Ders&Ödev&Tez İstekleriniz Bu Konu Başlık Altına

pirate_ee

New member
Tez konum; korunmaya muhtaç çocuklarla normal çocuklarn sosyal becerilerinn
belirlenmesi
bununla ilgili kaynak verebilirseniz sevinirim

magnifito

New member
Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri

Merhaba arkadaşlar benim iletişim yada medya ile ilgili 1 nitel 1 de nicel araştırma incelemesine ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim

ibram17

New member
merhaba arkadaşlar. okuduğum imal usulleri dersiyle ilgili bir konuda yardıma ihtiyacım oldu. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

çevremizde görüdüğümüz nesnelerin, yani bir imal prosesi ile elde edilmiş olanların(örn.Birkaç parça birleşimiyle oluşmuş aletlerin (kalem vb...)) hangi imal tekniğiyle ve hangi malzemeden yapılmış olduklarını gösteren video veya dökümanlara ihtiyacım . (yani anlıcanız üretimin baştan sonuna kadar neler yapılmış.) Bu konuda yardım görebilirsem çok mutlu olurum.

lütfen yardım edebilecek arkadaslar pm atsınlar....

darpeder93

New member
Tez Konum "PHP ile WEB PROGRAMCILIĞI" yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Allah Razı Olsun. İnternet erişimim yok o yüzden bu konuda hakkında sizden yardım istedim tekrar teşekkür ederim...

andrei123

New member
arkadaşlar bankacılık ve sigortaılık öğrencisiyim smmm 30 günlük doldurulmuş staj defteri arıyorum yardımcı olan arkadaslarımdan allah razı olsu yardımcı olursanız sevinirim

bahadirk25

New member
arkadaslar su altı betonla ılgılı bır tezım var bıtırme odevı ama bır turlu bulamıyorum forumda bırı yapmıs yıllar oncesınde ama lınkler olmus yardımcı olabılırsenız cok sevınırım

volky33

New member
Arkadaşlar antioksidanlar ile ilgili hazır tez ihtiyacim var çok acil bulabilecek olan varsa lütfen yardımcı olsun..