Dabulla.net Hacked (By Blue_Dark) =)

Yuc3L

New member
youcancall911 asimcan için kucuk cocuk demişti, fotoda 25 gosteriyor :)

asimcanin hakettiği bir sonuc. elinize saglık :)

hacking

New member
hiç bir suç cezasız kalmaz demişsin ama senin yaptığında bir suç bunu unutma. ama hackhell için yaptığından noproblem :)

SaMuRaY

Banned
Blue_Dark' Alıntı:
2 Angut (Blue_dark ve Dırk) moderatör arkadaşımız melis in şifresi ile login olarak sitede login olmuş ve konulardan çoğunu silmişlerdir.

Moderatörler bu konuda başarısızlığın ve ihmalkarlığın sorumlusu bulunuyor.

Site yapılandırması nedeniyle, sizlerin görevine son veriyorum. Hell_Lord, Samuray ve Blue_Eyes hariç diğerlerinin görevine son verilmiştir (ASİMCAN)

Zuhahahah :) Konuları silmek icin sor bakım onuda mı melis yapmıs :) 2.Operasyon daha buyuk olacak asim senden daha angutu olabilirmi sen dur daha 2.soku acı cektırerek yasatacam
Önce yaptıgın iş güzeL tebrik ederim .. Site iLk açıldıgında gerçekten umutluydum açıkcası biyerlere gelip bişeler yapıcak diye geldim Mod - Smod feLan yaptılar sora sitenin sahibini tanımaya başlayınca bu işten sogudum .. Adamın iki lafından biri kızlardır yok bana kız ayarla yok şöle yap yok böle yap :) Artık bu işten sıkılmıstım kendisine 4 ay önce siteyi bıraktıgımı hiçbi şekilde birlikte olmucagımı söledim ama olsun sen takılma nickin kalsın dedi smodlugumu silmedi :) Ya valla bi adam bukadarmı lamer olur ... sora siteye kız mod arıyoz diyo Bu akılla zor diyorum gidiyo ikinci nick açıyo kendine kız mod olarak tanıtıyor :) HackheLL'in Mod paneline giriyo hayatında pc'den anlamayan adam Abartma diyorum yaptıysan yaptın bravo küfür etme intikamını alırlar felan bi bakıyorum yarın mailinde Dark_angeL yazıyo :)) Herşeyin bi bedeLi var dimi arkadaşlar ...

KHANCYBER

New member
emeği geçen herkesin eline sağlık...asımın eline vermişler sitesini:)

NebuLa16

New member
Önce yaptıgın iş güzeL tebrik ederim .. Site iLk açıldıgında gerçekten umutluydum açıkcası biyerlere gelip bişeler yapıcak diye geldim Mod - Smod feLan yaptılar sora sitenin sahibini tanımaya başlayınca bu işten sogudum .. Adamın iki lafından biri kızlardır yok bana kız ayarla yok şöle yap yok böle yap Artık bu işten sıkılmıstım kendisine 4 ay önce siteyi bıraktıgımı hiçbi şekilde birlikte olmucagımı söledim ama olsun sen takılma nickin kalsın dedi smodlugumu silmedi Ya valla bi adam bukadarmı lamer olur ... sora siteye kız mod arıyoz diyo Bu akılla zor diyorum gidiyo ikinci nick açıyo kendine kız mod olarak tanıtıyor HackheLL'in Mod paneline giriyo hayatında pc'den anlamayan adam Abartma diyorum yaptıysan yaptın bravo küfür etme intikamını alırlar felan bi bakıyorum yarın mailinde Dark_angeL yazıyo ) Herşeyin bi bedeLi var dimi arkadaşlar ...
Samuray kankama katılıyorum... Onun hikayeside benim gibi bende *******ya geldim baktım bişeyler yapabilcek gibi sonra mod olduk smod derken falan bende iyice bi soğudum.. ns hackhellin mod paneline girdi olan oldu zaten..

maxdeader

Banned
SaMuRaY' Alıntı:
Önce yaptıgın iş güzeL tebrik ederim .. Site iLk açıldıgında gerçekten umutluydum açıkcası biyerlere gelip bişeler yapıcak diye geldim Mod - Smod feLan yaptılar sora sitenin sahibini tanımaya başlayınca bu işten sogudum .. Adamın iki lafından biri kızlardır yok bana kız ayarla yok şöle yap yok böle yap :) Artık bu işten sıkılmıstım kendisine 4 ay önce siteyi bıraktıgımı hiçbi şekilde birlikte olmucagımı söledim ama olsun sen takılma nickin kalsın dedi smodlugumu silmedi :) Ya valla bi adam bukadarmı lamer olur ... sora siteye kız mod arıyoz diyo Bu akılla zor diyorum gidiyo ikinci nick açıyo kendine kız mod olarak tanıtıyor :) HackheLL'in Mod paneline giriyo hayatında pc'den anlamayan adam Abartma diyorum yaptıysan yaptın bravo küfür etme intikamını alırlar felan bi bakıyorum yarın mailinde Dark_angeL yazıyo :)) Herşeyin bi bedeLi var dimi arkadaşlar ...
abi bi ara herkez soğudu o siteden ben dahil sonra tam yeniden paylaşım yapmaya başladım siz geldiniz ve siz orayı hacklediinizde sitede kimse yoktu bu asımın yaptıı bi şi çıksak bile online görünüoz...ama artık bitti orası helal olsun ne diyelim yiğidi öldür hakkını yeme...

HTML