En Sevmediğiniz Şarkı Sözleri Kimlere Ait

undead5858

New member
bir baktım uzaklardayım duygusal tuzaklardayım her sokak bir yol ayrımı anlatamam ben kaygımı

BERTUĞ CEMİL : KAYGI

colomboksk

New member
radyodan bi sarki dinliyoz kardesim we kuzenimde yanimda, sarki su sekilde . nina nina nay ben yarimi sewiyom. tum sozcukleri bu kadar sarkida baska hic bi keime gecmiyodu. radyoyu kirasim geldi, insanlari bu kadar salak mi saniyolar ya, kim bu gerzegin sarkisini 2. kez dinler.

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
bas gaza aşkım bas gaza
kim tutar seni bas gaza :durdurun

böle harkulâde bi şarkı duymadım.. tek geçerim..

bu şarkıyı yazanında söyleyeninde..:sigara: en derin sevgilerimi iletiorum..böle bi berbat şarkı çıkardığı için

TaBi

Since1984
ya hadi onlar şarkıyı söylüyo bu şarkıyı piyasa ya çıkaranlara klip falan çekenlere ne demeli bilmiyorum, işin artık ticari yönü ön planda örnekler; ajdar, cankan, h.turan acayip hayvanlara benziyorsun, ismailyk ya basgazayı hiç yakıştıramadım, hee bi de LATİF TURAN EŞARBINI YAN BAĞLAMA...

_Venüs_

Mâ$⣠Kızı
Shakira Sarkılarından Nefret Ediyorum Güçlü Bi Sesi Var Cidden Ama 7/24 Dinlenince Bayıyo Cidden

turkrapper

New member
abi kısaca pop desem anlam bütünlügü we kelime zenginligi yok bakınız sagopaya adam ne güsel anlam katıor ...

turkrapper

New member
abi kısaca pop desem anlam bütünlügü we kelime zenginligi yok bakınız sagopaya adam ne güsel anlam katıor ...

élifé

New member
lay lay lom galiba sana göre sevmeler hopaşinanay galiba ssana göre sevilmeler haa bide
i love you i love you do you love me yes i do bu ne yaaa şaka gibi