delphi c,c++,c# bölümüne a.modluk başvurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
++++++++++diyorum
ama bana artık bi market prosu yazarsın

murat335

New member
ayıpsın kardeş sen iste yeterki zaten elimde önceden yazdıgım market programı var sana bölüme git ordan alırsın........

Schranz

New member
adaylığın icin yorum yapıyorum ama + - kullanmıyorum. amaç burdaki arkadaşlara yardım etmekmi yoksa moderatormü olmak ? ilk önce buna karar verilmesi gerektiğini düşünüyorum. 2. si donanım bölümüne mod adaylığımda schranz cekimser davrandı demişsin. cekimser davranıcak yaşta deilim :)

kadersiz

New member
bence senin yaptıın intikam almak sence başka bişeymi?

hem sana öyle dedi diye illa - vermenmi gerekir?

murat335

New member
Schranz' Alıntı:
adaylığın icin yorum yapıyorum ama + - kullanmıyorum. amaç burdaki arkadaşlara yardım etmekmi yoksa moderatormü olmak ? ilk önce buna karar verilmesi gerektiğini düşünüyorum. 2. si donanım bölümüne mod adaylığımda schranz cekimser davrandı demişsin. cekimser davranıcak yaşta deilim :)
modluk başvurusu bulundugum için arkadaşalara yardım etmeyim yani öylemi seni bilmem ama ben özünde paylaşımcı bir insanım ben neye karar verdigimi iyi biliyorum sen merak etme buaradada sevindim cekimser olacak yaşı gecmeni....büyümüşün güzel ...........ama seni severim bilirsin........nedersen de yinede arkadaşımsın sana inat herkese yardım edecem:)

Schranz

New member
murat335 konuşmalarına dikkat et ben sana alaycı bi tavır icinde yazmıyorum. ve bu konuda tartışmayada gerek yok. yorum yapılıyo ve görüşümüz soruluyo. senin yapacağın burda herkeze laf yetiştirmek deil yoruma saygı göstermek. ayrıca sevinesin die deil. mod başvurusunda bulunduğun gün attığın pm icin yazdım cekimser olmadığımı umarım beni anladın. büyümüşün güzel ........... konuşmalarına dikkat et.

@kadersiz.

bence senin yaptıın intikam almak sence başka bişeymi?

hem sana öyle dedi diye illa - vermenmi gerekir?

adaylığın icin yorum yapıyorum ama + - kullanmıyorum. yazdığımdan bişey anlaşılmadı sanırım :)

murat335

New member
walla sharanz kardeş beni yanlış anladıysan kusura bakma sen bana alaycı bir tavır takınmışın ...ama ben saana sadece yanlış anlamazsın diye büyümüşşün dedim kusura bakma yanlış bir izlenim verdiysem ....iyi forumlar

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
hellboy726' Alıntı:
Hazırladığınız Bir demo Programı burdan bizimle paylaşırsanız teknik olarak bildiğinizi görmüş olabilir.iz.
ewet bencede mantıklı olan bu ancak paylasımlarada şait oldum bizim isteğimiz bir programı c veya delphide yapsın mı am kardes bende +1 de bu bolumlerı bu meslegın ıcındeysen bılırsın oyle aceleye gelmez bilği birikimi ister.:hhman:

murat335

New member
evet arkadaşım bu meslegin içindeyim .........kimseden ses gelemdi bitane memoli55 arkadaş bir program isteginde bulundu istedigi programı yapdım ve paylaşımdada bulundum ama nedendir shranz arkadaş burda paylaşımdegil modluk başvurusunda bulundu diyor ....istediginiz bir program var iseeeee zaten yazarım diye kaç aydır söylüyorum .............

Leke

Altın Üye
murat335' Alıntı:
evet arkadaşım bu meslegin içindeyim .........kimseden ses gelemdi bitane memoli55 arkadaş bir program isteginde bulundu istedigi programı yapdım ve paylaşımdada bulundum ama nedendir shranz arkadaş burda paylaşımdegil modluk başvurusunda bulundu diyor ....istediginiz bir program var iseeeee zaten yazarım diye kaç aydır söylüyorum .............
Tamamda sende bence kendin dökümanlar verebilirsin . Milleti yazılıma yöneltebilirsin . Sadece birilerinin gelip programla ilgili yardım almasını beklemen gerekmez bence .
Sende bildiklerini başlıklar altında açıp paylaşabilirsin .

Hakkında hayırlısı diyorum .

Cansiz

New member
Ben şuan yorumsuzum!!!
Bende o konuda ilgiliydim bi aralar bölümüm gereği.Benim Düşüncem murat335 arkadaşımın bana dediklerini kendisi gerçekleştirebileceğine inanıo mu:eek:O bölümde birbirinden farklı tam 6 konu war nedense murat335 arkadaşımız sadece 4 tanesini yazmış.Hepsini ii bildiğine inanıomusun:eek:Ben +,- vermiorum!Birbirinden farklı tam 6 yazılım war.Hepsininde kodları birbirinden değişik.Paylaşım yapmak için illahide moderatör olmak gerekmio bunu bilmen yeter!!
Benim oraya açtığım konular unutulmamalı tabikide yani!!!
hepside birbirinden önemli bilgiler yani!!!!:mad:
:mad:cansiz:mad:

Birde aşırı çok bilmişlik yaptığına inanıyorum!!!Bana yazdıkların arkadaşım !!:(

Linkide burda!!!​
Tıkla!!!

murat335

New member
arkdaşım bunun cok bilmişlikle bir alakası oldugunu hiç sanmıyorum bu mesajı yazdıgımdada bana ne kadar teşşekkür etmiştin untma diye şimdi cokmu bilmiş olduk ben gayet programcılıgı iyi bildigime inanıyorum bir 2.si programcılıkta önemli olan algoritmayı nasıl geliştirecegindir kodlar cok önemli degil onun kodu farklı bunun kisi farklı önemli olan algortimadır bir üçünsü afedersinde senin gibi lise ögrencisiylede programcılıgımı tartışacak degilim ...senin ordaki yaptıgın paylaşımlarda kopyala yapıştır mantıgından başka bişey de degil afedersinde .....senin daha kaç fırn ekmek yemen lazım...........

siyahim_se

New member
Arkadşım önemli olan onları bu sitede bi faydası olsun die
bak ayıp olmasın die yine teşekkür ediom sana:D:D
ben cansiz'in ark.
bak ayıp olamsın die ama hakettiğine inanıom diim hadi seni kırmıcam!!!
:D:D:D
:mad:cansiz:mad:

nailgulmez38

New member
arkadaşalr tartışmaya ne gerek var yok benim ordaki paylaşımım unutulması falan filan murat335 gercekten cok güzel paylaşımları ve kendi yazdıgı kodları bizzat formdan alarak inceledim gercekten programcılık bilen biri olarak algoritmaları güzel bence o bölmü hakediyor o bölümdede şu an mod bulunmuyor ....hakediyor........

Cansiz

New member
ben zaten haketmio demiorum ii biri
ondan hiç şüpem yok ama ne biliyim
ii bi kullanıcı fazla aktif olmasada aktif sayılır!

murat335

New member
cansız arkadaşım sen benim ne demek istedigimi anlamamışın heralde ama neyse ...iyi forumlar...........yorumlarınız için teşşkkürler...............

Cansiz

New member
yok ark. biliosun sevdğimi seni hiç bi tartışmamız olmadı sıkı ama neyse işte size ii oylamalar kalkarsın altından hackhell için oraya bi mod lazım senden iisi olamaz zten onu ima ediom ama bana attığım msj bna koymuşta biraz

Schranz

New member
üçünsü afedersinde senin gibi lise ögrencisiylede programcılıgımı tartışacak degilim ...senin ordaki yaptıgın paylaşımlarda kopyala yapıştır mantıgından başka bişey de degil afedersinde .....senin daha kaç fırn ekmek yemen lazım...........

seninde forumdaki arkadaşlarınla nasıl konuşacağını bilmen lazım. oy kullanmamıştım şu anda - kullanıyorum oyumu. moderatör olucak olgunluğu sende görmedim. daha öncede söledim senin burda yapacağın insanların yorumlarını almak her yorum yapana cevap vermek deil burası tartışma başlığı deil. başta sölediğin gibi yorum ve oylarımızı bekliyodun yorum ve oyumu kullandım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML