forum misafirlere kapatılsın

St.AnGeR

Document Visor..
Gösterim sayısı we google listelenme sayısı yeterlidüseye geldiinde saten qapatılacaqdr.. yonetim bunun hesabını yapabiliceq qadr seqi meraq etmeyin..!!

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Allah'a şükür biri bununu hatırlattı bize...Sağol kardeşim....Benden tam destek...Ne yedüğü belirsiz bir kaç kişi sömürüp gidiyo yaw...

Oluyosa üye olsun öle gelsin....

KaranLık

"KaranLık"
kapatın misafirlere o zaman daha çok kayıt olur yani en azından inşallah olur aslında gerek bile yok biz bize yeteriz 55000 neyinize yetmiyo
kapatıLsın+1

Baulive

New member
bazı forumlarda misafirler konuları görüyor resim ve linkleri göremiyor yani herhangi birşey indiremiyor ve linkleri almıyor sağtık çalışmıyor vs.. bunun gibi çözüm bulunsa daha iyi olur ben google da tesadüfen aradığım bir şey varken buldum ve takıldım takılıyorum takılacağım da yani çözüm kapatmak değil sadece biraz kısıtlama getirmek gerek ..

firatay

>>>> ALESTA
Artık Bizde Kendimizi Özel Hissetmek İstiyoruz. Yanlış Anlasılmasın Arkadaşlar Üyelerle Misafirler Aynı Kefede Bulunması Biraz Haksızlık Öyle Değilmi?
Belki Misafirler İçin Belli Bölümleri Kısıtlı Görüntüleme Falan Yapılabilirmi?

Uni_Ts

New member
Ben de kapatılması taraftarıyım..Kapatılsın ve sömürmeye meraklı olanlar üye olup öyle sömürsün..

RoKeT

New member
KaranLık' Alıntı:
kapatın misafirlere o zaman daha çok kayıt olur yani en azından inşallah olur aslında gerek bile yok biz bize yeteriz 55000 neyinize yetmiyo
kapatıLsın+1
55.b uye nin hepsi ayni andami online oluyo eskiden uye olup giren var uye olup bikere bakanlar var ondan simdilik acik kalmasinda fayda var boyle olursa millet uye olmuyo ozaman sıralamada cıddı bı düşüş yasanır zamanı gelınce zaten olur devamlı gıren toplasan 7000 kısı yoktur :) :goz:

Spide®

New member
Kapatılsın site çok yavaşladı .....

eXi26

New member
Bence de kapatılsın misafirler sadece başlıkları görsünler yeter...Eğer yararlanmak istiyosa üye olsun.

poli

New member
baya bi yorum %98 i kapatılsın yönunde fikirlerini sölemısler 1 2 kişide kapatılmasın demiş okadar fakat yönetimden daha bi yorum gelmedi.
dark solariz biriniz bu konuya açıklık getirirmisiniz lütfen
:eek:

DureX

New member
Bencede..

Zıyaretcılere dıreq uyeLiq olursa bıraz rahatlar forum...Cok onlıne bıraz yavaslatıor forumu hele zıyaretcıler:D

caracedi

New member
ya arkadaşlar yuzde yuz hak veriyorum kapatalım bencede misafirlere.ben misafir olarak açık oldugu halde uye olarak giriş yaptım,zaten hh kaliteli bi forum oldugunu her şeyiyle belli ediyo.ayrıca misafirlere verilen haklar da neredeyse uyelerle aynı,en azından hakları azaltılsın.server feci yavaşlıyo aksi halde.onemli bi konu saolasın tartışmaya açtığın için

HTML