Donanım Bölümü Şikayet & İhbar Hattı

Kiowa Apache

Ŧreedoʍ ŦoreveƦ
üsteki ßeni tanımayan ßiri
yanlış yere post attık galiba :D
hadi gidelim oyun ßölümüne :hhmanD

Tunyukuk

New member
Donanım'a Geyik açmışsınız haber vermiyorsunuz bile:hadiordan

mchasso

New member
yaw known hacı bız yerlerı mı sasırdık :D ehueh olm kafamız mı guzel sıkayet hattında geyık yapıoz :D heueh ulen derbo hep senın yuzunden .D

Tunyukuk

New member
Bölümün Modu nerede yaw.Başlığına sahip çıksın yoksa Madness gelip başlığı taşıyacak Geyiğe şimdi

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Konu kapaLı Geri dönüşümde :hhmanD

mfs91

New member
SLm arkadaşlar qeçen gün pc ye format atdım sonra ses çıkmadı pc den realtek ac97 ses driver ını yüklüyorum ama yükleme olurken bi hata çıkıo ve olmuo bunu nasıl düzelte bilirim acaba ?

Zeytin

Zeytin&Limon
SLm arkadaşlar qeçen gün pc ye format atdım sonra ses çıkmadı pc den realtek ac97 ses driver ını yüklüyorum ama yükleme olurken bi hata çıkıo ve olmuo bunu nasıl düzelte bilirim acaba ?
öncelikle konuyu donanım sorunları bölümüne açsaydınız daha büyük ilgi uyandırırdı.
bu konu ile ilgili söyleyebileceğim ilk şey yanlış driver yükleme olasılığınızdır
anakartınızın marka/modeline göre kendi sitesinden son sürücülerini indirip denemeniz gerekmektedir.
eğer olmaz ise işletim sistemindeki herhangi bir problemde bu sorunu teşkil edebileceğinden yeniden işletim sisteminizi kurmanız gerekebilir.
son olarak biostan ses kapalı olabilir bunuda incelemenizde fayda var.
jakların doğru yere takılı olduğunu ve windows ortamında sesin açık olduğunu varsayıyorum.

wolf1235

New member
benim ses ile ilgili bi problemim varda bilgisayara yeni format attım anakart cd si yuklenmiyor surekli hata veriyor ve boyle olunca bilgisayardan ses gelmiyo lütfen yardımcı olun

visi0n

ѕтαη∂.ву &
benim ses ile ilgili bi problemim varda bilgisayara yeni format attım anakart cd si yuklenmiyor surekli hata veriyor ve boyle olunca bilgisayardan ses gelmiyo lütfen yardımcı olun
Burası donanım bölümü hakkında istek ve şikayet bölümü.Sizin bilgisayarınızda olan sorunlar burayı ilgilendirmiyor.Yane yardımı yanlıs yerde arıyorsunuz.

Lütfen konunuzu : http://www.hackhell.com/donanim-sorunlari/ bu baslık altında acınız.

silver0021

New member
acer 6935 webcam sorunum var.. :( lütfen bunada bi çare bulun.. donanımları yükledim kurdum ama camera is not found diyor.. hiç bi şekilde değiştiremedim..

Zeytin

Zeytin&Limon
herşey biraradayken sanki daha iyiydi donanım bölümü
Evet fakat her bolumde oldugu gibi burda da duzen iyidir :)

bazen arkadaslarimizin istekleri veya sorunlari bolumlerin birlesik olmasi dolayisi ile bir iki sayfa geriye kayabiliyordu.

Bu sekilde daha rahat ilgilenebiliyoruz.

sonn

New member
klavyeden yakllaşık 19 tuş calışmyr ekran klavyesini kullanyrm bu konuda yardım edermisnz şimdidennn teskkürler