Erbakan AKP'yi cehennemlik etti..

thy.willen

New member
HaRuNXX' Alıntı:
kardes ben üste yazdim bunun cevabıda üstte bi zahmet oku anlarsin..niye erbakan...
benim erbakanla şunla bunla işim olmaz
bu ülkeye hangisinin faydası olmuş ki şimdiye kadar
kim iktidara gelmemişte ben gelseydim yada gelince şunları yapacam diyorlar
geldiğinde neden icraat yapmadın diyorum
ben hepsi için dedim
defolsun düşsünler yakamızdan diyorum okusaydın anlardın

chapboy

New member
yaptığı saçmalıktan başka bişey değil,herkes biliyor ki saadet partisi %10 un % 25 ini bile alamayacaktır,kendileri bile.AK PARTİ iyi destekleyip öğrencileriyle gurur duyması yerine yaptığına bakın.bu biraz OSMANLI taht kavgasına benziyor, "iki kardeşin savaşı" diyemeyeceğim çünkü AK PARTİ rakip olarak görmüyor.saadet ise bunu bile bile karalamaya devam ediyor.faydasız.bunu KURAN I KERİM dinletilerinde bile kapalı spor salonlarında falan yapıyorlar ben ve ben gibiler de söz de KURAN I KERİM dinlemeye gidiyoruz,iki sure nin arasına sıkıştırıyolar propagandalarını ve AK PARTİ ye karşı karalamalarını.YAZIKKK.ama yalnız AK PARTİ ye karşı ! niyeyse artık.

yetmedi,birisi de kalkar millete ip fırlatır utanmadan.e hey be adam idamı kaldıran yasanın altında senin de imzan vardı.sana teslim etmişlerdi apo denen "asıl cehennemliği" ki benim haddime düşmez ama.siz anlaınıız kim olduğunu.keşke biri anlatsa bişey yapamayacaklarını boşuna bağırmasın yani kalın kalın ne o öyle.gürültü kirliliği.
ben hep bu ülkücüleri davalarda dövüşlerde tanıdım liselerde üniversitelerde.hayırlısı ile bu günlerde öss tercihlerimi yapacam.gazi üni.den bi arkadaşa üni.sini sordum nasıl falan diye.ilk söyledikleri arasında "ülkücü olayları çok burda,her gün bi olay oluyor" cümlesi vardı.yazık yani
babama sordum bunları
"ülkücüler eskiden vatanı,milleti,bayrağı,namusu,dini korurlardı ama gel gör ki şimdi !!!"

bu vatan dava ile dövüş ile çete kurmak ile refaha huzura ermez ülkücü kardeşlerim.bunu bi düşünün isterseniz.

(oh be içimi baya bi döktüm)

sideways

New member
esra çetin' Alıntı:
Necmettin Erbakan'' AKP ye oy veren cehennemliktir'' derken AKP veya başka diğer partiler başa geçerse (IMF ve AB yi istediği için onların dediklerini yapmak zorunda dolayısıyla böyle bir hükümet başa geçerse) yani oy verilirse o zaman olası bir savaş söz konusudur.savaş da bir anlamda cehennemdir.Yani cehennem kelimesiyle savaşı demek istemişrtir.Fakat IQ su düşük olan insanlar bu benzetmeyi anlayamıyor olabilir.:saskin :saskin :saskin
kardes ben kimseye bu boyle demis
su soyle demis demedim, haberi yayinladim
ayrica benim hedefim kimseyi kotulemek
degil, sadece AKP'yi refah'la saadet'le ayni
kefeye koyanlarin gormesi icin koydum..
Ayrica Erbakan ne demis, hangi cehennem
demis beni ilgilendirmiyo, yanlis anlasilmasin
IQ su dusuk falan demissin o yuzden cevap
yazdim..hayirli gunler :victory

rosıcky003

New member
namz' Alıntı:
benim erbakanla şunla bunla işim olmaz
bu ülkeye hangisinin faydası olmuş ki şimdiye kadar
kim iktidara gelmemişte ben gelseydim yada gelince şunları yapacam diyorlar
geldiğinde neden icraat yapmadın diyorum
ben hepsi için dedim
defolsun düşsünler yakamızdan diyorum okusaydın anlardın
arkadas gercekten 54, hukumetın basbakanı ERBAKAN buyuk ısler yaptı. ınkar etmemek lazım. akp ERBAKANIN yaptıgının %1 nı bıle yapamadı... her sey ortada.... bıze beyın lazım beyin... yasın onemı yok..

