Eğitim Dünyası ve Sorunları A.Mod Başvurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CounTRy

Gülen Manyak
Emek Hırsızlığı, Saygısızlık, Kavga, Uyumsuzluk, Daha sayabileceğim birçok kötü özelliğe sahipsin. senin yönetime girmen yönetime haksızlık olur

Olumsuz.....

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
Senn iLqiLendiqin YerLe ßen!m aLakam Yuq :S Ama eqeR ModLar oLumlu qörüyosa ßendende

(+)

paranoyak

rappertuar
sessiz kalmak da o kadar iyi değildir dimi modluk işine bunları karıştırmayın paylaşımı iyi mi? iyi... o zaman ++++++

oLdness_07

The Darkness
Seni severim ßiLirsin V.Manisaspor,VeLakim Mod oLmak sadece Konu açıp kapamak değil insanLara ne oLursa oLsun hakkettiği gibi davranabiLmek,HakLıda oLsa aLttan aLabiLmek,Herkesin parmakLa göstereceği kişiLer arasında olabiLmek yer aLır...ßenim İçin açık Konuşmak gerekirse her zaman kişiLik iLk Kısas oLur.Daha sonra payLaşıma bakarım.Kimine göre Paylaşımların yeterLidir yada YeterLi değildir Orası TartışıLır.Ve ßiLiyorum ki Kendini değiştirmen Lazım.Modsan MüLeyim oLman Lazım bu şarttır gerekLiLik değil.Ve Şu an içinde Sende o potansiyeLi göremiyorum Ancak iLerLeye ZamanLarda ßu Tutumunu değiştirisin o zaman seve seve sana + weririm Hiç şüphen oLmasın Ancak $imdiLik
(-1907)...

HayırLısı oLsun..​

visi0n

ѕтαη∂.ву &
[+] oLumLu Diyorum.. ve Bu yükün aLtından kaLkıcagınada eminim :) Ama bir tavsiyem var ,Cogu arkadasında gözüne batmıs;

Daha az polemige gir ya da hic girme :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML