Ergenekonu hala inkar edenler!!! İşte kanıt!!!

bankacı60

New member
Kuvayı Milliye Derneğindekiler gibi :
Bu uğurda ölmek var, öldürülmek var, öldürmek var diyosun yani...
Yavaş yavaş satmaya hazırlanıyorsunuz işte.Buna ergenekonu savunaraktan başlamışsınız bile....

mtn1905

New member
Arkadaşlar çok saçmalıyorsunuz kim daha çok vatansever olayını bir kenara bırakın.
Yok cephede tayyip mi çatışmış abdullah mı 3 yaşında çocuk kavgasına dönüyor olay.
Yakında benim Deniz'im sizin Tayyibinizi dövere dönüşecek.

Fotoğraflara gelince bunlar yıllar öncesinden beri bilinen gerçekler. Bu tarz gladyo örgütlenmeler vardı ama gün yüzüne çıkartmak için güçlü bir iktidar gerekiyordu. Kurumlar arası mutabakat gerekiyordu.
Susurluk araştırma komisyonunda olanları bilmeyeniniz yoktur. Mutabakat olmadığı için sonuç elde edilememişti.

Bugün bunların birçoğu olduğu için yıllardan beri insanların elinde olan belgeler gün yüzüne çıkıyor.

Kısacası temizlik yapılmaya çalışılıyor. Birileri gücünü, koltuğunu kaybedecek. Bunları destekleyenlerde elbette bedeli ödeyeceklerdir.

Bu ülke ne Akplilerin nede CHP lilerin bu ülke herkesin. Benim gibi düşünmeyen benim istediklerimi yapmayan vatan hainidir demek bir insanın bataklığın içindeki son çırpınışlarından başka birşey değildir.

Birisi Ergenekon ile ilgili birşey sununca ahanda bak sizin tayyipte şöyle şöyleydi demesi çocukça.Varsa gerçek kaynağı başka bir konuda bunu dile getirir. Sidik yarıştırmayalım

che57

New member
Ne Sidik Yarıstırması Yaşar Eruygur Hurşit Tolon Doğu Perincek Adnan Türkkan Bunlar Darbeci Suclanıyor Nasıl Bir şey Bu Anlamıyorum Tabiki Dava Sonuc Bulmadan Yorum Yapmak Yanlıs Ama Zaten Sonucta Nöyle Olacak . Pkk Ilişkiymiş , Teröristlermiş Ya Arkadaslar Gercek Teröristleri Göremiyorsunuz Alkıs Bunları Göremeyenlere Valla

MG_eVİL

New member
Ne Sidik Yarıstırması Yaşar Eruygur Hurşit Tolon Doğu Perincek Adnan Türkkan Bunlar Darbeci Suclanıyor Nasıl Bir şey Bu Anlamıyorum Tabiki Dava Sonuc Bulmadan Yorum Yapmak Yanlıs Ama Zaten Sonucta Nöyle Olacak . Pkk Ilişkiymiş , Teröristlermiş Ya Arkadaslar Gercek Teröristleri Göremiyorsunuz Alkıs Bunları Göremeyenlere Valla
güzel bi cevap vermişsin arkadaşım bravo :clap:clap:clap

bankacı60

New member
KABUL EDEMEDİĞİNİZ ŞEYLER TÜRKİYENİN GERÇEKLERİ ARTIK ANLAYIN BUNLARI...

SAYDIĞIN KİŞİLERİN SENİN TARAFINDA OLMASI ONLARIN ERGENEKONCU OLMADIKLARI ANLAMINA GELMEZZZZ....

.......................KABUL EDİN ARTIK KABUL EDİN...................

MG_eVİL

New member
KABUL EDEMEDİĞİNİZ ŞEYLER TÜRKİYENİN GERÇEKLERİ ARTIK ANLAYIN BUNLARI...

SAYDIĞIN KİŞİLERİN SENİN TARAFINDA OLMASI ONLARIN ERGENEKONCU OLMADIKLARI ANLAMINA GELMEZZZZ....

