Ders&Ödev&Tez İstekleriniz Bu Konu Başlık Altına

sefa3452

New member
öngermeli çelik yapılar hakkında tez hazırlıyorum prof. nesrin dısında kaynak önerebilecek olan var mı ?yardımlarınız için saolun

emrah555

New member
erikson kuramının eğitim açısında avantaj ve dezavantajları hakkında bilgi lazım.yardımlarınınz için teşekkürler

redfire02

New member
optimize edilmiş üretim teknolojileri ilgili ödev veya tez arıyorum..yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Optimize Üretim Teknolojisi ( Proje )

bu linkte konuyla ilgili yardımcı olabilecek bi döküman var, fakat siteye hiçbir şekilde üye olunamıyor..site üyeliği olan biri yardımcı olabilirse çok güzel olur..

Junior - Kacan

Forumun Küçük Kaçanı

Junior - Kacan

Forumun Küçük Kaçanı
sıkıntıda orada zaten..üye olmak için siteye mesaj atmam gerekiyor..oradaki linke tıkladığımda bilgilerimi dolduruyorum fakat gönderebilmek için resimde bi kod girmek gerekiyor fakat kırık olduğu için gözükmüyor..sanırım uzun süredir öyle bi problem var, hiçbir şekilde üye olunamıyor malesef..
bak burda ne yazıyor

Sitemize , teknik lise ,meslek yüksekokulu ,mühendislik..vb

alanlarda okuyan yada bu alanlardan mezun olmuş herkesi üyeliğe kabul ediyoruz .

Ancak ,bunu teyit etme şansımız olmadığı için sadece ilgili mail adreslerine * sahip olanları üyeliğe kabul ediyoruz.

Not:Mailleri tek tek inceledigimiz ve gunde yaklasik 200-300 arasi mail aldigimiz icin davetiyelerinizi onaylanip size aktarilmasi birkaç gün alabilmektedir...Bu acidan sabirli olmanizi rica ediyoruz

redfire02

New member
bak burda ne yazıyor

Sitemize , teknik lise ,meslek yüksekokulu ,mühendislik..vb

alanlarda okuyan yada bu alanlardan mezun olmuş herkesi üyeliğe kabul ediyoruz .

Ancak ,bunu teyit etme şansımız olmadığı için sadece ilgili mail adreslerine * sahip olanları üyeliğe kabul ediyoruz.

Not:Mailleri tek tek inceledigimiz ve gunde yaklasik 200-300 arasi mail aldigimiz icin davetiyelerinizi onaylanip size aktarilmasi birkaç gün alabilmektedir...Bu acidan sabirli olmanizi rica ediyoruz
neden anlamak istemiyorsun? ben o söylediklerinin hepsini yaptım zaten okuluma ait mail adresim de var fakat gönderilemiyor diyorum..o söylediklerinin hepsini sen demeden önce ben okudum yapılamıyor verilen linke girip üye olmayı dene biraz önceki mesajımda ne dediğimi daha iyi anlayacaksın..

Zombiee38

New member
Dostlar TS EN 81-1+A3 standardını bulabilecek biri varmı Ben google amcaya sordum ama bulamadım Yardımcı olana dondurma ısmarlarım :)

alper6641

New member
arkadaşlar acilen içinde mimari betonarme ve statik hesapları yapılmış 1 katta 2 daire olcak şekilde bir projeye ihtiyacım var bulamssan derse giremiycem yardımcı olun lütfen:(

tdalkaya

New member
optimize edilmiş üretim teknolojileri ilgili ödev veya tez arıyorum..yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Optimize Üretim Teknolojisi ( Proje )

bu linkte konuyla ilgili yardımcı olabilecek bi döküman var, fakat siteye hiçbir şekilde üye olunamıyor..site üyeliği olan biri yardımcı olabilirse çok güzel olur..
Yükseköğretim Kurulu - Ana Sayfa ye ücretsiz üye olup izinli tezlerden yararlanabilirsin.

az önce baktım 19 adet üretim teknolojileriyle alakalı tez çıktı.

mistisizm

New member
merhaba
staj konum meyve ve sebze inhibitörleri hakkında
bütün inhibitörler olacak fakat
özellikle polifenol oksidaz(ppo,pfo) ve peroksizdaz üzerinde durulacak....
yardımcı olabilieceğinizi düşünerek şimdiden teşekkür ederim
kolay gelsin...

tdalkaya

New member
merhaba
staj konum meyve ve sebze inhibitörleri hakkında
bütün inhibitörler olacak fakat
özellikle polifenol oksidaz(ppo,pfo) ve peroksizdaz üzerinde durulacak....
yardımcı olabilieceğinizi düşünerek şimdiden teşekkür ederim
kolay gelsin...
YÖK'ün kendi sitesinde bulduğum birkaç tez umarım geç kalmamışımdır ve faydası olur...

- - BADONGO

mistisizm

New member
teşekkür ederim ama ben bu siteden yükleme yapamıyorum....yapmam gerekten birşey mi var burda yükelme yapmam için..belki yardımcı olabiklirsiniz:))

araziarazi

New member
Arkadaşlar AÖF 4. Sınıf İşletme Görüntülü Eğitim Seti Arıyorum. Elinde olan veya link bilgisi olan varsa çok makbule geçer...
Şimdiden çok teşekkür ederim...