Erbakan AKP'yi cehennemlik etti..

sideways

New member
Flash TV’de ‘Seçim Kulübü’ programında AK Parti hükümetine ağır eleştir yönelten Necmettin Erbakan, ‘AKP’ye oy vermek, cehenneme bilet almak demektir’ dedi.

Necmettin Erbakan, Flash TV’de Seçim Kulübü programına katıldı. ‘Bunlar bir numaralı işbirlikçidir’ dediği AK Parti’ye 22 Temmuz’da oy verenlerin cehenneme bilet alacaklarını ifade etti.

Erbakan, geçmiş dönemlerde yaptıkları icraatleri anlatırken, ‘Ey köy kahvenesindeki Ahmet, ben senin için çırpınıyorum. Bu sese kulak ver’ diyerek vatandaşlara seslendi.

ERBAKAN GELDİ BEREKET GELDİ

Erbakan, milli görüş iktidarında 100 alan memura 256 verdiklerini söyledi. ‘Yurt gezilerinde, gördüğüm vatandaşlar, yaptığım zam için bana minnettar’ dedi.

CHP VE AKP İŞBİRLİKÇİ

Sağ ve solun farkı kalmadığını söyleyen Erbakan, 'CHP de AKP de bir. Çünkü ikiside işbirlikçi, ikisi de IMF'ci' dedi.

30 SENE ANLATTIK, ANLAMAMIŞLAR

Erbakan, ''Refah Partisi'nden ayrılanların 'bizi hoca kurdurdu, hoca öyle dahi ki iki koldan çalışıyor, bizim kuruluş gayemiz hocayı Cumhurbaşkanı yapmak' dediklerini'' iddia ederek, ''Millet bir defa aldanır iki defa aldanmaz, şimdi aynı şeyi yapıyorlar ama olmuyor'' dedi.

Erbakan, Ak Parti'ye yönelik iddialarda bulunarak, ''O paralardan biraz da biz istifade edelim dediler, AKP'li öğrenciler... AKP demek arka kapıdan kaçanlar demek. Biz bunlara 30 sene anlattık. maalesef anlamamışlar, tam tersini yapıyorlar, sandalye hırsından dolayı'' dedi. ''AKP gelir gelmez memleketin idaresini IMF'ye teslim etti. IMF ne yaptı, gelir gelmez yeni bir devlet kurdu, üst kurul, bunlara hükümet karışamaz. Devlet içinde devlet kurdu IMF'' diyen Erbakan, en büyük tahribatın bu dönemde yapıldığını, ''ekonomik yıkım, manevi tahribat, dış politika faciası'' yaşandığını iddia etti.

AKP KİM Kİ LAİKLİĞİ KALDIRSIN

AKP'ye yönelik eleştirilerin dozunu artıran Erdoğan, ortalıkta gezinen 'AKP laikliği kaldıracak' söylentileri için 'Korkmayın, bu AKP hiçbir iş yapamaz' dedi.

3 ÇÖKÜNTÜ YAŞATTILAR

AK Parti iktidarı döneminde ülkenin, ekonomik, ahlaki ve dış politika alanlarında çöktüğünü belirten Erbakan, aç, işsiz, dinden uzak bir ülke ortaya çıkmıştır dedi.

SOLUCAN GİBİ OLDULAR

Erbakan, 'Cumhurbaşkanlığı sürecinde çok büyük beceriksizliğe imza atan AKP iktidarı Genelkurmay'ın muhtırasından sonra, bırakın eğilip bükülmeyi solucan gibi oldular' dedi.

ERDOĞAN BENİ DUY!

Erdoğan'ın karşısında olduğunu düşünerek, Erbakan şunları söyledi: Kendine gel. Büyüklerinin duasını unutma. Sen benim kardeşimsin. Sen benim öğrencimsin. Sevdiğim için bunları söylüyorum. Uyan artık, domuz kredisini bırak. Halk seni seviyor. Bu yüzden seni birkez daha iktidar yapmayacak' dedi.