.......................KABUL EDİN ARTIK KABUL EDİN...................
gerçek bişey olsa kabul edeceğiz biz.... asıl şey deniz fenerini kabul etmektir... YÜZYILIN İYİLİK HAREKETİNİ... :clap:victory

bankacı60

New member
gerçek bişey olsa kabul edeceğiz biz.... asıl şey deniz fenerini kabul etmektir... YÜZYILIN İYİLİK HAREKETİNİ... :clap:victory
Doğru . Yüzyılın iyilik Hareketini Ana Muhalefet Partisi CeHaPe Genel Başkanı Baykal'ın
Yüzyılın ÇAMUR ATMA FIRSATIna çevirdiğini kabul et sen bence..
Ama Ne diyeyim.Almanyadaki Deniz Feneriyle alakası olmadığı halde Türkiye deki Deniz Feneri arasında bağlantı kurma fikri CeHaPe'den başkasına ait olamaz değil mi???
:hadiordan

MG_eVİL

New member
tabi 7 milyon doları alınmamış değil mi türkiyedeki deniz feneri açıklamadı değil mi... daha altında kaç milyon dolarlar var ama sadece bu kadarı alınmış değil mi.. ne oldu hani sultanbeylide türk deniz feneri 140 ton gıda yardımı yapmıştı... yapıldı canım aydın doğan hepsine para verdi yalan söylüyorlar değil mi.. bırak bu işlerii savunduğun şeyi bile doğru dürüst savunamıyorsun hala baykal ve chp diyorsun....

bankacı60

New member
Savunduğum olayın doğru olduğunu anlamışsın işte .Kalan eksikleri de sen tamamla da gerçek dışı şeyleri savunmaktan ve çamur atmaktan vazgeç....
Ve biraz güvenilir medyayı takip et...

MG_eVİL

New member
Savunduğum olayın doğru olduğunu anlamışsın işte .Kalan eksikleri de sen tamamla da gerçek dışı şeyleri savunmaktan ve çamur atmaktan vazgeç....
Ve biraz güvenilir medyayı takip et...
ben dalga geçmiştim ama sen gerçek anlamşsın bravo valla :clap:clap:clapbende daha ölmedim birader ölürsem anca o zaman o dediklerini okumaya başlarım... çamur dediğin 40 milyon euro demi... türkiyede olsa bunun şeyi devam edilmez bırakılır... dedim ama alman her ne kadar bitti desekte alman faşisizminde sizin düşünceniz yok en küçük iğnesine kadar bulunur... bu davadan sonra türkiyeye geliyor adamlar göreceksinz o zman neyin ne olduğunu vasvatalar o zaman konuşabilecek mi... merkerle yanyana oturmaya benzeyecek mi.... SAYGILARIMLA....

menhol

New member
Bu sozde ulusalcilara ve Ataturkcu`lere,artik kargalar bile kiciynan guluyor.
Gerci bunlarin avukatlari deniz baykal olunca.
Avaneleride haliyle ergenekoncu olur.
Yadirgamamak lazim.
bizler sözde Ulusalcı yada sözde Atatürk'çü olabiliriz senin gözünde
ama sen ve senin gibi düşünenler, bu dünya üzerinde kendi vatanını satan bir cemaatin neferleri olarak ortada yaşanacak bir vatan kalmadığında; geriye dönüp de hayatınıza baktığında geçmişten ders alamamış olmanın pişmanlığı içerisinde kahrolacaksınız ve kargalar asıl sizlere bir taraflarıyla gülüyor olacak.
ama tarih çoktan yazılmış olacak.

msoner

New member
senın basbakanın o.ancak kopeklerın salakların beynını yıkayan o sakallı aptal insanların önunde eğilen biri.kemalistlere dil uzatma sakın.mustafa kemal kımsenın onunde oturup köpeklik yapmamış bir insan.onun zamannında avrupa birliği bizi istiyordu.şuanda bızım bi tarafımız catlıyor o salak kuruma girebilmek için.tarihi oku yakın tarihi değil.ve asla kemalistlere dil uzatma.ütopyada yaşamaya devam edersınız siz bu kafayla.

hasavci

New member
bankacı60,sen ve seningibi düşünenlerle bu ülkeyi soyup soğana çevirenlere karşıyım.Hangi kanattan olursa olsun,hele hele iktidarı bir şekilde ele geçirip herkesi kendisine oy veren davarlardan zanneden Tayyiplere ayrı bir karşıyım.G.t yalamaktan ağzı kirlenmiş,ülkesinişu yada bu şekilde peşkeş çektirenlerden,ufak menfaatler uğruna büyük değerleri çiğneyenlerden bazı şeylerin doğru plduğunu görerek bilerek susmayı yeğleyenlerden rahatsız oluyorum.Bu vatan haini PKK,US,AB işbirlikçisi hırsızlardan yetim hakkı yiyerek ortalıkta dolaşmaktan utanmayan ve onları destekleyen pisliklerden bir İNSAN olarak rahatsızlık duyuyorum.Hele ARAP kıçı yalamaya alışmış dangalak sürüsünden İĞRENİYORUM.

