Eşi başörtülü diye otele alınmadı

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Ben Aydınlıyım. Su anda da Didim/Akbükten yazıyorum size.. Hemde Caprice Thermal Palace otelin internet cafesinden...

Cevabım evet insanlar kendilerine ayrılan havuzda bkinileri ile dolasabiliyorlar.. Burada sizin bahsettiğin bir bolum oldugu gibi herkezin ayrım yapılmaksızın kullanabileceği alanlar da var. Umarım açıklayıcı olmustur.. Şimdi yürüüü baska bir tez bul kendine...

Bende Havuzun ordan Wireless la bağlanıyorum Lobby'de buluşalım...

:hhmanD:hhmanD:hhmanD

algoritmaA

New member
Benle tartışa tartışa zekanda ilerlemeler var farkındamısın,
espri yapabiliyorsun mesela :goz:
farkındayım kimlerin zekasında ilerleme olup olmadığının...yani okadar dar bir ................... sahipsinki f.gülen haberi demekten başka birşey bilmiyorsun...cocukken senin yaptığını bozuk plak gibi aynı şeyi tekrarlama derdik:durdurun oyuzden kimin zekası var kimin yok zaten belli ediyosun...:goz:

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Türban Akp nin ekonomik gerçekleri gizlemek için kullandığı araçtı.Üniversitede serbest olması mümkün değildi,bunu biliyorlardı.nedense o kadar yıl sonunda yeni hatırladılar türbanı..

Türbanlı bir kişinin asılması,türbana karşı olanların isteyeceği birşey değil,bez parçası ile din sömürüsü yapanları kahraman yapmaya gerek yok..

raul_evs

Banned
ѕσηυη¢υ;2997386' Alıntı:
Türban Akp nin ekonomik gerçekleri gizlemek için kullandığı araçtı.Üniversitede serbest olması mümkün değildi,bunu biliyorlardı.nedense o kadar yıl sonunda yeni hatırladılar türbanı..

.
70 milyonun yarısından fazlası fakir,30 milyon kişi açlık sınırının altında yaşıyor.Böyle bir kalabalıgı nasıl oyalayabilirsiniz,
akp de su an bunu yapıyor.

Herhafta akaryakıta zam geliyor.elektrik dogalgaz neredeyse 3 katına çıktı.Ama ekonomi mükemmel gidiyor
Kişi başına düşen gelir 10000 euro deniliyor.

Özellikle akp ye oy verenler gercegi görün artıık.Bu adamlar en cokda sizinle dalga geciyor.
Kendileri bogazda,yalılarda,amerikalarda dertsiz tasasız yaşarken,
sizin 500 ytl lik asgari ücretinizi artırmaya ya da işsizlere iş bulmaya çalışmıyorlar.
Sadece dini duygularınızı kaşıyıp fakirliginizi unutmanızı saglıyorlar.
Lafa gelince iftar çadırlarında sıraya girip yere bagdas kurup yemek yiyorlar.Ama 1 saat sonra mersedesine binip evlerine gidiyorlar ve fakirliginizle sizi başbaşa bırakıyorlar...

Aydın doganlar,sabancılar,ertugrul özkök ler akp yi savunur bu gayet normal çünkü onlar akp sayesinde servetine servet kattılar.
Ama bu oyunda en önemli taş sizlersiniz.
Hepsi sizler sayesinde bu derece zenginleşti ama sizin üstünüze basarak yükselen bu insanların size en küçük bir faydası bile yok.
Gerçeği görün artık...:goz:

HTML