Mephisto

R€B€L
İste bunların topu adamı 2 gunde cehennemlık ederler :D

Akpsıde aynı Saadetıde bı fark goremıyorum ben oy ıcın oynanan oyunlar.Adam zaten acıkca laiklige cumhurıyete karsı oldugunu soyluyor :D

Bundan 10 sene once saadete verenler sımdı akpde bırlesıyor genelı.Bundan bı 10 seneye kadarda akp kalmaz bu seferde tayyıp hocanın yetıstırdıgı elemanlar yenı bısı kurarlar sadece ısım degısıklıgı kısır dongu devam eder :durdurun :D

zeysanda

New member
Ebakann meydanlara çıkmasının tek amacı var AKP'yi durdurmak.Her türlü şeyi denediler olmadı yapsa yapsa hoca yapar diye düşündüler:)Dün erbakanı yerden yere vuranlar bugün göklere çıkarıyor:) Sizde haklsınız çıkmadık candan ümit kesilmez:)Ama ne yapsanız nafile Halk uyandı artık AKP gümbür gümbür geliyor:)

Anasayfa1

New member
LaZiSH' Alıntı:
yerinden kaLkamayan adamdan medet umanLar var ya..
Evet ya ne komik değiLmi bide güliyim senin yazdığına istersen ,
göbek te atıyım hoşuna gider :D
Allah Rahmet eylesin .
Ahmed Yasin ) bilmem tanırmısın , TekerLekLi sandalye de 5 yıL boyunca ülkesini yönetti . hemde anlının akıyla .
Kanının son damlasına kadar islami bir mücadele sergiledi .
Bilemessin ki , sen tarihini okumamışsın.
Sana ne yazılsa nafile .
Bak sana kendi memleketinden örnek vereyim , beLki daha iyi anlarsın .
LazisH , sanırım Lazsın , Trabzon'un Arsin iLçesindeki o Dev Makina Sanayii nin kurucusu
Necmettin Erbakan dır .KimbiLir senin yakın cevren O fabrika da calışıp evine ekmek götürüyordur .

ve artık şu erbakan , mesut yılmaz, baykal , demirel gibi adamlar düşsün artık milletin yakasından
Ben türküm bu ülkede yaşıyorum bu ülkede ölecem... yaşım 35 ben doğduğumdan bu yana bu adamların çoğu var ölmeselerdi diğerleride olacaktı büyük bir ihtimalle ve benim çocuklarımında bu adamların yönettiği bir ülkede olmasını istemiyorum....
35 yaşına gelmişsin ama hala gercekleri görememişsin sen . Bu ülke söylemiş oLduğun kişiLerin idaresinden gecti evet . Beğenmiyorsan eğer cek git memLeketimden .
Mesut YıLmaz dediğin şahıs ; Karadeniz SahiL YoLunun temeLini atan kişidir.
Erbakan : D8 İslam Birliğinin ve Leopar tankLarının mimarıdır .
Gelip te elinde bir delil olmadan bu kişileri eleştiremezsin .Baştan savma kaLıpLaşmış cümleler kurmak yerine doğru ve gerceği araştır öyle yaz.

bursastyLe

New member
Dikkat ettiyseniz arkadaşlar erbakan hocam başbakanımıza o kadar laf etmesine rağmen başbakanımız tek bir cümle etmemiştir hocamıza

chapboy

New member
R€B€L' Alıntı:
İste bunların topu adamı 2 gunde cehennemlık ederler :D

.......................................................................................................................................................................................................

Bundan 10 sene once saadete verenler sımdı akpde bırlesıyor genelı.Bundan bı 10 seneye kadarda akp kalmaz bu seferde tayyıp hocanın yetıstırdıgı elemanlar yenı bısı kurarlar sadece ısım degısıklıgı kısır dongu devam eder :durdurun :D
tabi sizin de işinize gelmiyo haliyle
korkma benim gibiler varken durdurabileceğini zannedenler olacak ama durduran olmayacak !

muratcity

New member
Evet arkadaşlar Tüm yorumları okumadım ancak şunları söyliyebilirim...

İlk olarak şunu belirtmek istiyorum hocaya söz söyleyenlere.

SAYIN ERBAKAN 54.HÜKÜMET BAŞBAKANIDIR.İCRAATLARINI DAHA SONRA YAZARIM ANCAK ÖNEMLİ HUSUS OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM.

REFAH PARTİSİ KAPATILDI.KAPATILDIĞI AKŞAM TÜM GÖZLER ERBAKANI ARADI.O AKŞAM ERBAKAN KANAL7 ye ÇIKTI VE BİR AÇIKLAMA YAPTI.BAKIN BURAYA DİKKAT!!!! EĞERKİ ERBAKAN O AKŞAM PARTİ MENSUPLARINA EMİR VERSE İDİ BU ÜLKEDE DEVRİMGERÇEKLEŞİRDİ....BAKIN TEKRAR EDİYORUM DEVRİM GERÇEKLEŞİRDİ.

