Erkeklerin Küpesi

BSY17

New member
Arkadaşlar Erkeklerin Küpe Takmasi Normalmi?? Bu Konu Hakkinda Yorum Yapabilirmiyiz????

perteklim

New member
ben hiç bir gariplik görmüyorum... mesela Yavuz Sultan Selim'inde küpe kullandığını tarihten görebiliyoruz... yalnız Türk erkeği bazı takıları kadınlara has kabul ettiğinden olsa gerek .... küpe işine biraz " nonoş " muhabbeti ile yaklaşıyor... bence yanlış...

bay_hacking

New member
Bir şeyin Yapilip Yapilmamasinin Bir önemi Yok
Küpedede Oldugu Gibi Eger Takmak Isteniyorsa Takilmalidir
çevreye Insanlara Ve Hoşnutluk Için Degil Içinden Geldiği Için Yapilmali

Bence Takilmamali

Neden Derseniz Kadina Yakişan Kiyafet Taki Oldugu Gibi Erkegede Yakişanlari Var
Yakişani Yakiştirsak :d

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Sevgilim dışında her erkek takabilir:)

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
benim hatun izin vermiyor valla gerci onu dinlemeden takarım ama ilişkide saygı meselesi

emrecohen

New member
Valla içinden bi değişiklik olmadığı sürece takılmasının bi zararı yok.Hatta karizmatik bile duruyo yani.

işte tam bu benim konum :p walla aslında bu konunun üserine sabaha kadar yası yasıp bi tez bilem hazırlayabilirim bundan bi sene öncesine kadar deil küpe takan erkek saçı birascık usun olan erkekten nefret ederken öle birini sevdim ki hem dövmeli hem saçı benimkinden uzun hemde iki tane küpesi vardı:p tabi platonik yaşandı aşkta işin tuhafı ondan sonra ben hep böle kişilere ilgi duymaya başladım bence çok cix oluolar:D her ne k-adar tarzım olmasada bi de esmerse number one!!!!:D

ByDeMoN

New member
bnde takmam cunku sevmıyorum erkek dedıqın bıraz erkeksı olur.. toplumumuzda bu boleedır kupe olmamalı ama herkesın sahsı gorusu kımsye karısamayısss:D

DureX

New member
Bende var 5-6 yıLdan berı kupe kuLLanıOrum...gayette yakısıor..Zaten yadırgancak bır durum deıl...Su gunumuzde bıle gozlerıne kalem ceken erkekler var...MetroseXuaLıızm...

ByDeMoN

New member
:D :mad:
dilis_' Alıntı:
işte tam bu benim konum :p walla aslında bu konunun üserine sabaha kadar yası yasıp bi tez bilem hazırlayabilirim bundan bi sene öncesine kadar deil küpe takan erkek saçı birascık usun olan erkekten nefret ederken öle birini sevdim ki hem dövmeli hem saçı benimkinden uzun hemde iki tane küpesi vardı:p tabi platonik yaşandı aşkta işin tuhafı ondan sonra ben hep böle kişilere ilgi duymaya başladım bence çok cix oluolar:D her ne k-adar tarzım olmasada bi de esmerse number one!!!!:D
ne demısler gulme komsuna gelır basına:D:D

CHI€F

Kalpsiz
DureX' Alıntı:
Bende var 5-6 yıLdan berı kupe kuLLanıOrum...gayette yakısıor..Zaten yadırgancak bır durum deıl...Su gunumuzde bıle gozlerıne kalem ceken erkekler var...MetroseXuaLıızm...

bunu bilmiodum tüm muhabbetimiz bitti cia :p

Erkeğn küpe takmasına karşıyım

DureX

New member
Mvardar sanada takıtırcam ben kupe:D

Edit: DiLis Flood yapıorsun Bır mesajını sılermısın...Kurallar

HTML