bankacı60

New member
bankacı60,sen ve seningibi düşünenlerle bu ülkeyi soyup soğana çevirenlere karşıyım.Hangi kanattan olursa olsun,hele hele iktidarı bir şekilde ele geçirip herkesi kendisine oy veren davarlardan zanneden Tayyiplere ayrı bir karşıyım.G.t yalamaktan ağzı kirlenmiş,ülkesinişu yada bu şekilde peşkeş çektirenlerden,ufak menfaatler uğruna büyük değerleri çiğneyenlerden bazı şeylerin doğru plduğunu görerek bilerek susmayı yeğleyenlerden rahatsız oluyorum.Bu vatan haini PKK,US,AB işbirlikçisi hırsızlardan yetim hakkı yiyerek ortalıkta dolaşmaktan utanmayan ve onları destekleyen pisliklerden bir İNSAN olarak rahatsızlık duyuyorum.Hele ARAP kıçı yalamaya alışmış dangalak sürüsünden İĞRENİYORUM.
İlk olarak ; söylediğin o senin gibilere yakışan sözleri sana iade ediyorum.
İkincisi biz doğruları sineye çekmedik çekmeyeceğiz söylüyoruz.
Üçüncüsü ; ben ve benim gibi düşünemediğin için bu saçma mesajı göndermişsin.
Dördüncüsü ; İktidarda ADALET VE KALKINMA PARTİSİ'nin olması senin zoruna gidebilir.
Beşincisi ; Bi atasözü var
" Bükemediğin eli öpeceksin "
Sen kendini bi halt zanneden ;
Bükemediğin el =% 47 lik halk oyu =Bükemeyeceksin de.
Sen bu bencillikle istemiyoruz elimizi falanda öpme....

III. Göz

Altın Üye
bugün gazetesi

fetoşun 1. göz ağrısıdır

diğerlerine göre onun yeri ayrıdır

ayrıca linkler çalışmıyor

ayrıca başbakanında resmleri var

bilirsin etek öperken

ama o inkar ediyor

ya sence.............................?
aaaa kardeşim fetoş olurmu bence bu olayda el kaidenin işi var..

hay yarabbim ya hala inkar ediyo mal herif :D yakında adamların apoyla yatakta resimleri çıkcak dicekler fetuhllah yaptı el kaide yaptı:D

fulldot

New member
İlk olarak ; söylediğin o senin gibi geri zekalılara yakışan sözleri sana iade ediyorum.
İkincisi biz doğruları sineye çekmedik çekmeyeceğiz söylüyoruz.
Üçüncüsü ; ben ve benim gibi düşünemediğin için bu saçma mesajı göndermişsin.
Dördüncüsü ; İktidarda ADALET VE KALKINMA PARTİSİ'nin olması senin zoruna gidebilir.
Beşincisi ; Bi atasözü var
" Bükemediğin eli öpeceksin "
Sen kendini bi halt zanneden ;
Bükemediğin el =% 47 lik halk oyu =Bükemeyeceksin de.
Sen bu bencillikle istemiyoruz elimizi falanda öpme....
Sevgili mod arkadaşım, bu arkadaşın "ilk olarak" la başlayan satırında banlanmayı hakedecek içerik bulunmaktadır bence, şayet "hasavcı" arkadaşımız bir üstteki mesajdan dolayı banlandıysa, bu arkadaşında banlanması gerekmekte.

velev Ulu Önderimiz Atatürk'e bu şekilde atıflarda bulunan bir insan bu forumdan uzaklaştırılmıyorsa, derhal beni bu forumdan atınız, aynı çatı altında bulunamıyacam

saygılarımla;

bankacı60

New member
Sevgili mod arkadaşım, bu arkadaşın "ilk olarak" la başlayan satırında banlanmayı hakedecek içerik bulunmaktadır bence, şayet "hasavcı" arkadaşımız bir üstteki mesajdan dolayı banlandıysa, bu arkadaşında banlanması gerekmekte.

velev Ulu Önderimiz Atatürk'e bu şekilde atıflarda bulunan bir insan bu forumdan uzaklaştırılmıyorsa, derhal beni bu forumdan atınız, aynı çatı altında bulunamıyacam

saygılarımla;
-Sen şuna Hasavcı nın avukatıyım desene
-Atatürk e atıflarda bulunduğumda yok
-Atıfta bulunuyorsam Atatürkçülüğü sömürenlere
-Sözüm varsa tarafıma yöneltilecek hakaretleri eden Hasavcıya bir kaç kelime söylemek benimde hakkım..
-Bana iftira etmeye hakkın yok sen kendin çık , atılmayı bekleme
Sen daha misafirsin geç kalmadınmı mod'a akıl vermeye...

HTML