En Sevmediğiniz Şarkı Sözleri Kimlere Ait

chuckies

_-€X-_
Soru:En Sevmediiniz Şarkı Sözleri Kimlere Ait Ve Neden?

Hazırlanışı:p

Örneğin XXX Şarkıcısının Sözlerini Beğenmiyorum Çok Yavaş Söylüyor Ben Hızlı Şarkılar Severim Bunun Gibi...

Not:Lütfen neden sevmediğinize dair kısa da olsa sebep belirtiniz.

Bölüme Renk Katmak Amacı İle Bizzat Düşünüp Bulduğum Eğlence Tarzı Bir Başlıktır.Başka Sitelere C/P Yapılamaz Tüm Hakkı Saklıdır ® :sigara:​
Chuckies

iSpiK

Kadim Dost
yıldız tilbe yeap yeap ...

tirantroll

New member
ısmaıl yk boys anılar cankan gulben ergen vs.. soz muzuk herseyıyle ırenc otesi
zaten pop muzık yapanlardan 1-2 tane hariç hepsı ıgrenc 4 satır sey yazıolar zaten onunda nesını beenelım

lazzuri53

"LazigoL"
tabiki YurtsevenKardeşler,CanKan vb.:)
herifler şarkılarında sövüolar resmen yaaa

bu arada Turk Rapperlarınıda unutmayalım adamlar müziğin akması için saçma sapan şeyler sölüolar...

λсκυρ

New member
ya cankan dediniz de o adamlar geri zekalımıdır nedir neden oyle giyiniolar ya? ben boyle bişey gormedim ya

scorpion19

New member
Cankan ve ismail yk hiç sevmiyom ne biçim şarkılar öyle adamları görünce cyborg filmini izlemiş kadar oluyom birde ismini yazamıcam kadar çok çırçıplak çıkıyorlar görüntü güzel emme:) şarkılar berbat

MiKeRiNoS

New member
tek tek die bişii var ibrahım tatlısese aıt. bı ınsan 84 kere tekrarlarmı ya bide ona şarkı diyolar deli oluorum yaa.bana göre şarkı felan deil. ya zaten tek tek diye diye geçiyo 2dk sı belkı daha da fazla. zaten ibrahım tatlısesı hıc sevmıom. ama konusu gecen şarkı(ymış) ödül bile aldı yaaa işte ülkemizin hali bu.. :(

мєяωєм

New member
haha banu alkan orkidem :D

MiKeRiNoS

New member
arkadaslar en iğrenç şarkı/şarkıcıyı belırleyelım. konu açtım, lütfen sizde sessiz kalmayın. :) :)

Aktuğ

Altın Üye
cankan.neden derseniz adamların tipi ofsayt bikere daha bisürü sanatçı war sewmediğim ama isimleri gelmiyo aklıma

cemxxx

New member
s.o.a.d arkadaşım var mı system hater bugn başladm bence ya ala ala...
özellikle holy mountain sözlere bakan anlar...