Dabulla.net Hacked (By Blue_Dark) =)

comand

New member
Aziz Mubarek günde kudurmuşsun siz ne kadar kötü çoçuklarsınız ama cidden siteyi daha bi sexsi hale getirmişsiniz :)

SevencLoves

Altın Üye
Bütün emeği geçen arkadaşlara teşekkür ama Dark Bana sözün vardı benim ismim geçmiyor haberin olsun Kırıldım Cidden

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Sevencloves' Alıntı:
Bütün emeği geçen arkadaşlara teşekkür ama Dark Bana sözün vardı benim ismim geçmiyor haberin olsun Kırıldım Cidden
harbı unuttum seven yaa :eek: zaten bu daha baslangıc ıkıncısı daha acı olucak orda hem yardımınada ıhtıyacım olucak :)

Gєηco

Altın Üye
muhahahahahah helal valla ne denilirkii :D

Blue_Dark

New member
2 Angut (Blue_dark ve Dırk) moderatör arkadaşımız melis in şifresi ile login olarak sitede login olmuş ve konulardan çoğunu silmişlerdir.

Moderatörler bu konuda başarısızlığın ve ihmalkarlığın sorumlusu bulunuyor.

Site yapılandırması nedeniyle, sizlerin görevine son veriyorum. Hell_Lord, Samuray ve Blue_Eyes hariç diğerlerinin görevine son verilmiştir (ASİMCAN)

Zuhahahah :) Konuları silmek icin sor bakım onuda mı melis yapmıs :) 2.Operasyon daha buyuk olacak asim senden daha angutu olabilirmi sen dur daha 2.soku acı cektırerek yasatacam

X

O şimdi Asker
bi an şamşurttum dark
erbain benim nickim di sırf üşendiğinden benim adımla girmi insafsız walla bana üyelik borçlusun kim şimdi üye olacak :)

chamfer

O Şimdi Asker
Dark_Angel' Alıntı:
harbı unuttum seven yaa :eek: zaten bu daha baslangıc ıkıncısı daha acı olucak orda hem yardımınada ıhtıyacım olucak :)
olm dark benide yaz listeyede şu black ipneside alsın ağzının payını ..

aauhauhaua çok güldüm hala gülüyom yaf :D

chamfer

O Şimdi Asker
Xfiles' Alıntı:
bi an şamşurttum dark
erbain benim nickim di sırf üşendiğinden benim adımla girmi insafsız walla bana üyelik borçlusun kim şimdi üye olacak :)
hahahaha wallaha x bende ilk onu sordum hayırdır xin parmağı ne iş dedim. yeni üyelik almak zor geldi elimi,zdekiyle idare ettik deyo :eek:

çok iyi tanımışsın darkı :p

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
"Hata başta zaten. Mod we smod un YETKİLERİ aynı. Hiç bi fark yoq. Ha mod ha smod.!! Sen mod a TAM YETKİ werirsen olacağı buydu we oldu dosyaların hepsi gitmiş.."

Bunu yazan bi smod ahuahuahu kendı arkadasları bıle anlamıs salaklıgını yazıkkk :eek:

chamfer

O Şimdi Asker
Dark_Angel' Alıntı:
"Hata başta zaten. Mod we smod un YETKİLERİ aynı. Hiç bi fark yoq. Ha mod ha smod.!! Sen mod a TAM YETKİ werirsen olacağı buydu we oldu dosyaların hepsi gitmiş.."

Bunu yazan bi smod ahuahuahu kendı arkadasları bıle anlamıs salaklıgını yazıkkk :eek:
hahahaha benimde dikkatimi çekti bu yazı :)

bütün dosyalar emekler uçtu ahuahuahauha eline sağlık

ama bidahiken bana haber vermezsen dark :mad: :mad: :mad:

mendo68

New member
puhahah
çok iyi olmuş
ikinizinde ellerine sağlık
yanlız bişeyi çok merak ediorm
2.intikam çok daha acı olucak demişsinizde abi daha nolsun ya

maili alındı
sitedeki konular silindi
daha nolucak abi