delphi c,c++,c# bölümüne a.modluk başvurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat335

New member
meraba arkadaşalar delphi c,c++,c# bölümüne a. mod olmak istiyorum sizinde katkınızlarla......bundan önce donanım bölümünede a.mod olmak başvurmuştum shranz arkadaşımızda isterse diye ama shranz arkadaşımız.cekimser olacagını söyledi ve bende feat error arkadaşımız bu bölümle daha ilgili oldugunu görünce başvurumu geri cekmişitim ..umarım o arkadaşımız emeline ulaşır ...bende programcılıgın içinde biri olarak delphi,c,c++,c# bölümünde bütün arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum ve o bölümde hiç mod bulunmadıgımda elimden geldigince o bölümle ilgilenmeye çalışıyorum ..a. modluk başvurusunda bulunuyorum ..şimdiden tüm yorumları için bütün arkadaşlara teşşekkürler.....

AL@RM@

New member
+1 Seni orda görmek isterim.

ortalama günlük msj sayın az gibi ama.2,73 ve online sürende az gibi.

Umarım istedigin yere gelirsin.

E

elmomaclroy

Guest
lem alarma mırc a baqsana yaa :D

walla dostum o bolume baqmıyorum anlamam cunku :D
ama senmin baya online biri oldugunu biliyorum o yuzden +1

DeRSaaDeT

Islambol
ya zaten donanım bölümüne asistan mod adayı değilmisin neden acele ettinki keşke sonuçlanmasını bekleseydin

RuTH

Altın Üye
Crazyboy Kardeşimin Belirttiği Önemli Bence Dostum
Bir Bölümden Sonuç Gelmeden Diğer Bir Bölüme Mod.luk Başvuru
Pek Olumlu Gelmedi Kusura Bakma ----

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
Bölüm Modu Nederse O Benım Oyum...;)

murat335

New member
arkadaşım o bölümde hiç mod arkadaş bulunmamaktadır bölüm modsuzdur bir 2.si diger modluk başvurum zaten son bulmuştur cevaplarıda yazdım bakar kontrol ederseniz görürsünüz..........herkese teşşekkürlerrr

Hell

Başarıda bir sanattır.
Hazırladığınız Bir demo Programı burdan bizimle paylaşırsanız teknik olarak bildiğinizi görmüş olabilir.iz.

murat335

New member
nassıl bir demo programı ne üzerine benim kendimin yazdıgı okadar cok program varki onlarıda arkadaşalrla zaten bölümde paylaşmaya çalışıyom ......varsa senin istedigin bir program söylüyebilirsin.........

firatay

>>>> ALESTA
O Bölümde Mod İhtiyacı Varsa Neden Olmasın +1

murat335

New member
teşşekkürler arkadaşalar yorumlarınız için ............

murat335

New member
teşşekkürler arkadaşalr yorumlarınız için........herkese iyi forumlar.

anot

New member
ittiyac warsa neden olmasn

murat baq eski uye oldum senin konunda kesin olucaqsn :goz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML