Donanım Bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Schranz

New member
Selam,

Arkadaşlar başlıktanda belli olduğu üzere donanım bölümüne asistan mod olmak istiyorum. lütfen daha erken,mesaj sayın az, teşekkürün az flan die yorum yapmazsanız sevinirim.Donanımda Sorun çözmekle geçiyo zaman.Foruma girdiğim günden beri donanım bölümü ile ilgileniyorum. ve pmden çözdüğüm sorunların sayısını hatırlamıyorum. tanıyan arkadaşlarda nerde çalıştığımı ne iş yaptığımı flan bilir. saygılar.

By CaPTaiN

New member
lütfen daha erken,mesaj sayın az, teşekkürün az flan die yorum yapmazsanız sevinirim

Demişsin

O zaman ben fazla konuşmadan -1

react

Admin
Süper Moderatör
msg sayısına bakmadan evet diyebilirim,sahip olduğun bilgi yeterli bence

xsuaty

New member
Şöyle mesajlarını bi göz gezdirdime o bölümde modluk yapıcak teknik bilgiye sahipsin. Ama oraya mod ihtiyacı varmı o tabi yönetimi ilgilendiren bi konu bana sadece +1 vermek düşer

not:Lütfen mod isteği konusunda yorum yapan arkadaşlar direk mesaj sayısı ve teşekkür sayısını bakıp ahreket etmesin.Mod isteğinde bulunan kişinin o bölümde yaptığı paylaşımlar dikkate alınırsa daha sağlıkla karar verilecektir bence :)

DureX

New member
Arkdasım o bolumlerde ben baya dolasıyorum..Bircok kez konulara yardım ettıgını gordum..Basarılısın , ama bıraz erken bence..Ama ihtıyac varsa olabılır

ivesa

SuskuN Göz
ihtiyaç varsa + diye düşünüyorum ...

BuNaLım

Bunalım
bende konularına baktım yardımların goz onune alındığında :+1 ancak
onlıende-1 goruyorum senii daha çok onlıen olmanı ısterım

xY_sCoRpIoN

New member
abi ben pek bilmiyorum donanım ı ama eğer yardımcı olabilecekse +1 neden olmasın

terteren

Altın Üye
ihtiyaç varsa neden olmasın tabiki online süren msjlar ve tşkrlrde önemli
başarının göstergesi

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
her bilgili arkadaşa emek vermeden bişiler verilseydi halimiz haraptı

emek vermen gerek die düşünüyorum..

Hell

Başarıda bir sanattır.
Bilgin yeterli Egelininde şu anda bi yardımcıya ihtiyacı var derim..

Asistanlığın için +1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML