Erkeklerin Küpesi

osiris_cemo

New member
isteyen taksın aga kendine yakışıyosa bize söz düşmez Ailevi nedenlerden takamadık ama takanıda kınamadık annadınmı :)

.Murat.

New member
küpe tekerlek işi
erkeğe yakışmaz
haa kendini erkek gibi hissetmeyenlerin takmasında mahsur yoktur

Bence erkeğe de küpe yakışıyor ben çok beğeniyorum hoş gösteriyor.. =)

Mesela rahmetli Barış Akarsu ya adam bi içim suydu valla.. =)

me_du_sa

New member
ben küpeyi kendime bile yakıştıramazken (hayatımda hiç küpe takmadım) erkeklere hi. mi hiç yakışmıyorr... :)

I_PeNTaGRaM_I

New member
Küpeyi cinsel tercih meselesi olarak gören insanlar hala ne kadar çokmuş gerçekten şaşırdım. :saskin
Ben küpeyi aksesuar olarak takıyorum, bileklik, kolye vb. gibi.. , tıpkı delikanlıyım diye geçinen arkadaşların tesbiği aksesuar yaptığı gibi..
Delikanlılığın kitabını yazan üstüne de kaş aldırıp sakal çizdiren adamlarıda bilioruz. Biz karışıoz mu onlara. :D

Ha özentiliğin her türlüsüne de karşıyım buna küpede, bol pantolonda, tespihde, o da, bu da dahil...
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

RaM003

New member
bencede herkes kendisi karar vermeli takip takmamasi için ben new york tayken abimin yaninda taktim miknatisli ama ordaki arkadaşlarim yakisti demişlerdi ama ordan gelince takmadim hiç üniversitede belki

musti_ceng

New member
ben hiç bir gariplik görmüyorum... mesela Yavuz Sultan Selim'inde küpe kullandığını tarihten görebiliyoruz... yalnız Türk erkeği bazı takıları kadınlara has kabul ettiğinden olsa gerek .... küpe işine biraz " nonoş " muhabbeti ile yaklaşıyor... bence yanlış...
arkadasım bilmeden yavuz sultan selimi karıstırıyonuz olaya

yavuz sultan selim mısırın fethinde mısırlı kolelerde gorup sormus bunların neden kulagında halka var die

efendim bunların kole oldugunun ifadesidir denilince

getirin bende takayım zira bende ALLAHIN kolesiyim die takmıştır

yoksa karizma yapayımda bi kac kız dusureyim die degil bilmeden yorum yazmayın.

benim kisisel kanatim karizmadik olacam cekici olacam die populerizmin yedirdigi her turlu materyallere karsıyım.

RaM003

New member

yavuz sultan selim mısırın fethinde mısırlı kolelerde gorup sormus bunların neden kulagında halka var die

benim kisisel kanatim karizmadik olacam cekici olacam die populerizmin yedirdigi her turlu materyallere karsıyım.

o zaman yavuz sultan selim hanin karizma yapmasina gerek yok bence

arkadaşlar ltf sadece yorum yapalim ama tarihteki kişileri kariştirmadan yorum yapalim lütfen rica ediyorum

bende zaten allahin kölesi oldugumdan takiyorum. kiz tavlamak icin degil.

angelbily

New member
meraba arkadaşlar uzun bi aradan sonra tekrar aranıza katıldım:)
bende takıyorum ykışan taksın ne takanın takmayana karışma hakkı var nede takmayanın takana......

vipemre

New member
Küpenin takılacağı tipler vardır. Mesela ağır insanların küpe takmasına karşıyım. Ama diğerlerine yakışıyorsa taksın. Ama hiç kimse özentiden dolayı takmasın.

HTML