forum misafirlere kapatılsın

aLeMCi__

New member
arkadaşlar çıkıntılık yapmış gibi olucam ama kapatılmaması daha ii bence....ben de bu siteye bi arkadaşın tavsiyesi ile misafir olarak girdim ama daha sonra baktım ki site sağlam üye oldum bu siteye bu şekilde daha kaç kişi gelicek üye olucak ve paylaşımlarda bulunacak bence bunların önü kesilmemeli şöyle bir durum olabilir kısıtlama getirilmeli... buna tam destek veriyorum. ama kapatılmaya karşıyım sadece 2 dk geç bağlanıyorum diyerek işi menfeate vurmuyalım...

-=C4ŠĦ=-

ΡŜίĶǾΡΛţ ЎАzãŗ
MaeVRicK__' Alıntı:
arkadaşlar çıkıntılık yapmış gibi olucam ama kapatılmaması daha ii bence....ben de bu siteye bi arkadaşın tavsiyesi ile misafir olarak girdim ama daha sonra baktım ki site sağlam üye oldum bu siteye bu şekilde daha kaç kişi gelicek üye olucak ve paylaşımlarda bulunacak bence bunların önü kesilmemeli şöyle bir durum olabilir kısıtlama getirilmeli... buna tam destek veriyorum. ama kapatılmaya karşıyım sadece 2 dk geç bağlanıyorum diyerek işi menfeate vurmuyalım...
poli' Alıntı:
şöle ki siteye girmek için üye olucak madem meraklı buraya üye olcak gircek içeri baqcak ne var die . bizler reklamla mı geldik buraya açıkmıydı biz üye olurken site hayır diildi ama kısa zamanda 60.000 olduk reklamlamı içerii göstererekmi
misafirin az kalanı makbuldur dimi artık nüfusumuza gecırme vakti geldi onları :p
cvp açık dostum sadece misafirler forumun içeriğini görüp sitenin ağırlaşmasına sebep oluyolar bende buraya üye olup başladım bu her forumda böyledir ;)

poli

New member
daha başka yorum gelmiyo heralde yönetici ve admın arkadaşlardan da cvp gelmediğine göre konuyu kapatabilirsiniz ben sadece fikrimi belirtmiştim ve adminlerden açıklama beqlemiştim
yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim

DeRSaaDeT

Islambol
misafirler giriyosa sömürücüler zaten üye olmadan girerler hiç değil sömürücülerin önü kesilmeli hiç yoktan siteye üye ederek menfaat sağlanmalı die düşünüyorum bugün hh üye sayısı yaklaşık 60000 bundan sonra forum misafirlere kapatılırsa misafirsayıının artmıcaını söylüyenler yanılıyolar 1000 kişilik siteler misafir almıo site genişlioda biz nie genişlemeyelim haksızmıyım

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
o zaman da ıvır zıvır bi sürü üye dolar nasıl basetceksiniz? adam üye olur öylesine bişe alır cıkar ya da cıkmz ortalıgı birbirine katar banla banla bitmez

HTML