SP SEÇİMLERDEN 1. PARTİ ÇIKACAK

AK Parti iktidarından yüzde 20 oy alacaklı olduklarını söyleyen Erbakan, 'Seçime girmeyen ANAVATAN'dan, BBP'den bizlere gelecek oylarla, seçimlerden birinci çıkacağız' dedi.

Haber7

AK parti veya Recep Tayyip Erdogan'in,
refah/fazilet partisinin devami oldugu,
Erbakan'in dusuncelerini uyguladigi,
ayni kafaya hizmet ettiklerini,
hedeflerinin ayni oldugunu dusunenlere cevap olsun..
Zaten olsaydi kendi partilerini kurmazlardi
AK parti yolun acik olsun..:victory

emrah538

New member
Hoca nın biraz üslubuna dikkat etmesi lazım

Kendisi cennet veya cehennem anhatarı dağıtacak knumda deil =)

Söylediklerinde doğruluk payı olabilir ancak üslubu çok sert

BU halk kendisine umut veren partiyi seçmiştir hep hoca umut vermek yerine ülkenin battığnı söylüyor eğer oy toplamak istiyorsa daha farklı bir yol denemeliler.

Akp ye gelene kadar eleştirlmesi gereken çok parti var önce onlarla uğraşsın

Tabi şahsi görüşüm artık siyaseti bırakmasından yanadır :=)

sonmez30

New member
emrah538' Alıntı:

BU halk kendisine umut veren partiyi seçmiştir hep hoca umut vermek yerine ülkenin battığnı söylüyor eğer oy toplamak istiyorsa daha farklı bir yol denemeliler.

Doğru söze ne demek.,,,,,,,

:goz: :clap

tellek

New member
Saadetli kardeşler oyları dağıtmayın akp de buluşalım sizlerin isteklerini c.başkanını seçtikten sonra gerçeklerştireceğiz her şeyin zamanı var biraz sabır güzel kardeşim.

esra çetin

New member
emrah538' Alıntı:

Kardeşim cehennemin anahtarını alırsınız sözüyle sen diğer alemdeki cehenemimi anladın.Yazık sana.Öyle demekle işbirlikçilerin dediğini yaptığı için savaş çıkacağını belirtiyor.

tellek' Alıntı:
Saadetli kardeşler oyları dağıtmayın akp de buluşalım sizlerin isteklerini c.başkanını seçtikten sonra gerçeklerştireceğiz her şeyin zamanı var biraz sabır güzel kardeşim.

AKP de buluşmak demek onların yaptıklarını tastik etmek demektir.SP li kardeşlerin AKP nin yaptıklarını tasvip etmemektedir.Bence siz Milli Görüş gömleğini çıkardım diyen bir kişiye oy verirken iyice düşünmelisiniz.Çünkü Milli Görüş demek vatanı satmamak demektir.Oy verirken dikkatli olun da bu kişi Milli Görüş tabanından geliyo hata yapmaz demeyin.Çünkü at sahibine göre kişner şu anda IMF ve AB tabanına hizmet etmektedir.

tellek

New member
esra kardeşim sp ihtiyar heyeti olmuş o kadrodan mücadele çıkmaz onlar evlerinde torunlarını sevsin zaman kaybı başka bişey değil ülkeyi chp hükümetine mecbur etmeyin buda bir vebaldir.:goz:
Gömleğin rengi sarı oldu bişey olmadı siz bakmayın harp hiledir ıvırla zıvırla uğraşmayın en yakın akp gençlik teşkilatına kaydınızı yaptırın mazallah vatan elden gider.

Bizim temelimiz sağlam ne yani afarozmu olmuşuz:)

Düşman öyle kılıçla savaşılacak düşman değildir bak: 28 şubat demekki neymiş erbakan taktiği hata imiş...:clap

Yeterli güce ulaşınca alayına verecez sopayı siz merak etmeyin hedef 400 milletvekili :biggrin

Rte de buluşalım ...... Oldu o iş...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
program bitene kadar izledim Erbakanı
milletvekili adaylığının reddedilmesi çok hayırlı olmuş
kendisinin rejim karşıtlığı bir yana
Erbakan hocaya kalsa Türkiye 1 milyon tank yapmıştı şimdiye
vaatle, din sömürüsüyle ve rejim karşıtlığı ile siyaset yapılamaz
kendisi ve partisi bunu anlamadıkça meclise girmesi de hayaldir

Leke

Altın Üye
huhuahuahuahua .
İşte Din ve Türban üzerinden siyaset yapanların sonu .
Birbirlerini cehennemlik etmeleri .
Birde bunları savunanlar var. Ne diyim . SaDecE . :D :D :D
:D

Ya gülmekten öldüm ya böyle Birşeymi olur .
GeCe yayınlandı program bu zatı dinlemedim .
Cevabı belli konuşmaları ve din sömürülerine karnım tok .

