Erkeklerin Küpesi

PasHasan22

New member
KesnLikle küpe takmak normal birşeydir.Bende olmamasına rahmen NormaL birşey diyorum.Küpe ile giyim ile delikanlılık,Erkeklik ölçülmez.Yürekten Delikanlı olunur.Eee erkekliğinde nerede olduğunu biliyorsunuz ztn...

BS7aslan

Banned
arkadaşlar 1ncisi yavuz sultan selim küpe takmamıştır bu bir rivayettir hatta şah ismail içinde söylerler 2ncisi konu zaten çok komik küpe takmak bir erkek için büyük bir hakarettir o zaman sütyen de giy altın günü de yap da tam olsun...Bakın başkaları bizi öyle köreltmiş ki artık küpe takmak bile normal geliyor şiddetle söylüyorum tamamem yanlıştır.Kendinize bir futbolcu yada mankeni örnek almayın Bu dünyada özenilecek örnek alınacak tek kişi vardır oda efendimiz Hz. MUHAMMED (sav) dır...

PasHasan22

New member
BS7aslan Çağ gerisinde kalmış insan körelmiş insandır.Başkaları bizi köreltmiş diyorsun.Yani bu Amerika v.s mi?Toplum gerisinde kalmış insan körelmiş insandır.Bir şekilde herkes çağa modaya ayak uyduruyor yada uydurmaya calisiyor.Madem Sende kafana fes'i tak ve gez kot pantolon giyme.Bunlar hep özenmelerdir.+ olarak Seneler önce Kot pantolonu erkekler giymez diye birşey varmış ama şimdi bakiyorumda Afedersin popomuzdan eksik olmuyor.Örnek:Sandalet yazık ozaman giyicen ayakkabını gezicen neden sandalet bayanLar giyer.+ Südyen'i örnek vermişsin.Eğer kardeşin senin gögüslerin cıkıyorsa takarsın südyen'i.Südyen bir simge bir amaç değildir.Bir ihtiyactır.Eğer sen bunu farketmiyorsan,anlamiyorsan Zaten su dediklerimide anLamazsın...Üzgünüm....

occash

New member
Benim saçlarımda uzun küpede takıyorum çok şükür sapa sağlam adamım.
Taşı sıktım mı suyu foşur foşur akar söyletmeyin beni şimdi :durdurun

cobby

New member
Abi ben takmıyorum ama Zamanında Osmanlı cumhuriyeti zamanında yani takan padişah bile var ara bul resmini benim kuzen takıyor ilk taktığı gün eniştem görünce topmusun tüfekmisin demişti yıkıldım =) kuzende çıkarttı küpeyi.

Not : Mod şimdi küfürle ilgili duyarlı olmam gerekiyorda şimdi top kısmı sorun oluyorsa silerim bir mesaj atman yeter. Maksat anımı anlatmak

motomania

New member
bende küpe takan grup içindeym ilk başlarda çok hevesleniyorsun sonra 1az sıkıyo ama güzel 1 aksesuvar

BS7aslan harbi geri kalmış 1 yorum olmuş. Ben takıyorum kendime hakaret olarak algılamıyorum ama senn kendini bilmez laflarını hakaret olarak alıyorum seni kınıyorum sen Hz.Muhammed'e özen ona 1şe demiorum herkesn seçimleri kendini bağlar + sütyen kadınlar için değildir göğüs sarkmasını engeller. Bide sen nerden biliyorsun yok bu rivayettir fln portresini yapmışlar o dönem Yavuz Sultan Selim buzzz gibi takmış küpeyi.

DeGraw

New member
Benim anlamadığım konu kolye veya bileklikte öncelikle bayanlar tarafından takıldı ve şuan unisex olarak kullanılıyorsa aynı durum küpe içinde geçerli olmalı.. Ben yakışan erkeğin küpe takmasında herhangi bir sorun göremiyorum.. Bunun erkeklik veya yumuşaklık şeklinde algılanması bana çok saçma geliyor. Ben küpe kullan(a)mıyorum tipim gereği yakışmıyor bana ama yakışan erkeğin kullanması gayet normal bence..

Edit: BS7aslan nickli arkadaşın yaptığı yoruma da hiç bir şekilde katılmıyorum.. Eğer kendisi Hz. Muhammed (SAV) Efendimizi örnek alıyorsa böyle konuşması çok yanlış. Sonuçta insanların kişisel tercihidir ve Hz. Muhammed (SAV) Efendimizinde kendisiyle aynı düşünce de olmayan kişilere bu denli ağır ithamlarda bulunduğunu hiç bir yerde okumadım..

MeLaNKoLiX

New member
Herkesin fikrine saygı duymaktayım.Kimisi ailesinde asla böyle birşeye izin vermek istemeyebilir,kızıp sinirlenebilir ancak takanlara veya takmak isteyenlere saygı duymalı o insanların özgür iradelerine karışmamalısınız.Ne kadar çok küpe takan dövme yaptıran ve piercing takan insan gördüm ben elinde tesbih ağzında kürdanla gezen ağır abiciklerin delikanlılıklarını yerden yere çarpar.İnsanı insan yapan giydiği elbise taktığı küpe değildir adam olmak vücudunun üstünde taşıdığın beyinde biter.Yani ne küpeyle top olunur ne tesbihle delikanlı.Herşeyin insanın kafasında biter

HTML