Fps NasıL ArttırıLır ?? [RefreshLock & Rivatuner]

terteren

Altın Üye
o kadar HS nasıl yapıyor zannediyosunuz bakın adam akıcı çözünürlükte oynuyomuş ;)

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
oFfSpR!nG bu cfg ayarı dıye bıse varmış nasıl bulabılrım croshair titrememesi için yardımcı olursan sevinirim ..

dai örnek cfg istiosan forumda çok war.

ama crosshair titrememe die bişey yok bildiğim kadarıyla.

sadece cl_dynamiccrosshair 0 war. onuda biliosun sanırım.

Moderator
70 fps ile oynuyorum geneLde bazen 100 oLuyor =) Yeni ekran kartı aLdım belki hep 100 kasarim :hmmanD
mümkün oldugunca kLasik takıLın + ekLentiLer düşürüyor bence :)

RuTH

Altın Üye
teşekkürLer dai güzeL çaLışma oLmuş

pollbull67

New member
Yaw RefreshLock Programını Açınca Monitör Kararıyor Res çekinceye kadar düzelmiyor
ReForce Programını Nasıl Kullanıcağımı Söylermisin?

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Yaw RefreshLock Programını Açınca Monitör Kararıyor Res çekinceye kadar düzelmiyor
ReForce Programını Nasıl Kullanıcağımı Söylermisin?

monitörün crt mi kardeş ? o yüzden olabilir..

reforce nasıl kullanılacağı yazıor ztn dostum..

derbederin

Altın Üye
sağolasın eline sağlık umarım işe yarar gerçi solak olmasam gösteririm size ama :(

toshitut

New member
yeri gibi sanki hemen sorayım...
ati hd2600 ekran kartım var./2048ram/ amd64*2 işlemci idecad die bi program var onu kullanırken 3 boyutlu tasarımda canavar gibi alet aglıyo. cok kasılıyo. bu programları denedim olmadı. ati marka ekran kartının benzer 3 boyutlu programlarda, oyunlarda kasıldıgını biliyo musunuz?bilginiz varsa paylaşırsanız memnun olurum.

<CraSh>

New member
Rivaturner ı biLmiyorum ama Refresh Lock benim biLgisayarımı acaip feLç etti. SürekLi kasıyordu , çok zorLanınca reset atıyordu. BeLki benim biLgisayardan kaynakLı bir probLemdi ama dikkatLi kullanın derim

иιgнт gσиєя

мя.ѕємραтι¢σ
ya benim pc de fps ten çok yakındığımı hemen hemen çoğu kişi bilir fps normal giderken 60 adamları gördüğümde 30a düşüyor refreshlocku kullandım 100 e çıkıyor ama adamı gördüğümde yine 30 ne yapmama gerekiyor?

Spi0n

Altın Üye
ping maximum 20 felan ama tabiri caizse hayvan gibi kasıo bunu kullanınca duselcek ins:D

Λямα`

New member
ya benım ekran kartım ati radeon HD 4870 fps 200 lerde bu programları kullanmamın bı yararı warmi ?

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
иιgнт gσиєя;3232628' Alıntı:
ya benim pc de fps ten çok yakındığımı hemen hemen çoğu kişi bilir fps normal giderken 60 adamları gördüğümde 30a düşüyor refreshlocku kullandım 100 e çıkıyor ama adamı gördüğümde yine 30 ne yapmama gerekiyor?

aynı sorun bende de war, bunun sebebi, ekran kartında, ram den ve işlemcinin yetersiz kalmasındır. :vur

ya benım ekran kartım ati radeon HD 4870 fps 200 lerde bu programları kullanmamın bı yararı warmi ?
fps 200 se gerek yok kardeş kullanmana.