Yarın akepe iktidar olamayınca siz asıl görün solcular şöle , CHP böle demeye başlıcaklar .
Baykal'ıda cehennemlik edecekleri günler yakın .
:D

.

esra çetin

New member
sideways' Alıntı:
Flash TV’de ‘Seçim Kulübü’ programında AK Parti hükümetine ağır eleştir yönelten Necmettin Erbakan, ‘AKP’ye oy vermek, cehenneme bilet almak demektir’ dedi.

Necmettin Erbakan, Flash TV’de Seçim Kulübü programına katıldı. ‘Bunlar bir numaralı işbirlikçidir’ dediği AK Parti’ye 22 Temmuz’da oy verenlerin cehenneme bilet alacaklarını ifade etti.

Erbakan, geçmiş dönemlerde yaptıkları icraatleri anlatırken, ‘Ey köy kahvenesindeki Ahmet, ben senin için çırpınıyorum. Bu sese kulak ver’ diyerek vatandaşlara seslendi.

Erbakan, milli görüş iktidarında 100 alan memura 256 verdiklerini söyledi. ‘Yurt gezilerinde, gördüğüm vatandaşlar, yaptığım zam için bana minnettar’ dedi.

CHP VE AKP İŞBİRLİKÇİ

Sağ ve solun farkı kalmadığını söyleyen Erbakan, 'CHP de AKP de bir. Çünkü ikiside işbirlikçi, ikisi de IMF'ci' dedi.

Erbakan, ''Refah Partisi'nden ayrılanların 'bizi hoca kurdurdu, hoca öyle dahi ki iki koldan çalışıyor, bizim kuruluş gayemiz hocayı Cumhurbaşkanı yapmak' dediklerini'' iddia ederek, ''Millet bir defa aldanır iki defa aldanmaz, şimdi aynı şeyi yapıyorlar ama olmuyor'' dedi.

Erbakan, Ak Parti'ye yönelik iddialarda bulunarak, ''O paralardan biraz da biz istifade edelim dediler, AKP'li öğrenciler... AKP demek arka kapıdan kaçanlar demek. Biz bunlara 30 sene anlattık. maalesef anlamamışlar, tam tersini yapıyorlar, sandalye hırsından dolayı'' dedi. ''AKP gelir gelmez memleketin idaresini IMF'ye teslim etti. IMF ne yaptı, gelir gelmez yeni bir devlet kurdu, üst kurul, bunlara hükümet karışamaz. Devlet içinde devlet kurdu IMF'' diyen Erbakan, en büyük tahribatın bu dönemde yapıldığını, ''ekonomik yıkım, manevi tahribat, dış politika faciası'' yaşandığını iddia etti.

AKP'ye yönelik eleştirilerin dozunu artıran Erdoğan, ortalıkta gezinen 'AKP laikliği kaldıracak' söylentileri için 'Korkmayın, bu AKP hiçbir iş yapamaz' dedi.

3 ÇÖKÜNTÜ YAŞATTILAR

AK Parti iktidarı döneminde ülkenin, ekonomik, ahlaki ve dış politika alanlarında çöktüğünü belirten Erbakan, aç, işsiz, dinden uzak bir ülke ortaya çıkmıştır dedi.

SOLUCAN GİBİ OLDULAR

Erbakan, 'Cumhurbaşkanlığı sürecinde çok büyük beceriksizliğe imza atan AKP iktidarı Genelkurmay'ın muhtırasından sonra, bırakın eğilip bükülmeyi solucan gibi oldular' dedi.

ERDOĞAN BENİ DUY!

