Ev Telefonundan Heryerİ BeleŞe Arama!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thecran

New member
Arkadaşın dediği olay doğru ben de biliyordum Ahize tuşu ile arandığını fakat bedava mı o konu da b ilgim yok

gbolun

New member
sacmalamısın be kardesım bu sıstemn var degıgın dogru ma asqadece boyle arama yapabılırsın bu sekılde4 ararsanda fatura yıne sana yazar

emperor33

New member
saçmalık banned please burda saçmalığa yer varmı arkadaşlar

w133

тσ яєαℓιz&#
emperor33' Alıntı:
saçmalık banned please burda saçmalığa yer varmı arkadaşlar
Sakın ol , konunun bedava olmadıgını konuyu edıtleyerek belırttım..

Cakiin

New member
ben denedim çalışıyoo

aboneyimmm

New member
ne bedavası be.sadece bu işe yarıyo:

arkadaşlar şimdi anlatıcam yöntemle tuşları kilitli bir sabit telefondan arama yapabilirsiniz.

bize öncelikle tuşları kilitli bi sabit telefon lasım bu bizim telefondan arama yapmamızı istemeyen biri olabilir
hackerlar bişe yapmalarına izin verilmediğinde hiç canlarını sıkmaslar çünkü onuların başkasının iznine ihtiyacı yoktur hacker yolunu kendisi bulur
mesela bi defa benim başıma geldi.arkadaşlardayım acilen bi yeri aramam lasımdı arkadaş da baya cimriydi.bi telefon edebilir miyim dedim izin vermedi ama o sigara almak için dışarı çıktığında ben bu yöntemi kullanarak işimi hallettim...

şimdi gelelim nasıl yapıldığına:

önce telefonun ahizesini kaldırın.ahizede kulağa gelen kısmın altında bi tuşumus war.ahizeyi yerine koyduğumusda o tuşu bastırıp telefonun kapanmasını sağlıyo.işte herşeyi bu tuşla halledices.

şimdi ahizeyi kaldırıp tuşu gördük gireceğinis rakam adedi kadar o tuşa serii bi şekilde tıklıyosunus tıpkı mouse u çift tıklar gibi.mesela 5 rakamını tuşlicaksanıs tuşa 5 defa seri bi şekilde tıklayıp 1 saniye bekliyosunus sonra diğer rakamı tıklıyosunus sonra diğerini...
bu şekilde bütün rakamları tıkladığınısda bi de bakmışsınız tuşları kilitli olan telefon arama yapıyor.

1 için 1
2 için 2
3 için 3........
0 için 10 defa tıklamanıs gerek.

örnek:0368 870 12 59 numarasını aramak istiyosanıs sırasıyla 10tık,bi saniye ara,3tık,bi saniye ara,6tık,bi saniye ara....

işte bu şekilde tüm rakamların aralarında birer saniye bekliyorus...kolay gelsin

hodby

New member
slm evet (aboneyimmm ) arkadaşımızın dediği doğru ben yıllardır kullanırım kendi dukkan telefonumu ama telefon eskı tıp olmalı yenı tıp telefonların çoğu uyum saglamaz bılgınıze..(en guzel çevırmelı eskı tıp telefonlar oluyo)
aynı zaman da yenı tıp telefonlar için de de olanlar var örnekolarak netaş+kumtel gibiler oluyo çin telefonları uyuym sağlamıyo , bazıları uyum sağlar dıyebılır on-off mandalı kalıtesız oldugu için tuşlara basarken takılıyo veya ıkı yerıne üç algılayabılıoyor buda olmuyo en guzelı eskı tıpler ben halan daha kullanıyorum
ama fatura devam eder kımsenın süpesı olmasın (en guzel yanı musterı bı yerı aramak ıstedı mı kılıtlı dıyebılıyon)

volkanvol

New member
kardeş sen bunu ciddi yazdıysan hiç birşey bilmiyorsun eger seni kekledilerse o başka senin anlattıgın olay numarayı çevirmenle tuşlaman arasında fark olmayan bişey ücret kesinlikle yazar bunu ancak telefonu arızalı olup numara çevirmek isteyenler kullansın şunuda bilin kesinlikle ücreti aynen yazar

DeacoN.FRoST

New member
alıntı:w133
Bu olay bedava degıldır sadece telefonunuz kılıtlıyse ıse yarayabılır...
Iyi Forumlar
-----------------------------------
söylenmesi gerekeni söylemişler ne diyeyimki yemişler seni dostum ne bedavası bunu biz çocukluğumuzda yapardık annem telefonu kitlerdi bende manitayı aramak için bu yöntemi kullanırdım :)
çocukluk aşkı işte offf of :D

KoXaL

New member
beyler tamamen yanlış bilgi verilmiş çünkü telefon santrallerinde DTMF kartları bulunur (Dial Tone Multi Frequency) ve bu kartlar o analog telefon sinyallerini dijital sinyallere yani diger tuşlu telefonların aramada kullandığı sinyallere çevirir. Kısacası sizin telefonum açıp kapatma tuşu dediğiniz (çatal altı kontağı) kısma basıp çekmeniz diğer eski analog telefonların sinyalleri ile aynı frekansı üretir ve bu kesinlikle ücretsiz görüşme sağlamaz. Eğer öyle olsaydı 1980 lerde kullanılan bu telefonlarla yapılan her görüşme ücretsiz olur ve şuan Telekom diye birşey kalmazdı.

İlgililere...

TOROMAN

VaTaN Bekçisİ
:D Ya bu iş olmuyyyyy.Ne yapsak olmiy.Bilgi yanlış herhalde:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML