facebook'ta ip bulunabilir mi????

munyeko

New member
arkadaşlar facebooktan biriyle msjlaşıyodum. ip'ni aldım şimdi benden kurtulamazsın falan dedi. böle bişey mümkün müdür? lütfen yardımcı olun...

svas

Banned
yaw olm farzet aldı modeme reset at tamamdır onu da bilmiosan çek modem fişini tak bitti gitti :D

conconn

New member
arkadaşlar facebooktan biriyle msjlaşıyodum. ip'ni aldım şimdi benden kurtulamazsın falan dedi. böle bişey mümkün müdür? lütfen yardımcı olun...
demekki neymiş tanımadığın güvenmedğin insanlarla konuşmayacakmışsın yoksa böyle tırsınç durumlarla karşılaşabilirsn.:vur

Master Hck

New member
kardeşim takma kafana yok öle bişey facebook kim ıp kim ıp onu alır be :D:D:D sakın sıkma canını..ii forumlar.

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
ya bulsa ne olur onu anlamadım sen neden korktun bole

twigytwigy

New member
Moralinizi bozmak gibi olmasın ama Evet facebookdan ip öğrenilir.Burada yorum yapan arkadasların rahatlığına da şaştım doğrusu.Hiçbir araştırma yapmadan ve akıl yurutme gereği duymadan kestirip atmışsınız.Fakat şunu belirtmeliyim,bu facebookun kendi ayarlarından,içinden menusunden vs öğrenilmez.Biri sizi rahatsız ediyorsa,yada siz birini rahatsız ediyorsanız ip nizi ele verdiğinizi de bilmenizi isterim.Bulmak en fazla 30 sn sürüyor.....

muratel

New member
bende şaşırdım facebookta hesap hacklemek hesaba sızmak gizli profildeki resimleri görmek dahil epey araştırmıştım saçma bir uygulama gönderip hesabı alabiliyorsun ki bunu elemanın biri 3 kez yaptı değerlere küfür eden birisine neyse bir karadeniztküniversitelide gizli profildeki resimleri görme olayınıyapmıştı bende 4 tane ingilizce video bulmuştum facebookta nasıl hesap hacklenir diye googlede sıkı bir araştırma yaparsanıs görürsünüz..

cw_attack

New member
ip buLsa ne oLacak buLmasa ne oLacak ip iLe sana zarar verebiLecek yetenekte oLan yapardı şimdiye kadar..

ip nedir ki korkmayın
isterseniz kendi ip mi veriyim :p

muratel

New member
ya ben bunca zaman boşuna araştırma yapmışım ıp bulsa ne olduğunu söyleyeyim ben değil bir pc ci arkadaşım ıp istedi modemini resetledi yeniden bağlandı şimdik ıp si bu dedi modem şifresi hesabına kadar çıkarttı sonra pc yi paylaşıma açmamış kendimiz açabiliriz dedi bırak dedim ve o şifrede hesapta dogruydu yani ıp öğrense ne olur deyince netstat-n msn den ne diye yazıyoruz ki biz o zaman....neyse en güzeli dinlemek galiba.

twigytwigy

New member
ip öğrenmenin yolu diğer hesabı hacklemek,onun bilgisine ulaşmak gibi vs..şeylerle ilgili değildir.Hiçbir program da gerekmez.

ha birde faydalarından biride sahte facebook profilinin ipsinden oturduğu şehride söylediğinizde karşı tarafın sizi rahatsız etmeden önce 1kez daha düşünmesini sağlamaktır.

adam profiline ist.da oturuyor demiş.sen hem ipsini hemde gerçekte nereden yazdığını gönderiyorsun geriye..:p

duplicator

New member
i.b.n.e.liğin bini bir para yapmak istedikten sonra yaparlar herşeyi...

battu89

New member
ark.lar benim bildiğim kadarıyla ıp adresine ulaşan kişi istediği zaman sizin bilgisayarınıza girip dolaşabiliyor ve istediğini yapabiliyor