Erdoğan'ın karşısında olduğunu düşünerek, Erbakan şunları söyledi: Kendine gel. Büyüklerinin duasını unutma. Sen benim kardeşimsin. Sen benim öğrencimsin. Sevdiğim için bunları söylüyorum. Uyan artık, domuz kredisini bırak. Halk seni seviyor. Bu yüzden seni birkez daha iktidar yapmayacak' dedi.

AK Parti iktidarından yüzde 20 oy alacaklı olduklarını söyleyen Erbakan, 'Seçime girmeyen ANAVATAN'dan, BBP'den bizlere gelecek oylarla, seçimlerden birinci çıkacağız' dedi.

Haber7

Necmettin Erbakan'' AKP ye oy veren cehennemliktir'' derken AKP veya başka diğer partiler başa geçerse (IMF ve AB yi istediği için onların dediklerini yapmak zorunda dolayısıyla böyle bir hükümet başa geçerse) yani oy verilirse o zaman olası bir savaş söz konusudur.savaş da bir anlamda cehennemdir.Yani cehennem kelimesiyle savaşı demek istemişrtir.Fakat IQ su düşük olan insanlar bu benzetmeyi anlayamıyor olabilir.:saskin :saskin :saskin

metalic

New member
hocayı,ekibini ve akepelileri sevmesem de hoca efendi az bile söylemiş akepeye...
hoca 100 yaşınada gelse -geldi de sanırım- din sömürüsü yapmaya devem edecek anlaşılan...
tayyip-ül takiyye kadar takiye yapamasa da.....

awd

New member
Eğer siyasetçi isen milletin anliyacağı dilden konuşmalısın. Tabi yalanla dolanla değil. Saadet partisi başta iken güzel projelere imza attı. Ve başta kalsaydı başlattığı projeleri bitirecekti. Böylece insanlar boş laf yapmayacaktı. (tabi 28 şubatta yapılan hatadan bahsetmiyorum. Kimse 28 şubatı örnek vermesin)

sp şuna başladı yarım bıraktı gibi laflar olmayacaktı. Fakat şu zamanda sp'nin sevmediğim tek bir yönü var. Ak parti ile çok fazla uğraşıyor. Hatta bazen mason veya kafir gibi kelimelerde bulunuyorlar.

Fakat bir topluluğa kafir dersen onların hepsininde gerçekten kafir olması lazım. Ama onlardan sadece 1 tanesi muslumansa, anlı secdeye değiyorsa böyle bir şey söylemezsin. Ve söylersen sen kafir olursun. Muslumana kafir diyen kafirdir.

Fakat projeleri gayet anlamlı. Ama çizdikleri yol milleti kendilerinden uzaklaştırıyor. Bu nedenle daha akıllı davranmaları gerekiyor.

Bu arada eğer Erbakan'ı her seferinde batırmaya ve düşürmeye çalışmasalardı. Türkiye 1 milyon değil, 1 milyar tank yine yapardı. Silah'ın dünya çapında çok önemli bir yeri var. Eğer türkiye silah yaparsa dünyada hiç bir devletin ekonomisi turkiyeye yetişemez.

Akp ye kolay gelsin. İşi hem bu Dünyada hemde Ahirette çok zor. Lakin türkiye gibi bir devletin başında yönetici olmanın bu tarafta olduğu gibi Ahirette de burdan kat kat fazla bir sorumluluğu var. İnşallah adı gibi kendi de temiz olur. Tabi bu gidişle biraz değil çok zor.

baypipo40

New member
Hepiniz birer Türk Bayrağı'sınız. Bay¬rağı lekelemeyin, kirletmeyin yeredüşür¬meyin.

Bölünme kabul etmez, kutsal bir bütün halinde Büyük Türkiye'yi yeniden inşa edeceğiz...

Emirlere mutlak itaat lâzımdır. Laubali, gev¬şek, disiplinsiz, metotsuz kimselerle dâvamız yü¬rümez. Her şeyde örnek olmak lâzımdır.

