Ev Telefonundan Heryerİ BeleŞe Arama!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

legolas

New member
arkadaşlar benzer bi olay ben size anlatayım ev delefonları darbeli tonla ararlar. ev telefonumuzun mikrofon kısmına cep telefonumuzun ahize kısmına yatlaştırıyoruz. cep telefonunun tuş sesini açarız. cep telefonundan isteğimiz numarayı çeviriyoruz ve ev telefonumuz karşıdaki numarayı çeviriyo bu kadar basit bizzat tarafımdan denenmiştir. ama beleş değil kilitli telefonlarda işe yarıyor bu :)

Zeytin

Zeytin&Limon
bu adamın yaptıgını ben cocukken yapıyodum vuruslara gore no buluyo belesh deil bosuna aramayın ay sonu faturayı gorunce dudagınız ucuklar :)

acevik

New member
age_3' Alıntı:
dosrum bu olay telefon anahtarı ile kılıtlendıgınde aramak ıcın öle bedawa felahn olduguda yoq yemısler senııı
Aynen öyle arkadaşlarda yorumlamışlar zaten topic fazla şişti. bence mod arkadaşlar kilitlemeli artık boşuna meşgul ediyor insanları..

comand

New member
Telekominikosyon bilgine şapka çıkarmak elde değil harikasın adamım yanlız bu ay gelecek fatura baktığın zaman dikkat etde gözlerin pörtlemesin :D hani kol dedikleri türden birşey gelirse diye söyledim :)

fthnl

New member
freemitnick' Alıntı:
öyle olsaydı bunu yapan bi cihaz yapılır ve kapış kapış kapılırdı..
dostum bu sallama şu telekom kartlarına manyetik bant olayına benziyo:)

hehe hiç gülceem yoktu beleşmiş:D

he bde kardeş manyetik kart olayı sallama diil gayet güsel işlyen bi metoddu ama bu da ii keklemiş deniyen varmı acaba:D

acevik

New member
hellraiser12' Alıntı:
kitlemiyo sen öyle zannediyosun biz burda bişey tartışıyoruz hadi dielim beleş olmasa bile çok işe yarıyan bişey azcık havamız olssun:D
hellraiser12' Alıntı:
ayriyetten konuyu kitlemeye gerek yok eger öyle düşünüyorsan yorum yazma ozaman daha az tartışılacak şey kalır....
Hem başlığa Beleş arama yazacaksın hemde beleş olmasa bile diyeceksin. Sen denemediğin şeyi burada önermen terbiyesizlik.
Ayrıca Böyle tahrikkar konuşup kafamı bozma. Sana mı soracam lan nereye yazacağımı. Hasta etme adamı.
Havamız olsunmuş, Yerim senin havanı, Başlığı değiştir o zaman.
Arkadaşlar Kusura bakmasın, ama bu şımarık tavırlara dayanamıyorum.

Static_X

New member
1. şımarık sensinki durduk yerde ortalığı geriyosun
2.dikkatli oku ben bunu soruyorum böyle bi arma türü var ama beleşmi onu bilmiyorum demişim.
3.BEN BUNU DENEDİM(birdaha da seviyeli konuş düzgün cevaplar ver)
4.orda hava derken neyi kastettiğimi herkes anladı sen bilip bilmeden konuşup ayar etme insanları(hava derken bu yöntemle arayıp arkadaşlarla dalga geçebilirsin manasında demiştim)
5.ayar olan sensin sinir olanda sensin burası bi forum sitesi tüm cevapları okuyupda konu bikere
6.SEVİYEMİZİ BOZMAYALIM TAHRİK EDİCİ KELİMELER KULLANMIYALIM(hiç cevap verme sen başlattın)
7.MODERATÖRLERDEN ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM BU HEERİFE CEVAP VERDİĞİM İÇİN..:(

acevik

New member
hellraiser12' Alıntı:
1. şımarık sensinki durduk yerde ortalığı geriyosun
2.dikkatli oku ben bunu soruyorum böyle bi arma türü var ama beleşmi onu bilmiyorum demişim.
3.BEN BUNU DENEDİM(birdaha da seviyeli konuş düzgün cevaplar ver)
4.orda hava derken neyi kastettiğimi herkes anladı sen bilip bilmeden konuşup ayar etme insanları(hava derken bu yöntemle arayıp arkadaşlarla dalga geçebilirsin manasında demiştim)
5.ayar olan sensin sinir olanda sensin burası bi forum sitesi tüm cevapları okuyupda konu bikere
6.SEVİYEMİZİ BOZMAYALIM TAHRİK EDİCİ KELİMELER KULLANMIYALIM(hiç cevap verme sen başlattın)
7.MODERATÖRLERDEN ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM BU HEERİFE CEVAP VERDİĞİM İÇİN..:(
Tek Kelime ile ÇOCUK'mussun. Ama bildiğimiz çocuklardan değil. Senin gibiler olmasa zaten cennetin bir anlamı olmazdı

