F.Bahçe 3 - 2 Sevilla [TEK BAŞLIK]

Pax_deorum

cursum perficio
Fener UEFA'da Favori

UEFA İnternet sitesinde “Hangi takım çeyrek finale hak kazanır? anketinin favorisi Fenerbahçe.

[I]İnternet sitesinde “Hangi takım çeyrek finale hak kazanır? Fenerbahçe mi, Sevilla mı” şeklindeki sorunun yöneltildiği ankette, katılımcıların çoğunluğu Fenerbahçe'yi favori olarak gösterdi.

Kullanılan oy sayısının belirtilmediği, devam eden ankette (13:25 itibariyle), Fenerbahçe'ye yüzde 64.49, Sevilla'ya ise yüzde 35.51 oranında oy verildi.

[/I]

Sevilla maçı kapalı gişe
F.Bahçe'nin, Şampiyonlar Ligi 2. turunda 20 Şubat Çarşamba günü İstanbul'da, İspanya'nın Sevilla takımı ile yapacağı ilk maç kapalı gişe oynanacak.
Kongre üyeleri ve Fenerbahçe Taraftar Kartı sahipleri için 24 Ocak'ta, genel satışı ise 11 Şubat'ta başlayan maçın biletleri tamamen tükendi.

Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkan sarı-lacivertlilerin, İspanyol rakibiyle yapacağı önemli karşılaşma, taraftardan büyük ilgi gördü. Taraftarlar, tribünlere göre 50 ile 350 YTL arasında değişen fiyatlarda satılan biletler maçtan günler önce tüketti.

Semih çalışmalara başladı

Fenerbahçe, Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. turunda 20 Şubat Çarşamba günü İspanya'nın Sevilla takımıyla yapacağı maçın hazırlıklarına başladı. Turkcell Süper Lig'de dün akşam deplasmanda Çaykur Rizespor ile yaptıkları maçın ardından geç saatlerde İstanbul'a dönen sarı-lacivertliler, ara vermeden zorlu Şampiyonlar Ligi maçının hazırlıklarına başladı.

Sarı-lacivertli ekipte dünkü maçta ilk 11'de forma giyen futbolcular tesislerde yenilenme çalışmaları yaparken, yedekler ve kadroda olmayan futbolcular yoğun tipiye rağmen sahada çalıştı. Tesislerin üst kısmındaki küçük saha kardan temizlenmesine rağmen, yoğun yağış nedeniyle saha tekrar karla kaplandı.

Yaklaşık 1 saat 10 dakika süren antrenmanda sarı-lacivertli futbolcular koşu ve ısınmanın ardından el topu ve dar alanda çift kale maç oynadı.

-SEMİH ANTRENMANDA-

Sakatlığı nedeniyle Fenerbahçe'nin son iki lig maçında forma giyemeyen golcü futbolcu Semih takımla çalışmalara başladı. Sağ dizinde dizlikle antrenmana çıkan Semih'in durumunun iyi olduğu görüldü.

Fenerbahçe, hava şartlarının yarın da böyle sürmesi durumunda saat 11.00'deki antrenmanını Dereağzı Tesisleri'ndeki sahada gerçekleştirecek.
16.02.2008

Kaynak : AA

Passenger

DontWannaMyDiaßLo
herşeye ragmen fenerbahceni tutuyo ve ispanyolları elemesini bekliyorum forvet hattı gununde olsun yeterlı???​

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
fener inter macındaki gibi oynasın sevilla en iyi futbolunu oynasın yine kazanan biz oluruz ama stres açısından yuksek bir mac.3ihtimalde var.ankete katılan türk sayısından kaynaklanıyordur bence bu favorilik

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
ayrıca avrupada oynadıgı futbolla şampiyonlar liginde 1.10 oran gösterilen baska bir takım da hatırlamıyorum

by.erce

New member
F.Bahce-Sevilla[TEK BAŞLIK]

'Oynat beni hocam'
Semih Şentürk, tamamen iyileştiğini ve Sevilla maçında görev beklediğini söyledi.Derbide sakatlanan, çıktığı ilk idmanı şiddetli ağrı yüzünden terkeden Semih Şentürk, tamamen iyileştiğini ve Sevilla maçında görev beklediğini söyledi.

Her bakımdan çok iyi

Galatasaray ile oynanan Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçında ayağına aldığı darbeyle sakatlanan ve bu yüzden Oftaş ve Rize karşılaşmalarında forma giyemeyen Semih Şentürk, göreve hazır. Bir haftalık dinlenmenin ardından çıktığı ilk idmanda şiddetli ağrı yüzünden çalışmayı bırakmak zorunda kalan golcü oyuncu, iki gündür yapılan antrenmanlardaki performansıyla hazır olduğunu gösterdi. Hem fizik hem de moral olarak çok iyi görünen Semih, sakatlığını tamamen atlattığını dile getirdi.

Zico’dan forma bekliyor

Cumartesi günü karda yapılan çalışmada ağır zemine rağmen hırslı oyunuyla dikkat çeken Kanarya’nın golcüsü, kendisini çok güçlü hissettiğini kaydetti. Çarşamba günü Sevilla ile çok önemli bir maça çıkacaklarını vurgulayan Semih, “Tüm arkadaşlarım gibi ben de bu mücadeleyi bekliyorum. Bizim için büyük değer taşıyan bu maçta arkadaşlarımı yalnız bırakmaya niyetim yok. Hocamdan görev bekliyorum. Forma giydiğim takdirde, bundan önce olduğu gibi yine en iyisini yapacağım” diye konuştu.

Fanatik

by.erce

New member
F.Bahce-Sevilla[TEK BAŞLIK]

Gözler Sevilla maçında !
Lig’de haftayı Rize galibiyetiyle kapatıp moral bulan Fenerbahçe’de gözler Sevilla maçına çevrildi.18 Şubat 2008 08:52Fenerbahçe'yi Devler Ligi heyecanı sardı. Zico, Samandıra'da motivasyon turlarına başlarken; yönetim, tur primine zam yaptı, rakamı 3 milyon dolara çıkardı.

Seferberlik ilan edildi

Süper Lig’de haftayı 4 gollü Rize galibiyetiyle kapatıp moral bulan Fenerbahçe’de gözler Sevilla maçına çevrildi. Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi’nde ilk 16’ya kalan ve ilk 8 için hedefe kilitlenen Sarı-Lacivertliler’de adeta seferberlik ilan edildi. Oyuncularına fiziksel açıdan çok fazla yüklenmeyen Arthur Zico, Samandıra’da toplantı üzerine toplantı düzenliyor.

Çeyrek finale servet!

Talebelerini ikili-üçlü gruplar halinde odasına alarak motive eden Brezilyalı hoca, Sevilla’nın iyi bir ekip olduğunu, ancak büyütülmemesi gerektiğini ifade ediyor. Aziz Yıldırım ve kurmayları da boş durmuyor. 2 milyon dolar olarak belirlenen tur primini 3 milyon dolara çıkartan yönetim, çeyrek finale kalınması halinde bir servet dağıtmaya hazırlanıyor.

Fanatik

kuzay

Pesimist
Başarılar Diliyorum Fenerbahçeye

Kanoute ve Fabiano'ya dikkat!

Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçemiz ile karşılaşacak olan Sevilla'nın iki yıldızı Frederic Kanoute ve Luis Fabiano, Zico'nun gözünü korkuttu. Rakibi izlemeye giden antrenör Önder Özen'in raporlarındaki uyarılarını dikkate alan Brezilyalı çalıştırıcımız, bu iki futbolcuyu durdurmanın planlarını yapıyor. Zico'nun özellikle çok formda olan Kanoute'yi markaj altına alacağı öğrenildi.

Espanyol'u 4-2 yenerek morallerinin iki katına çıktığını söyleyen Sevilla Teknik Direktörü Manolo Jimenez, "Fenerbahçe maçına çok motiveyiz" dedi.