Millî kalkınmamızı gerçekleştirmek, her Türk ferdini hür yapabilmek için Türk Milletini yeniden kurmak zorundayız. Vatandaşlarımız arasında parti, mezhep, ırk ve bölge farkı gözet¬meksizin karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan bağ¬lar dokuyacağız.

Başarı için muntazam plânlı çalışma yap¬mak lâzımdır. Son nefesimizi verinceye kadar çalışacağız.

Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dâva başarıya ulaşamaz.

Alınan görevleri yapmak ve yapıldığım takip etmek lâzımdır. Millet hayatında basşarı devam¬lılığa bağlıdır.

Kendinizi küçük görmeyiniz. Sizler büyük kuvvetsiniz. Vazifenizi hiçbir zaman unut¬mayınız. Kuvvet birliktir. Dâvamızın geleceği birliktedir. Birlik, beraberlik içinde olmaktır.

Komünist sistemlerde halkın esaret altında oluşunun sebebi bir mülk sahibi olamamasıdır.
Hürriyetin tek garantisi mülkiyettir.

Bizim savunduğumuz Dokuz Işık'çı sistemin hedefi Türk Milletinin her ferdini mülk sahibi yapmaktır.

İnsanlık âleminin en şerefli bir ailesi Türk Milletidir. Dokuz Işık demek, Türk Ülküsü demektir.

Türk töresi, Türk ülküsünün ayrılmaz par¬çasıdır.

Ülküsüz insan çamurdan farkı olmayan bir varlıktır.

İslâmiyeti ele alıp Türklüğü inkâr etmek ihanettir. Bunun tersi de aynı derecede gaflet ve ihanettir.

Türkün en önemli vasfı teşkilâtçılığıdır.

İnsanlar; yoksulluğa, açlığa, susuzluğa tahammül ederler. Fakat adaletsizliğe, hor görül¬meye, aşağılanmaya ASLA müsaade, müsamaha etmezler.

Ahlâkçılık anlayışımız, Türk Ahlâkı ve Müs¬lümanlık inancından meydana gelmiştir.

Türk töresinin bir diğer şartı da haddini bil¬mektir. Haddim bilmek... Ne kendinizi dev ayna¬sında göreceksiniz. Herkese yukarıdan bakacak¬sınız, ne de kendinizi aşağıdan göreceksiniz, aşa¬ğıdan bakacaksınız.

Türk Töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur. Vazifeyi her ne pahasına olursa ol¬sun yapmaktır. Diğer bir şart, toplum uğrunda her çeşit fedakârlığı yapmaktır. Millete hizmet yo¬lunda şahsi menfaatlerden, şahsi zevklerden fera¬gattir. Vazgeçmektir. Kişiler kendilerini millet için feda ederler. Türk Milleti'nin büyüklüğü böy¬le yükselecektir. Onu sizler yaşatacak, sizler yük¬selteceksiniz. Türk Töresinin en önemli bir gereği de sır saklamaktır. Sır saklamak...

Bir fikre, bir ideolojiye, kendisinden daha üstün bir fikirle karşı çıkılır. Karşı fikir kaba kuvvetle ezilemez

TÜRKLÜK bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur. Ruhsuz beden ceset olur.

Fikir, iman, ülkü aşkı ... İnsanları güçlü yapan bunlardır.

Türkçüler Günü olan 3 Mayıs (1944) büsbütün ayrı bir düşüncenin sonucudur. İç düşman olan, kılık değiştirerek milletin içine giren ve hükümetin gafletinden yararlanan komünizme karşı Türkçü gençlerin bir uyarma yürüyüşüdür.

Milletler yabancı kuvvetlerin orduları ve diğer maddi güçleri tarafından yok edilmeden önce, manevi ve fikir güçleri tarafından esaret atına alınırlar. Böyle bir toplumun esir ve yok olması kesin hale gelir.

Türk Devletinin yenilmez, zinde hayat gücü ve Türk Milletinin teminatı ve istikbali gençliktir.

Türk aydınları için Batı'nın sığınması olmak bir ideal olarak benimsenmiştir. Milletimiz için bundan korkunç felaket düşünülemez."

Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür.

Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş.

Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.

