..::FoRUm OyUnLArı::..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Daha öncede istemiştim bu gün olmaz yarın gel dediler:):)Forum oyunlarına mod olmak istiyorum ordan çıkmıyorum zaten:):)umarım modluğum kabul edilir :):):)oylarınızı bekliyorum........

мєяωєм

New member
al bakalım -1

εگмεя

Fuzuli Üye
elinden gelse orda yatıp kalkacaksın bence hakediosun +1 $ekey :)

fatu

Banned

Zaten oranın bir modu var..!

Ayrıca İspiyoncu ve durex te oraya aday..!

Moderatörlük yapacak kadar olgun bir kişiliğe sahip değil..!

Kesinlikle -1

Edit: Bunlar benim düşüncelerim kardeşim..! Yok ayıp etmişsin yok bilmem ne yapmışsın bana yorum yapmayın burda..! Bana yorum yapmanız gereken yer belli zaten..! Ne oluyor herkese..?

hazex

New member
tabı olur kardeş +

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
fatu' Alıntı:

Zaten oranın bir modu var..!

Ayrıca İspiyoncu ve durex te oraya aday..!

Moderatörlük yapacak kadar olgun bir kişiliğe sahip değil..!

Kesinlikle -1
onlar bnm canlarım farketmez ha onlar olmuş ha ben ama snn gibi ağzı bozuk terbiyesiz seviyesiz bir insanın oraya mod olmasındansa onlardan birisi yada ben olurum daha iyi.senin ne olduğunu gayet iyi biliyorum bana pm den yazdıkların hala duruyo edebinle otur bnm işlerime de burnunu sokma ok..yeter be senle mi uğraşıcam ben belamısın yaa.yazma bnm hiçbşeyime yorum ben seni tanımıyorum ok.susuyorum susuyorum zorla gelip sataşıyosun

oNuR!

Banned
sakin ol bici
fatu sende yeter be artık kardeşim buukadar üstüne gididlmezki kimsenin
heleki karlındakiş kız olunca :(
hiç yakışmıo valla sana bunlar benden sölemnesi

fatu

Banned
Yaa kardeşim ismimi vermeyin alıntı yapmayın beni cevap vermek zorunda bırakmayın..!

Ben fikrimi söyledim ne oluyor yani..? Hele sana ne oluyo onur..? Senin bu yaptığına ne denir biliyonmu onur..? Hani kızlara karşı..! Benim dilim varmıyor söyleyeme..!

Edit: Alttaki mesaja burda cevap vermek istedim daha fazla buraya post atıp konuyu popüler yapmak istemiyorum zaten yeterince bu tarzda girişim ve hatta neyse..! Eğer bu yönetim sadece - ve + lara bakarak mod seçiyorsa; benim bişey söylememe gerek yok zaten..! Benim mesajlarımın ortamı gerdiği falanda yok..! Ben fikrimi söyledim sadece neden - verdiğimi söyledim. konunun sahibi cevap verdi..! Arkasında gelenlere de bişey demek istemiyorum..! Herkes kendi işine baksın yorumuna baksın..! Kimin neden neyi verdiğini bilemezsiniz açıklanmazsa, zaten yapılan yorumlar kimseyi de ilgilendirmez yönetimden başka..!

Cree

Murat
Fatu Ortamı Gerecek Mesajlar Atmanı Anlamıyorum Doğrusu + veya - olarak oyunu Verebilirsin Yönetimin Kararı İçin Yeterlidir + & - ..!

Benden Destek Bici +1

shawshank

New member
+1 hep orda zaten oraları iyi biliyor

мєяωєм

New member
hadi lowww nerden mod oluyon ilk öce bir formunu görelim

react

Admin
Süper Moderatör
Ben erken olduğunu düşünüyorum

мєяωєм

New member
facetoface' Alıntı:
zuhahahaha :) eti formumu mu gormek isitosun yoksa ulker formumu mu? :sigara:

iğrenç espiri bööööö

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML