forum misafirlere kapatılsın

poli

New member
Şu an Forumumuzda: 2751 Online (971 kayıtlı kullanıcı 1759 Misafir ve 21 Spider) Bulunmaktadır.(Zaman Aşımı 30 dakikadır.)

server yavaslıyo:eek:ut: arkadaşlar siteyi misafirlere kapatsanız ii olmazmı:sigara:

Logan

WOLVERINE
kesinlikle katılıyorum...bir sayfanın yüklemesi 2 dk. sürer mi ya?
forumu misafirlere kapatalım...

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
bundan bi 15-20 gün önce falan arkadaşımın bilgisayarında bi pro.a bakmak için hh e girdim.. bi de ne göreyim login olmadan bütün içeriğe ulaşabiliyosun...

bence biraz daha özel olmamız lazım.. diyorum... poli arkadaşımıza sonuna dek katılıyorum.. ;)

iSpiK

Kadim Dost
kapatalım dicemde su logan denen adamla aynı fikirde olmaktan utanıyorum neyse.. bencede kapatalım..

MAJESTE

Kadim Dost
kanka güzel aslında düşüncen ama bence biraz daha sabredelim derim misafir misafirdir bee

nozz

New member
Misafirlere kapatılırsa o zaman sitenin renklamı nasıl yapılacak? Ben de bir zamanlar google dan herhangi bir konuyu aratırken rastladığım hackhell'i beğendiğim için üye oldum. Yani ben de bir zamanlar misafirdim.

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
nozz' Alıntı:
Misafirlere kapatılırsa o zaman sitenin renklamı nasıl yapılacak.
dostum 60.000 e yakın üye yeterince reklam olmuyomu.. mevcut üyeler içinde sömürgenlerden şikayet ederken bide 1/3 misafire izin veriyoruz.. hh paylaşım merkezi olmaktan çıkıp sömürge merkezi olmuyomu..? ;)

poli

New member
nozz şöle ki siteye girmek için üye olucak madem meraklı buraya üye olcak gircek içeri baqcak ne var die . bizler reklamla mı geldik buraya açıkmıydı biz üye olurken site hayır diildi ama kısa zamanda 60.000 olduk reklamlamı içerii göstererekmi
majeste kankam sana katılıyorum misafir dir die ama misafirin az kalanı makbuldur dimi artık nüfusumuza gecırme vakti geldi onları :p

firatoz

New member
bende diorum son 2 gündür çok yawaş açılıo bu sayfalar dio dum
demek misafirlerden miş

arkadaşlar misafire gerek yok
bende yeni geldim ve hackhell in reklamı gerçekten ii
bende misafire karşıyım...

CHI€F

Kalpsiz
kapatılsın hh i bilen bilo reklama ihtiyacı yok aradığını google hh de bulan bi zahmet üye de olsun

kadir84

New member
kapatılsın bencede son derce katılıyorum...

site çok fazla ağırlaşıyo zor değil üye olsun misafirlerimiz....

ases

Altın Üye
bencede çünkü ingilizce bölümünde her zaman misafir var üye yok malesef:)

free!

artık yok...
1 . kapatılırsa reklam olmaz..
2 . açık durursa üyelere zarar..
bunun için gerekli açıklama yapılmıştı, yeni sunucu ile alakalı sabredelim..
bende 16mbit bağlantı var bendede hız aynı, sadece sabır..

alp339

New member
Bende kapatılsın diyorum. Bizahmet üye olsunlar çokta zor bişi değil üye olmak (yeni üye oldum ondan biliyorum) :)

crazyquake

.::®crazy™::.
Bende kapatılsın diyenlerdenim.. Forum paylaşmak demektir..
Madem o kadar misafir girişi var içeriğide öğrenmişlerdir belkide çoğumuzdan fazla..
Bi beş dakika zamanlarını ayırıp üye olsunlar bi zahmet...

HTML