NEDEN ?

REFAH PARTİSİNİN YILDIZLI DÖNEMLERİ.2.Sİ MİLLİ GÖRÜŞ SİYASİ GÖRÜŞTEN ÖTE BİR YAŞAM TARZI VE ŞAHISLARIN BENİMSEDİKLERİ GEREKTİĞİNDE CANINI ORTAYA KOYACAKLARI BİR DAVA DIR...

AYNEN İRANDA GERÇEKLEŞEN DEVRİM GİBİ ÇOK KANLI ANCAK SONUCU ZAFER İLE KAZANILACAK BİR DEVRİM SÖZ KONUSU OLABİLİRDİ HOCA İSTEMEDİ....DİKKA EDİN ERBAKAN İSTEMEDİ.

İSTEMEMESİNİN SEBEBİ ?
ERBAKAN HOCA MİLLİ GÖRÜŞ LİDERİDİR.MİLLİ GÖRÜŞ SULTAN FATİHİN ,ALPARSLANIN GÖRÜŞÜDÜR.Sevgiyi ,barışğı,diyaloğu benimsemektedir.Erbakan hocanın konuşmalarına basın toplantılarına,gazete haberlerine bakın bir tek kelime dahi bu milletin aleyhine zararına konuştuğunu bulamazsınız!!!! Onca YASAK GETİRİLDİ,İFTİRA ATILDI,EZİLDİ AMA YİNE NE TÜRK MİLLETİNE NEDE KARŞISINDAKİ ŞAHISLARA KÖTÜ BİR LAF ETTİ.

.....

TEK TEK HERŞEYE CEVAP VERİLİR.ÇÜNKÜ BU PARTİNİN BU DAVANIN AÇIKLAYAMAYACAĞI HİÇBİRŞEY YOKTUR...

BUYRUN 28 ŞUBATI BAHANE EDENLERE BAŞÖRTÜ YASAĞINI HOCA GETİRDİ DİYENLER KAPAK OLSUN İFTİRACILARIN DİLLERİ TUTULSUN...

İşte Belgeler

Shot at 2007-07-16

Shot at 2007-07-16

Shot at 2007-07-16

Belgelerdede görüldüğü üzre bazı maddeler var.Bu maddelerin içeriğinde irtica ,laik devletimize tehdit nedeni ile BAZI KURUMLARIN SÜRE ARALIKLI DENETLENMESİ (EKteki) ne imza atmıştır erbakan...

son belgedeki altı çizili cümleyi okursanız GERÇEĞİ ANLARSINIZ...

KISACASI HOCA BELİRTİLEN TEHDİTLERİN DOĞDUĞU KURUMLARIN DENETLENMESİNE ONAY VERMİŞTİR..........................

KAYIP TİRLYON DAVASI BUYRUN ONUDA GÖRSEL OLARAK VİDEO ÇEKLİNDE VERİYORUM

[VIDEO]<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WTn-eGPqUBU"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WTn-eGPqUBU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>[/VIDEO]

[VIDEO]<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-Q-LglAZTog"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-Q-LglAZTog" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>[/VIDEO]

Evetttt. Kaldımı Başka sorunuz ? İftira atacak sözünüz kaldımı ?

Dur dur bide düğün olayını açıklıyayım.Hoca oğluna çırağanda milyarlar harcayarak düğün yapmışmışmışmışMIŞ.

YAPAR SANANE
SENİ ALAKADAR EDERMİ?
PARASI VAR YAPAR.
SENİ ZERRE KADAR ALAKADAR EDEN Bİ DRUM SÖZKONUSUMU ?
VARSA PARAN SENDE YAP TUTAN MI VAR ?

BİDE 250 KİLO ALTIN MESELESİ VAR...

HOCANIN ALTINLARI VARMIŞ GERÇİ ONA DA SANANE DEMEK İSTERDİM ANCAK DURUN AÇIKLIYAYIM..

Şimdi arkadaşlar siyasi liderler zaman zaman mal varlıklarını açıklarlar.Bu açıklamalarıda bazen altınla ölçerler.Sayın mesut yılmazda Sayın demirel de Sayın Deniz baykal da zamanında bu tür açıklamalar yapmnıştır...

yani hocanın altını yok ,250 kilo altın değerinde mal varlığı var.yani tüm mallarını satsa 250 kilo altın alabiliyo.

..................

Şimdiii En önemli konuya gelelim.