yok öyle beleş meleş yanlış biliyorsun kardeş

hellraiser12' Alıntı:
arkadaşlar şimdi ev telefonumun ahizesini kaldırıp kulağımıza dayıyoruz(bu işlem aynen mors alabesi gibi bişiy)

__öncelikle teleonun arma tuşları olan 1234567890 ları kullanmadan arıyacas bu konuşmayı(kodlu aramaymış adı.
__ev teleonumuzun açma kapama düğmesini normal bi tuşmuş gibi kullanacağız
__diyelim arıyacağımız numara ev numarası şöyle yapıyoruz:numara 123-45-67 olsun önce 1 derken teleonumuzun açma kapama düğmesine 1 defa basıyoruz sonra 2 defa peş peşe basıyoruz sonra 3 defa basıyoruz ve bu işlemi numarayı tam olarak yazana kadar tekrarlıyoruz son numarayı girdiğimizde bikaç saniye bekliyoruz ve aramaya başlıyo çalıyoo çalıyoo ve karşıdaki aradığımız kişi çıkıyo ve beleşe görüşüyomuşuz :)

___BEN BUNU DENEDİM ÇALIŞTI ASLINDA MANTIKSIZ Bİ OLAYDA DEİL AMA NASIL BELEŞ OLUYO BEN ONU ANLAMADIM BUNU BİLEN ABİLERİMİZ VARSA Bİ AÇIKLIK GETİRİRLER İNŞALLAH.

dipnot: 0 tuşu için 10 defa basıyoruz . ve hızlı hızlı basıyoruz tuşlara ama boşluk olan yerlerde(yani aralarda) biras bekliyorus ama çok as bekleyin.

HANİ ALKIŞ HANİ TEŞEKKÜR.:d

kardeş sen yanlış biliyorsun bu olay beleş degil
anlatayım hani dedemizin gençlik çagında çevirmeli telefonlar vardıya onu hatırla orada çevirdigin her numaraya karşılık numaratör tıklama yapar bu tıklamalar senin çevirdigin numarakadar tıklar ya ne bileyim işte ben biliyorum ama anlatamıyorum sakın haaa yanlış yapmayaın arkadaşımız bilmiyor bu da aynı arama yapıyormuşçasına ücretli sadece numaratör arızalanırsa çok işe yarar yeni bir telefon alana kadar ok

Static_X

New member
bealit dostum böyle yorum yapana canım eda açıklık getir olaya diyorum diğer ukelalar olmasa tadı çıkmaz aslında forumun ama neyse:D
amacım ögrendiğim bi teknigi paylaşmaktı hata ettikse afola kusura bakmayın.:eek:

nuri69

New member
[email protected]' Alıntı:
kardeş sen yanlış biliyorsun bu olay beleş degil
anlatayım hani dedemizin gençlik çagında çevirmeli telefonlar vardıya onu hatırla orada çevirdigin her numaraya karşılık numaratör tıklama yapar bu tıklamalar senin çevirdigin numarakadar tıklar ya ne bileyim işte ben biliyorum ama anlatamıyorum sakın haaa yanlış yapmayaın arkadaşımız bilmiyor bu da aynı arama yapıyormuşçasına ücretli sadece numaratör arızalanırsa çok işe yarar yeni bir telefon alana kadar ok
betalit kardeşime katılıyorum bundan 20 sene önce evimizin telefonu kilitli olurdu ve biz bu yöntemle çaktırmadan arama yapardık beleş kesinlikle değil sadece kilit delme yöntemidir bu :)

w133

тσ яєαℓιz&#
Konuda eger bi tartisma daha cıkarsa , tartısanlar banlanacaktır haberınız olsun...

hoci

New member
bu dedigin olur ama ucretsiz garantisi verilemez ben 10 yasinda yapardim bunu cok guxzel bir olay bu zaten tuslarin gorevi bu senin yaptıgını otomatik yapmak __ hazerfen____

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML