Dabulla.net Hacked (By Blue_Dark) =)

Blue_Dark

New member
******* net.31 ekim 2005 tarihi ile püfff :clap: ******* forumlarında daha güzel konulara yer verdik.Herkes haddini bilmeli.HİC BİR SUC CEZASIZ KALMAZ..Asim ben hep burdaydım ama sen yanlıs yaptın.Duzeltin bakim lamer bozuntuları

SABİT KONULAR HARİÇ TÜM KONULAR GERİ GETİRİLMEKSİZİN SİLİNMİŞTİR.....

SABİT KONULAR HARİÇ TÜM KONULAR GERİ GETİRİLMEKSİZİN SİLİNMİŞTİR.....

AntidepresaN

New member
Kendine bi avatar seçmemişin bööö:))) elinize sağlık..

cinnetemre

New member
Yaw Mesaj Flood ile nasıl Hack oluyor? Şimdi ben buraya her konuya hacked by cinnetemre die başlık açsam. Burayı hacklemiş mi olcam. Ya da bir modluk dilenip mod olup duyuru atmakla olmaz

chamfer

O Şimdi Asker
hahahaha güsel olmuş eline sağlık bu yöntem bayapı bi güsel oluyo canım dorum bian şenleniyo :)

chamfer

O Şimdi Asker
cinnetemre' Alıntı:
Yaw Mesaj Flood ile nasıl Hack oluyor? Şimdi ben buraya her konuya hacked by cinnetemre die başlık açsam. Burayı hacklemiş mi olcam. Ya da bir modluk dilenip mod olup duyuru atmakla olmaz
orda her bölüme konu tek tek açılmıyo bi anda tüm forumlar aynı başlıkla doluyo... bu bir açık arkadaşım...

Blue_Dark

New member
cinnetemre' Alıntı:
Konuları silmek icin sadece mod olmak yetmiyor admin sifreside lazım :eek:
Dur tahmin edim sen *******dansı n degil mi :) herturlu lafa acıgız By blue_dark &Dark angelll

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
cinnetemre' Alıntı:
mod sıfresını ele gecırıpte kullanıcı grubunu degıstırmek nekadar hack oluyorsa buda onun 2 katı hack oluyor :cool: yazık asıma sıtesındekı tum konular sılındı :(

Barbazula

Today I repay my dept
muahaha süper olmuş yafff .. aksam aksam cok güldüm muahaha .. ellerinize saglık .. adama dönerler belki artık :)

Partizan

New member
eLinize sagLik :) tebrim ederim ehu ayni taktik sanirsam..

selamsiz_genc

New member
hımm elinize saglık ama bu bir açık değil bu sql injecktion denilen bir yöntem.SQL komutlarını hata vermeye zorlayarak kendinize admin oluşturup sitenin yönetimini ele geçiriyorsunuz.ama siteye index atamıyorsunuz.Çünkü sadece o forum database inde admin oluşturuyorsunuz.Yani hackleme değil deface dir bu.ELinize sağlık sitenize daha yeni üye oldum.Ama girer girmez olumlu şeyler görüyorum.Umarım paylaşımlar ve dostluklarda iyidir.

byaBanCı

New member
selamsiz_genc' Alıntı:
hımm elinize saglık ama bu bir açık değil bu sql injecktion denilen bir yöntem.SQL komutlarını hata vermeye zorlayarak kendinize admin oluşturup sitenin yönetimini ele geçiriyorsunuz.ama siteye index atamıyorsunuz.Çünkü sadece o forum database inde admin oluşturuyorsunuz.Yani hackleme değil deface dir bu.ELinize sağlık sitenize daha yeni üye oldum.Ama girer girmez olumlu şeyler görüyorum.Umarım paylaşımlar ve dostluklarda iyidir.
hoş geldin dostun hh ye ::. iyi paylaşım ve iyi dostluk istediğini söyledin : o zaman tam yerindesin: :eek:

bim_28

Altın Üye
Bu konuyu görüntüleyen: 8 (8 üye ve 0 ziyaretçi)
Bu saatte iyi hit yapmış
Dark düzeltmeye çalışıyorlar sanırım.
Yardımcı olun bir el atıverin
Hadi bakim :D

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
CaKıR_X' Alıntı:
yaw adamlar hep böle mi olacak :D ACaİP komik olmuş site yawf bunu ne zamana kadar düzelte bilirler ki :) hep böle kalsın site böyle daha bi kaliteli duruyor:)
sıtede bır suru admın onlıne gozukuyor sanırım korkudan elleyemıyolar forumu :) ah asım ahhh sen adam olucan ama bız goremıycez :eek:

HTML