SON GÜNLERDE HOCANIN AKP YE YÜKLENMESİ VE BU YÜKLENMEYE İTİRAZI OLANLAR YAKLAŞIN BAKALIM YAKLAŞŞIIINNN YAKLAŞINN...

NE OLDU ?
ZORUNUZAMI GİTTİ ?
AK PARTİ KURULMADAN ÖNCE HOCANIN YANINDAYDINIZ HOCANIN YALAN SÖYLEDİĞİNİ GÖRDÜNÜZMÜ ?
ŞİMDİ NİE ZORUNUZA GİDİYO?

SİZ NE YAPTIĞINIZ FARKINDAMISINIZ ?

EN BÜYÜK İHANETİ yaptınız.

Düşünün bakalım şöyle bi akp kurulunca Hocanın durumunu.Hoca gerçi ah bile demedi takmadı bile.hoca eski öğrencilerinin İŞE YARAMAMAZLIKLARINA KIZIYOR VE SİYONİZME GÜÇ VERDİĞİNİ SÖYLÜYOROR -ki ÖYLE.ÜLKE NE KADAR İYİ GÖRÜNSEDE ASLINDA BİTİK DURUMDA 2 YIL SONRA FAİZ LERİMİZİ ÖDEYEMEZ HALE GELDİK ARKADAŞLAR.

NEYSE FAZLA UZATMAYACAĞIM ÇIKMAK ZORUNDA KALIYORUM BU KONUYA YAZACAÜĞIM DAHA EĞER Kİ VARSA SORULARINIZ BANA OLDUĞUNU BELİRTEREK YAZABİLİRSİNİZ BENDE MEMNUNİYETLE CEVAPLARIM...

Selam ve Dua İle

İηvictus

Banned
erbakan hocada bence kişisel egolarının esiri olmuş gibi konuşuyor. artık söyledikleri kendine yakışmıyor. bazen susmak en büyük erdemdir bence bu hepimiz ama hepimiz için geçerlidir.

Mephisto

R€B€L
chapboy' Alıntı:
tabi sizin de işinize gelmiyo haliyle
korkma benim gibiler varken durdurabileceğini zannedenler olacak ama durduran olmayacak !
Konuyla ılgılı yada alıntı yaptıgın kısılerın,alıntı yaptıgın mesejlarıyla alakalı cumleler kur.Bı yorum olsun elle tutulur bısey olsun.
İşimize gelmemek ne demek?Biz ne demek? Sİz ne demek?

Forumu forum gıbı kullan bundan sonra ben uyarmaktan bıktım senı!10 mesajın arasından bı mesajı cekıp o mesajın 10 cumlesınden bırını alıp onu yorumlama sadece

musyurt

New member
Hoca resmen Nasreddin hoca gibi yaa...
baksanıza ne diyo; ''saadet 1.parti olacakmış''' ha haha ha...
Adam bu yaşa geldi ama hala hepimizi güldürüyor ya....

spgenclik

Banned
SAADET PARTİSİ'ne oy vermeyen cehennem biletini şimdiden almıştır haberiniz olsun...
Bu söylediklerimi dikkate alın...
Saadet Partisi'nden başka (İŞBİRLİKÇİ, İMEFECİ, RANTİYECİ, AMERİKANCI, İSRAİL GÜDÜMLÜ, AVRUPA BİRLİKÇİ...) partilere oy vermeyin..HADİ ORDAN HADİ ORDAN ELİNİZİN TERSİYLE İTİN...
Vatanımıza sahip çıkalım..Bu işbirlikçilerin hepsini istiklal harbinde olduğu gibi denize dökelim...
Bu seçim olmak yada olmamak, kalmak yada kalmamak, var olmak yada yok olmak SEÇİMİDİR...
SAADET'TEN BAŞKA PARTİYE OY VERMEYİN...
SAADETE OY VERMEKLE KENDİNİZE OY VERİYORSUNUZ EY MİLLET
MİLLİ KURTULUŞ HAMLESİNİ SAADET PARTİSİ'NE OY VERMEKLE MİLLİ GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRİN...

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Arkadaslar Erbakan Akp Ye' Oy Verirseniz Cehennemlik Olusunuz' Sozuyle Isbirlikcilere Oy Verirseniz Ortadoguda Ki Cehenneme Dusersiniz Demek Istemistir. Bildigimiz Cennnet Cehennem Anlamini Katmamistir.
Sizi bulsam vallahi de billahş de alnınızdan öpeceğim.yıllardır bu forumda abidik gubidiks yazarım,yazılanları da okurum ama bu kadar doğru ve ileri görüşlü bir tesbiti tesadüfende olsa görmek mutluluk verdi.Düşüncene sağlık....