delphi c,c++,c# bölümüne a.modluk başvurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat335

New member
AlaınDelon' Alıntı:
bölüm mod..gerekeni söylemiş (yorumlarını almak her yorum yapana cevap vermek deil burası tartışma başlığı deil.) -1
edit:
http://www.hackhell.org/showthread.php?t=97009
http://www.hackhell.org/showthread.php?t=50960
arkadaşım shranz arkadaşım birkere delphi ,c c++ bölümünün bölümünün modu degil o bölümde hiç mod bulunmamaktadır...arkadaşım bence o bölmü bir takip edersen görürsün.... shranz arkadaşımızda eywallah arkadaşım ne yapalım senin gibi olgun bir insan degilmişiz heralde eywallah kusura bakmayım ..sadece modluk başvurusunda bulunmuştum milletvekili veya başbakan secimi için oy topluyo zannettiniz heralde ...büyütecek bir durum yok ...........altı üstü o bölüm modsuz oldugu ve benimde bildigim bir alan oldugu için başvurusunda bulunmuştum.........bir 2.cisi cansız arkadaşımızlada gereken sorunu hallettik sorun bile yoktu ama mesajınıda görüdünüz zannedersem....iyi forumlar.........

DeRSaaDeT

Islambol
murat335' Alıntı:
arkadaşım shranz arkadaşım birkere delphi ,c c++ bölümünün bölümünün modu degil o bölümde hiç mod bulunmamaktadır...arkadaşım bence o bölmü bir takip edersen görürsün.... shranz arkadaşımızda eywallah arkadaşım ne yapalım senin gibi olgun bir insan degilmişiz heralde eywallah kusura bakmayım ..sadece modluk başvurusunda bulunmuştum milletvekili veya başbakan secimi için oy topluyo zannettiniz heralde ...büyütecek bir durum yok ...........altı üstü o bölüm modsuz oldugu ve benimde bildigim bir alan oldugu için başvurusunda bulunmuştum.........bir 2.cisi cansız arkadaşımızlada gereken sorunu hallettik sorun bile yoktu ama mesajınıda görüdünüz zannedersem....iyi forumlar.........

ya burda oylama yapılıyo her mesaja neden cevap vermek zorunda hissediyosunki kendini onu anlayamıyorum AlainDelon arkadaşıma pm dende atabilirdin bu söylediklerini bence modluğu kaldıracak sabır ve olgunluk şuan sende mevcut değil
kusura bakma ağırmı konuştuum bilmiyorum ama bence hala -1

ases

Altın Üye
yapılan her yoruma cevap verilmemesi daha ii olur en azından sağlıklı bir oylama için...benden -1

karizma_5

karizmatik
murat kardeşim burada + ve - her user oy verebilir
senin yapman gereken,
yorumları okumak ve beklemek,
her yoruma cvp vermek hiç hoş olmuyor,
sana örnek bende aday oldum,
ve bana yapılan - oylara bile teşekkür ettim,
ve yorumda bulunmadım,

senin için hayırlısı olsun

her üyeye yorum yaptığın için -1907
saygılarımla

theozy

Kadim Dost
bu işte bilgiden daha önemlisi tavır hal harekettir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML