Ergenekonu hala inkar edenler!!! İşte kanıt!!!

msoner

New member
bir arkadaşın açtığı foruma cevap olarak anket sonuclarını acıklayan gazetenın ismini vermişsin kendince gazetenın akp karşıtı bır propanga yaptığını savunuyorsun.ama senın örnek olarak gösterdiğin gazetenin sahibi kim?sen birde ona bak.unutma verdiğin cevaplar bır gun duvar gıbı onune cıkar.

versavdis

New member
İnterneti kullanmayı bilmiyorsan benim sorunum diil
Üslubuna dikkat edersen iyi olur
Ayrıca sen zaten kendini tanımlamışsın sözüm ona kemalist cephe
Ve sana ve size göre acı ama gerçek olan birşey sözünü ettiğin kişi T.C CUMHURİYETİ BAŞBAKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN tanımıyorsan tanımış olursun....
Recep Tayyip Erdoğan aslen B.O.P'un eşbaşkanıdır yani başka bir devletin proje memurudur dolyısıyla T.C.Başbakanlık sıfatını böylece kaybetmiştir değilmi ki 2003 tarihinde ve ayrı ayrı 31 yerde ''Biz B.O.P.'un eşbaşkanlarından birisiyiz ve bu görevi yapıyoruz '' diye söyledi T.C. Başbakanlık makamını böylece geçersiz hale getirdi benim asıl anlamadığım sen ve senin gibiler hala bu adamın nesini destekliyorsunuz onu anlamıyorum adam hain yahu hain bundan ötesi varmı senin de inandığını düşündüğüm değerlerin yani Kul hakkı yememe,dürüstlük,sadelik,onur fakiri kollama gözetme gibi tüm değerlere karşı savaş açmış bir adam bu nasıl bu adamı savu
nabiliyorsunuz yemin ederim anlamıyorum bizim gibileri kızdırmak için mi söylüyorsunuz sadece eğer öyle ise valla içim rahatlar en azından böyle bir vatan hainini sizin bile içine sindiremediğini düşünürüm

kralkayra

Banned
-Sen şuna Hasavcı nın avukatıyım desene
-Atatürk e atıflarda bulunduğumda yok
-Atıfta bulunuyorsam Atatürkçülüğü sömürenlere
-Sözüm varsa tarafıma yöneltilecek hakaretleri eden Hasavcıya bir kaç kelime söylemek benimde hakkım..
-Bana iftira etmeye hakkın yok sen kendin çık , atılmayı bekleme
Sen daha misafirsin geç kalmadınmı mod'a akıl vermeye...
PARDON AMA SENDE GECERKEN UGRADIN YAZİYOR ÖYLE Bİ YAZMİŞİN Kİ SEN:d SENELERCE BU FORUMDASİN :) YA KONU BASLADİGİNDAN BERİ OKUYORUM ERGENEKON DENİLEN ÖRGÜT COK BUYUK HİZMETLERİ DE OLMUS Bir örgütür Yalnışlarıda olmuştur ve sizin savundugunuz kişilik başbakanım dediginiz insan o resimlerde gösterdiginiz it başına sayın diye hitap eden bunuda degerlendirin :D ve sizin baskanim dediginiz kişi amerikan mandasi oldugumuzun simgesidir nereden çıkardin diyeceksin başbakanim dediginiz sahsiyetin ceza evinden çıkar çıkmaz elini öptügü dünyanin en buyuk teröristi deilmiydi yani amerikan başbakani ve sizin başbakanım dediginiz şahsiyet türk askerini para karşılıgında amerikaya peşkeş cekmeye çalşan insan deilmiydi deniz baykala laf uzatmışında neden uzatın onuda anlamış deilim deniz baykal dediginiz muhalefet lideri olmasaydi daha rahat ülkeyi peşkeş cekerdiniz sanirim
sizleri kınım kınım kınamaktan başka bişey elimden gelmiyor!!
Zafer Eninde de sonunda da vatanını milletini seven türk halkının olacaktir !! :victory

_TozKoparaN_

Altın Üye
militan onun bunun evlatlarının bu ülkede yer yok biri sayın demişse öteki ise bariz beraber takılmış aradaki fark ne mi birisi vatan haini öteki ise siyasi manevradır bu kadar basit

Tuğra Han

Banned
bugün gazetesi

fetoşun 1. göz ağrısıdır

diğerlerine göre onun yeri ayrıdır

ayrıca linkler çalışmıyor

ayrıca başbakanında resmleri var

bilirsin etek öperken

ama o inkar ediyor

ya sence.............................?
resimleride fetoş dediğin kişimi çekti.Sen gazeteye neden laf söylüyorsun ki gazetenin ne olduğu kimin olduğu gerçeği değiştirmiyor ki

ama siz hep böylesiniz zaten işinize gelmeyen bir konu oldu mu hemen kaynağa saldırısırızsnı

ayrıca Başbakanın dizinin dibinde oturduğu adam bu ülkeye zarar vermiyor insanlarımızı katletmiyor askerlerimizi şehid etmiyor

apo şerefsizi ile o adamı aynı kefeye koyman senin kıyas saçmalığının bir katıdır

başbakanın dizinin dibinde oturduğu adamın kim olduğundan bire haberin sorsalar adını bilmezsin

adı Gülbeddin Hikmetyar

bir afgan mücahidi yıllarca kendi ülkesini rus koministere karşı korumuş ve savaşmış abirisi

ayrıca afganistanın bir zamanlar devlet başkanıydı

Başbakan gidip bir mücahidin bir vatan savaşcısının dizindibinde oturdu

sizinkiler gibi vtana hainlerinin değil

leninlerin satalinlerin değil

limit

New member
Bu kadar birbirinden alakasız insanların oluşturduğu bi örgüt olurmu? Bir örgütün yapısı, kuralları,şekli şemali vs. olur. Bu saçmalıklara inananlara acıyorum. Ama illa bir örgüt arıyorsanız nurculardır. (nasıl nursa)

onno_

New member
Ulan bankacı mısın ne zıkkımsın, seni gerizekalı kuş beyinli seni. Ulan Tayyip sana yoksa aylık maaşmı bağladı, yoksa özel eşl ilişkiniz bir bağınızmı var siz gibilerinin. Seni abuzittin seni. Sen pislik bir vatan hainisin. Siktir ol git bu forumdan. Senin gibi şereften bi haberlere yer yok.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYE.
ZAZA.

large_mt

New member
ergenekon terör örgütü değildir.akp nin kapatma davasına karşı çıkardığı geçek dışı bir örgütlenmedir.

muahah adama bak tayyoşun resmini avatar fln yapmış :D
sanada mı kömür verdi bu adam?
yoksa şirketlerinden birinde mi çalışıyorsun?
yoksa memleketin bir değerini sana peşkeş mi çekti :D
ne iş?

utkutan81

New member
linkleri benim ikazımdan sonra

açılır hale getiren arkadaşa teşekkürlerimi sundum sn avukat arkadaşım

gelelim konuya sn avukat arkadaşım

resimi görmedin sanırım

orada

BİJİ TAYYİP yazıyor

gözleri olupta görenlere söylüyorum

aynı BİJİ APO gibi bir yazı

ayrıca biz etek öpmeyi bilmeyiz

hacısıda olsa

hocasıda olsa

biz Türküz

biz etek öptürürüz

isteyenede,istemeyenede
hiç unutmam bu resimi 2003 yılınının temmuz ayında star tv göstermişti ve bu resim yüzünden star tv 1 ay kapama cezası almıştı.sonrada tayyip uzan ailesinin sonunu getirdi.şimdide aydın doğanla uğraşıyor amaç aydın doğanı bitirmek

schoneberg

New member
Kim vatan haini fotografini kullandiginmi yoksa Vatani icin ellerinde gelen mücadeleyi gösteren Ferit ilsever ve onun gibi olanlarmi.artik bunun cevabini sana birakiyorum ve sana tavsiyem gözlerini acmanin zamani gelmisti.Vatan eldegidiyor degil gitmek üzere.tahminime göre savundugun AKP vatani abd ve avrupaya peskes cekmistir.Bana söylermisin vatanda satilmayan yer kalmismidir.bu vatani ilerde neyle savunacaksin.

iGoogle

New member
Adam apoyla iş konuşmaya gitmiş nerde nasıl eylemler yapılacak talimatı vermeye gitmiş hala savunmaya yapacak cesareti bulan arkadaşlar var pes diyorum birde vatana canım feda diyorlar vatan bizim türk milletinin başka ellerin olamaz o vatana canımız bizim feda gerekirse vatanımız için feda ettiğiniz canları alırız.

doncarem17

New member
ergenekonu yoksayanlar gerçekleri gormuyorlar.Tabi sizler askerliginizi yapmıyonuz yada 5 ay yapıyonuz.Ben hiç zengin cocugunun vede solcu birinin askerde şehit oldugunu görmedim rütbeliler haric.Hep sehit olanlar gariban anadolu cocugu.Hep anaların basları örtülü.Niye buna dur diyen yok hiç Bumu adalet ülkeyi kendi malları gibi görürler ama cephede hep anadolu insanı savasır

SEGMEN

İstiklal Mahkemesi Hakimi
ergenekonu yoksayanlar gerçekleri gormuyorlar.Tabi sizler askerliginizi yapmıyonuz yada 5 ay yapıyonuz.Ben hiç zengin cocugunun vede solcu birinin askerde şehit oldugunu görmedim rütbeliler haric.Hep sehit olanlar gariban anadolu cocugu.Hep anaların basları örtülü.Niye buna dur diyen yok hiç Bumu adalet ülkeyi kendi malları gibi görürler ama cephede hep anadolu insanı savasır

Başını kapatan sağcımı oluyor,fakir mi oluyor,

ölenler hep uzun dnem askeri mi?

bu nasıl kafa

bu nasıl at gözlüğü takmaktır

Türkler doğuştan askerdir

her zaman savaşa hazır millettir

niye askerimizi kötülemeye çalışıyorsunuz

tarihimizde kara leke hep yobazlar sayesinde olmuştur

atın başınızdaki AT GÖZLÜKLERİNİ

kula kulluk yazmaz bizde

biz teskereden sonrada askeriz,gerekirsede ölürüz

matra

New member
bugün gazetesi

fetoşun 1. göz ağrısıdır

diğerlerine göre onun yeri ayrıdır

ayrıca linkler çalışmıyor

ayrıca başbakanında resmleri var

bilirsin etek öperken

ama o inkar ediyor

ya sence.............................?

kurallara göre kaynak eleştirmek YASAKTIR!

ayrıca linkler çalışıyor...

ve üslubun gerçekten iğrenç...

HTML