Eşinizi Sizi Aldatirken Yakalasaniz Ne Yapardiniz?

EŞİNİZ SİZİ ALDATIRKEN YAKALASA NE YAPARDINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    97

Cx_wolf_Cx

New member
kazık meselesi baya iyiydi ekleme seçemegimiz yokmu:) ama hiç kimse kaldıramaz böyle şeyi nekadar tükürüp çıkarımdesemde karıyıda adamıda doramazsam ii.....

zocor

Banned
tikvesli' Alıntı:
kardaş valla bence onuda anlamak lazım ha demek tatmin edememişim derim ve gerekirse bende katılırım ama biliyorum bunu kabullenecek erkek bulmak kolay olduğu için siz hemen en kötü olasılıkları ankete doldurmuşsunuz bunu da göz önünde bulundurun bence
sen insan mısın? :mad: :mad: :Sopa :Sopa :Sopa

böylelerini kazığa oturtmak için aldatmasını beklememek lazımbence.Bunu direk....

[me|2wi$]

H & M
aldatma kadar iğrenç, insanlıq dışı bişi yoq....nefret ediyorum...aldatıjaqsan olma qimseyle birliqte cardeshim..çiq sokaktaqi herkes senin olsun...aaaaaaaaaaa

Metal_Kedi

New member
ahanda protesto ettim sizi:D

bu nasıl secenekler ya beni kocam aldatacak sadece tükürücem olcak sey mi:) öldürmekte olmas süründürmek lazımmmm.. hem de öyle bi sürünecek ki mesela baglayacakksın 1 köseye baskasıyla aldatacaksın görecek böyle nihahahaa

cok acımasız mıyım neyim:) beni kimse aldatmasın sonu kötü olar:)

osiris_cemo

New member
Metal_Kedi' Alıntı:
ahanda protesto ettim sizi:D

bu nasıl secenekler ya beni kocam aldatacak sadece tükürücem olcak sey mi:) öldürmekte olmas süründürmek lazımmmm.. hem de öyle bi sürünecek ki mesela baglayacakksın 1 köseye baskasıyla aldatacaksın görecek böyle nihahahaa

cok acımasız mıyım neyim:) beni kimse aldatmasın sonu kötü olar:)

Orasına eminim zaten :D zuhahahahahaha

o evden 3 tane ceset çıkardı muhtemelen

ilk önce o .......puyu vururdum, peşine o ...........pu çocuğunu vururdum

en sonunda da kendimi vururdum olay biterdi

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
einsatzkommando' Alıntı:
o evden 3 tane ceset çıkardı muhtemelen

ilk önce o .......puyu vururdum, peşine o ...........pu çocuğunu vururdum

en sonunda da kendimi vururdum olay biterdi
sence dostum değersiz biri için kendi canına kıymanmı gerekir:eek:

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ben bunların hiçbirini yapmam nasıl olsa cezasını bigün öle yada böle çeker belki çok üzülürüm kırılırım ne biliim bunalıma girerim ama bişey yapmam. . .allahından bulsun. . .

dursun

New member
yüzüne tükürür boşarım

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Deymeyen biri için elimi kana bulamama suratına tükürür çeker giderim allah verir cezasını edene bulur derler...

єяєη

є-∂єsїgηє&#1103
Hem Döverim Hemde YÜZÜNE TÜKÜRÜR BOŞANIRIM :D

sülFiriK

New member
yüsüne os.urup kaçardım, kulaana mıçardım, saçını çeker saklanırdım, burnunu ısırırdım :) ha bide tırnaklarımı uzatıp sivilcelerini yolardım :)

şaka bi yana yüzüne tükürüp boşanmak en asil olanı olsa gerek :eek:

magriman

Banned
Sadece bakıp giderdim.Görürlerdi ozaman.Bakışlarım daha çok şey ifade ediyor.O ona daha çok koyar.

cRaftYgirl

New member
Allaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah tutmayın beni eğer onu beni aldatırken bir görürsem varyaaaaaaaaaaaa tutmayın laaaaaan beni hem o kızın hemde sevgilim demeye layık olmayan şerefsizi parçalarım

0nurr

New member
yav kendimi tutamayıp 2 sinide döverim.. sonra da herkes kendi yoluna.. öldürmekle felan ugraşamam yani..

HTML