Eşinizi Sizi Aldatirken Yakalasaniz Ne Yapardiniz?

EŞİNİZ SİZİ ALDATIRKEN YAKALASA NE YAPARDINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    97

serselcuk

New member
Yaşamadan bilinmez
Allah kimseye göstermesin

E

elmomaclroy

Guest
tikvesli' Alıntı:
kardaş valla bence onuda anlamak lazım ha demek tatmin edememişim derim ve gerekirse bende katılırım ama biliyorum bunu kabullenecek erkek bulmak kolay olduğu için siz hemen en kötü olasılıkları ankete doldurmuşsunuz bunu da göz önünde bulundurun bence
yorumsuz... :eek:

lazzuri53

"LazigoL"
tikvesli' Alıntı:
kardaş valla bence onuda anlamak lazım ha demek tatmin edememişim derim ve gerekirse bende katılırım ama biliyorum bunu kabullenecek erkek bulmak kolay olduğu için siz hemen en kötü olasılıkları ankete doldurmuşsunuz bunu da göz önünde bulundurun bence

puahahahahah
yav bu ne ya bunu ancak iktidarsız erkek söyleyebilir
bunu sölemeye cesaret ettiği için ark.ı tebrik ediom vala
bunu bzm orada sölese bi daha kapının önünden geçirmezler:D

CyberProg

New member
Milletin simdi kafasında soru isareti olusmasın ya aldatıyorsa diye . Allah korusun . Sadece bosanırdım tabi o sırada tokat ya da tukurur olay gerceklesebilir.

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
o durumda cinnet gecirir ve ne yapacagımı bilemem ama hiç iyi seyler yapacagım soylenemez.

turk milleti bunu kaldıramaz.

tikvesli' Alıntı:
abowwwww:)

DJ_MANIAC

New member
Eğer Beni Gördüyse Yakaladıgımda Bi Tokat atar sonra arasından cıkarım

Eğer Görmezse Bidahaki görüştüğümde Orspuyla Evlendiimi Kanıtladıgın İçin Teşekkür Ederim. derim ve cıkarım aradan.

eğer işler Kızısırsa Ceker Wururum İkisinide

T

Banned
öncelikle kızın annesini olay yerine çağırırım ikisini birden vururum annesini niye vurduğumu merak edenler için bi daha o..spu doğurup başkalarınıda yakmasın lavuğuda serbest bırakırım
şaka onunda anasını çağırır neler yaparım orası özel:)

wozzi

New member
Önce nafaka vermemek için mahkemede kullana bileceğim kanıt ele geçirir sonra boşanırım. Öldürürüm diyen arkadaşlar için, sana değer vermeyen birisini öldürüpde içerde yıllarca yatmaya değmez...

codec

New member
adam gıbı gelsın soylesın ayrılalım derım ama ısın ıcıne aldatma gırdımı oldururum.cesedınıde betona gomerım...

asilturk

New member
benim gibi düşünen çok az arkadaşım var ama olsun beş para etmez bi kadın yüzünden kocamı kaybetmek istemem
ben de aldatırım olur biter...

Elensu

New member
Hic bir sey yapmazdim sanirim.Eyvallah derim.Benim Babamin bir lafi var.Beni istemeyeni ben hic istemem diye,beni sevmeyeni ben hic sevmem.

:ter: Umarim böyle birsey basima gelmez.Yine de aci olur sanirim

cent

New member
Elensu' Alıntı:
Hic bir sey yapmazdim sanirim.Eyvallah derim.Benim Babamin bir lafi var.Beni istemeyeni ben hic istemem diye,beni sevmeyeni ben hic sevmem.

:ter: Umarim böyle birsey basima gelmez.Yine de aci olur sanirim
"love me love you" yani :)

by_ajan

New member
aldatmadan kasıt sadece cinsel ilişki midir?
namus denen olgu iki bacak arasında mıdır?
evlilikler ve birliktelikler sadece cinsellik üzerine mi kuruludur?
cinsellikten hariç paylaşılan anlar bir hiç midir?

böyle bir durumla karşı karşıya kalacağımı sanmıyorum ama madem sadece farz ediyoruz.
sebebini sorar sonra da döner sırtımı giderim.

giderken bir şarkı söylerim

yan yana geçen geceler unutulup gider mi?
acılar birden biter mi?
içimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
kavgalar kansız biter mi?
şu kahpe dünya seni bana düşman eder mi?
dostluklar birden biter mi?
kendine iyi bak beni düşünme
su akar yatağını bulur.

HTML