır?
önceLikLe oyundayken konsoLa fps_max 101yapmayı dene bu değer giriLi değiLse bu sıkıntıyı yaşıyor oLabİLirsin

ama bana sorarsan senin asıL sorunun dikey yeniLemeden kaynakLanıyor
nvidanın kontroL paneLinden dikey yeniLemeyi forceoff yaparsan sorunun ortadan kaLkar

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Fуσηв;3683465' Alıntı:
önceLikLe oyundayken konsoLa fps_max 101yapmayı dene bu değer giriLi değiLse bu sıkıntıyı yaşıyor oLabİLirsin

ama bana sorarsan senin asıL sorunun dikey yeniLemeden kaynakLanıyor
nvidanın kontroL paneLinden dikey yeniLemeyi forceoff yaparsan sorunun ortadan kaLkar

+ olarak Rivaturner programını resimlerde anlatıldığı gibi uygula, kesinlikle faydasını göreceksin ;)

yassoo_58

New member
...

єĸση;2459624' Alıntı:
Geforce FX 5200 ekran kartım..
Max fps 35-40 ;)
Denemediğim şey kaLmadı,açıkçası artık takmıyorum fps'yi ;)
Kardeş benimkide Nvidia GeForce FX 5200 Fps nin 35-40 oLmasının nedeni Ekran Driverını yüklememiş olman www.nvidia.com adresinden driverını yukle indir sonra Control Panel Ayarlarından Performans&Kalite Ayarlarını Performance yap 80-90-100 arasında fps n değişir bendede 35-40 wede OpenGL oLmuyodu D3D de Oynuyodum Dediğimi Yaparsan FPS yukselir. Eğer İnternetim Kotalı Bu Driveri İndiremem Dersen Sadece 38.4 MB Setup indirip Kuruyorsun Pc ne Res Atıyosun Control Panel den 3D Ayarlarını "Performance" oLarak ayarlıyosun FPSni YukseLtiyosun.

Ayrıca Bu Programlar İçinde Teşekkür Ediyorum ...

EDx

New member
Kardeşim paylaşımın için gerçekten çok teşekkürler :)
sayende ilk kez fps'yi 100 gördüm :)

ARCHANGEL!

New member

mehmet2093

New member
kardeş. bu programlar sadece ekran kartı olna bilgisayarlar için mi geçerli
ekran kartı olmayan bilgisayar için kullanabilirmiyim.
yardımcı olursanız sevinirim.
şimdiden kolay gelsin_.

emre_can99

New member
SaoL Kardeş Önceden Fpsm 60'ı Geçmezdi Bütün Herşeyi Denedim Nvidiadanda Denedim Sonunda Oldu :) Fpsm En Az 400