HaRuNXX

New member
sideways' Alıntı:

CHP VE AKP İŞBİRLİKÇİ

3 ÇÖKÜNTÜ YAŞATTILAR

SOLUCAN GİBİ OLDULAR

ERDOĞAN BENİ DUY!

Haber7

slm arkadaslar bende bir kaç bişey diyicem...

erbakanın flash tv deki konusmasini bende izledim ve kesinlikte dehsete düşütüm..

ben erbakanci değildim taki o ana kadar fakat o yapilan oyunlari görünce gercetken ter

döktüm..27 yasindayim..ve bu güne kadar erbakanı anlayamam ne kadar aci olsada dogru

seyler üzerine bir seyler yapacak olmak bu aciyi hafifletir umarim...

ordaki cehenneme bilet almak diyişi yanliş anlasilmkata dikkatli bi sefer daha dinleyecek

olursanız gecen hükümetin yaptiklarini tekrar dan yasamak için bilet alıyorsunuz anlamında

kullanılmıstır..ya bu cok mu zor bazi politika yapmayi beceremeyenler..bunu rahatlikla

cevirebilir örnegini yasiyoz zaten......

emrah538' Alıntı:

bu cehemlemlik konusu hakkinda konustum yukarıda..

sen uslubu sert diyosun adam bu yasta varolmak-yokolmak diyor..sen kalkmıs ne diyon..

anlamak bu kadar mı zor ALLAH aşkına..ya bu kadar önyargılı davranmayın adam 85

yasında bi bildiği varki bu yasta bile konferanslar..röpörtajlar...ugrasiyor rahatligi bi

kenara bırakmıs..sen biraksin diyosun...

thy.willen

New member
Leke....
Solcularda bunlardan geri kalır değil yani........

bunların hepsini toplayıp bi adaya kapatacaksın dünya ile ilişkilerini keseceksin
ne halleri varsa görsünler..
hiç biri birinden iyi değil
hiç biri sütten çıkmış ak kaşık değil

ve artık şu erbakan , mesut yılmaz, baykal , demirel gibi adamlar düşsün artık milletin yakasından
Ben türküm bu ülkede yaşıyorum bu ülkede ölecem... yaşım 35 ben doğduğumdan bu yana bu adamların çoğu var ölmeselerdi diğerleride olacaktı büyük bir ihtimalle ve benim çocuklarımında bu adamların yönettiği bir ülkede olmasını istemiyorum....

HaRuNXX

New member
namz' Alıntı:
Leke....
Solcularda bunlardan geri kalır değil yani........

bunların hepsini toplayıp bi adaya kapatacaksın dünya ile ilişkilerini keseceksin
ne halleri varsa görsünler..
hiç biri birinden iyi değil
hiç biri sütten çıkmış ak kaşık değil

ve artık şu erbakan , mesut yılmaz, baykal , demirel gibi adamlar düşsün artık milletin yakasından
Ben türküm bu ülkede yaşıyorum bu ülkede ölecem... yaşım 35 ben doğduğumdan bu yana bu adamların çoğu var ölmeselerdi diğerleride olacaktı büyük bir ihtimalle ve benim çocuklarımında bu adamların yönettiği bir ülkede olmasını istemiyorum....

kardes ben üste yazdim bunun cevabıda üstte bi zahmet oku anlarsin..niye erbakan...

rosıcky003

New member
Arkadaslar Erbakan Akp Ye' Oy Verirseniz Cehennemlik Olusunuz' Sozuyle Isbirlikcilere Oy Verirseniz Ortadoguda Ki Cehenneme Dusersiniz Demek Istemistir. Bildigimiz Cennnet Cehennem Anlamini Katmamistir.

HaRuNXX

New member
rosıcky003' Alıntı:
Arkadaslar Erbakan Akp Ye' Oy Verirseniz Cehennemlik Olusunuz' Sozuyle Isbirlikcilere Oy Verirseniz Ortadoguda Ki Cehenneme Dusersiniz Demek Istemistir. Bildigimiz Cennnet Cehennem Anlamini Katmamistir.

kardes bende onu anlatamaya caliştim ama...bi yerden bahane arayanlar..herseyden nem

kaparlar...işte bu konuda oldugu gibi..