Son lig maçının yıldızlarından Capel de Fenerbahçe maçı için şunları söyledi:

"Çok büyük bir rahatlık ve güvenle gideceğiz. İstanbul'da büyük bir baskı olacak ama rövanş maçı için iyi bir sonuç almalıyız. Fenrbahçe gibi zor bir rakibe karşı 1 gol atıp yememek çok önemli bir sonuç olur."

Kaynak: Milliyet

S

SiR ReaLiST

Guest
Jimenez'den Yalanlama!!!

Sevilla Teknik Direktörü Jimenez, Türk basınında Fenerbahçe ile ilgili kendi ağzından söylenmiş gibi yazılan açıklamaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi olan İspanyol Sevilla takımının teknik direktörü Manolo Jimenez, Türk basınında çıkan bir röportajı yalanlarken, ''Hayatımda hiçbir Türk gazeteci ile konuşmadım'' dedi.

Jimenez, İspanyol basınına yaptığı açıklamada, Türk basınında yazıldığı gibi Fenerbahçe ve Türk futbolu hakkında hiçbir zaman ''küçümseyici'' ifadeler kullanmadığını söyledi.

Türk basınında, ''Fenerbahçe çok kolay rakip, elemekte hiçbir problem olmayacak'' şeklinde kendi ağzından söylenmiş gibi ifadeler çıktığını belirten Jimenez, ''Bu haberler beni çok şaşırttı. Çok fazla talep gelmesine rağmen hayatımda hiçbir Türk gazeteci ile konuşmadığımı söylemek istiyorum. Konuşmak istemiyordum çünkü sadece işime konsantre olmak istiyorum'' şeklinde konuştu.

BAŞKAN İDDİALI KONUŞTU

Sevilla Kulübü Başkanı Jose Maria Del Nido ise, takımın Türkiye'ye hareketinden önce İspanyol gazetecilere verdiği demeçte, ''Fenerbahçe'ye göre daha güçlüymüşüz gibi görünse de hepimiz biliyoruz ki Türkiye'de oynamak, dayanması çok zor olan ve zorlanacağımız ortamdan dolayı çok zor. Ama biz Türkiye'ye kazanmak için gidiyoruz, spekülasyon yapmak için değil. Sadece iki olasılık var ya bu turu geçeceğiz ya da geçeceğiz!'' dedi.

''Çift maç çok tehlikeli. Büyük bir baskı altında, çok fazla zorlanacağımızı bilerek gitmeliyiz'' diyen Del Nido, ''Fenerbahçe tehlikeli bir rakip olsa da karşılarında Sevilla'yı bulacaklar. Ben onların yerinde olsam rahatsız olurdum'' değerlendirmesinde bulundu.

NTVSPOR ve Ajanslar
18 Şubat 2008 Pazartesi

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Sevilla Maçına Alman Hakem

Fenerbahçemizin Şampiyonlar Ligi 2. tur ilk maçında İspanya`nın Sevilla takımı ile oynayacağı maçın hakemi belli oldu. UEFA`dan yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçemizin 20 Şubat 2007 tarihinde saat 21:45`te, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı`nda oynayacağı karşılaşmayı Alman Futbol Federasyonu`ndan Florian Meyer yöetecek. Bu tarihi karşılaşmada Meyer`in yardımlıklarını ise aynı federasyondan Sönke Glindemann ile Kai Voss yapacaklar. Maçın 4. hakemi ise, Manuel Gräfe.

http://www.antu.com/AntuHaberTum.aspx?ID=9151

Leke

Altın Üye
ben bir tahmin yapıcam .

fb 0 - sevilla 2

:goz:

Maçtan Önce fb'lileride skor tahmini yapmaya beklerim .
Maçtan sonra bol bol konuşuyorlar zaten .
:hhmanD

react

Admin
Süper Moderatör
hadi bakalım fenerbahçe'yi ilkkez bu kadar içten destekliyorum :goz:

HTML