en güzel tutorialler burda

trislasis

New member
arkadaşlar bunu da ben yaptım..
:)

arkadaşlar bi tanesi thmubnail galiba bunların ama sayfaya nasıl konacak onu çösemedim kusura bakmayın.. bu saatte bu kadar oluyo.. :)

101

New member
trislasis' Alıntı:
arkadaşlar bunu da ben yaptım..
:)

arkadaşlar bi tanesi thmubnail galiba bunların ama sayfaya nasıl konacak onu çösemedim kusura bakmayın.. bu saatte bu kadar oluyo.. :)

sen güzel yaptında ben yapamadım :)

trislasis

New member
101 çok güsel olmuş eline sağlık.. Yıldızları nasıl yaptığını sorabilitmiyim..

Bu arada arkadaşlar resimlerden şeffaf tondaki amblem ya da yasıları nasıl çıkartabiliris bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin..

caraaam

New member
ya anlamaddıım bişi var bunlar gerçektende işinize yarıomu resim çizmek demek kendi hayalgücünü kullanmak demek ama bunlarla arka planında matrix dokusu olan su damlalarından başka napabilceksiN??

ShitDeath

New member
Burdaki bilgiler teknikleri tanıtmak, Effectlerin sonuçlarını ve hangi sıralamalarla hangi etkileri yaratacaklarına dair örnek göstermek amacı ile veriliyor... Damla tutorialini okuyup sadece yaprak üzerine damla yapmakla yetinmeyip ordaki teknikleri farklı alanlarda denemek gerekli... Konu her ne kadar ilk bakışta öyle gözüksede "şu nası yapılır bu nasıl yapılır" değil...
Fırça nedir boya nedir bilmeden resim yapılamayacağı gibi, teknik nedir bilmeden grafik çalışılamaz...
Çevrene bir bak. İnternet aleminin %85 görsellik... Dolayısı ile bu alemin içinde bişeyler üretmek isteyen insanlar bu gibi yerlerden bilgi edinme çabasında...

vdpeyzaj

New member
selamlar
tum ders anlatanlar a teşekür ederim yavaş yavaş denemeler yapıyorum herkese kolay gelsin
örnek yeni avatarım :D

derken kendimi bi adım daha geliştirdim :D:D

AdmiX

New member
bildiiin clouds be CREE :D sadece mask ekleyip birazda mudahale edicen distort menusunden biraz eg bük olur :D

HTML