Cumhurbaşkanı giderayak yapıyor yapacağını...

kevin_garnett

New member
alles4me_' Alıntı:
bu adami bogasim geliyo ya uyuz oluyorum :)
herkesin görüşüne saygı duyulur ama böyle edepsiz ağızlara fermuar gerekir..

hitap şeklini değiştir,medeni bir tartışma ortamı bu şekilde olmaz..

kimi boğuyorsun?

S

SiR ReaLiST

Guest
Sonuçta Sezer Şu Anda Cumhurbaşkanımızdır Ve Görevi Neyse Onu Yapmıştır Beğenirsiniz Veya Beğenmezsiniz Ama Saygı Duymamız Gerekir Sonuçta Görevinde Devam Etmektedir...

chapboy

New member
Thorpedo' Alıntı:
sayın RTE giderayak ülkenin anayasasını kokten deistrmeye calısıo ona da biseler sole yaptıı dorumuymus bakalm:eek:
ARKADAŞIM NE KADAR EMİN KONUŞTUN BEE
KESİN OLAN BİRŞEY VAR :SEZER BİR DAHA ORAYA GELEMEYECEK
KESİN OLMAYAN BİRŞEY VAR :RECEP TAYYİP ERDOĞAN (RTE DEĞİL DİKKATİNİZİ ÇEKERİM)
22 TEMMUZDA O KOLTUĞA TEKRAR OTURABİLECEK...
AHA DA BU BÖYLE BİLİNE

savaskayaa

New member
şu cumhur başkanlıgı secimleri bitsede kurtulsak sezerden çok soguk bir insan
cumhur başkanlıgına hiç yakışmayan birisi

osiris_cemo

New member
İnşallah RTE 22 temmuzdan sonra "anasını da alıp" bu devletin başından gidecek "kalpazan başbakan" istemiyoruz.

ogamemanya

New member
adam gider ayak din istirmarcılarını, şeriatçıları kurtarıyo öğrencilerden.
Atatürkçü laik cumhuriyetçi yurtsever rektörleri atıyor ama bazılarının işine gelmiyor.

Leke

Altın Üye
Ya konuyu nerelere çekiyorsunuz .
Bu yetkileri veren anayasa 1982 yılında yazılmıştır .
Rte göreve geldiğinden beri zaten anayasayı yeteri kadar değiştirdi .
Sorarım şimdi neden cumhurbaşkanının yetkilerini kısıtlamadı ?
Biride çıkıp bana bunun cevabını versin .
Durun siz söylemeyin ben cevabıda veririm . Arayıp zahmet etmeyin .
Cevap : Çünkü cumhurbaşanını ( cumhur'u ) kendi partisinin seçeceğini sandı .
EeEEeE ama T.C Kanunları , ANAYASASI , HUKUKU , DEMOKRASİSİ , buna izin verdirtmedi.
Bu kadar basit .

SickDreTh

Altın Üye
takdır etmedıgım bı karar...

sideways

New member
bu kararida savunanlari tebrik ediyorum ve guluyorum..

Sezer yolcudur, gider ayak ne kopartirsam kar ayagina yatiyor
Sahsen ben bu adamin Deniz Bakakal'dan bir farkini goremiyorum

"keske bi kere daha secebilse de secsek, ama maalesef secilemiyo"
Bulent Arinc :D

savaskayaa

New member
bülent arıncın bu sözünden önce başka bir sözüde daha var
siyaset insanı adam eder

belkide ondan demiştir bi daha secilme işini

innuendo

HANZALA
Moderatör
çok yanlı bir karar.Demokrasi bunun neresinde.
dayatmdan başka bişey değil.bugün bu dayatmalara göz yumanlar yarın başka birisinin dayatmaları karşısında kendilerinde konuşma haklarını nasıl bulacaklar.

firatay

>>>> ALESTA
sideways' Alıntı:
bu kararida savunanlari tebrik ediyorum ve guluyorum..

Sezer yolcudur, gider ayak ne kopartirsam kar ayagina yatiyor
Sahsen ben bu adamin Deniz Bakakal'dan bir farkini goremiyorum

"keske bi kere daha secebilse de secsek, ama maalesef secilemiyo"
Bulent Arinc :D
Dostum Kişileri Sevmek Zorunda Değilsin, Senin Fikirlerine de Sonuna Kadar Saygı Duyuyorum, Nasıl Başbakan'a, Cumhurbaşkanına Bu Bölümde Eleştiri Boyutlarını Aşan Hakarete Giren Mesajları Siliyorsam Muhalefet Lideri İçinde Bu Geçerlidir. Daha Dikkatli Olalım Lütfen...

K£ĿWΪNAТǾЯ

New member
Haber doğrudur, haberin tamamını okudum kaynak suçlamaya gerek yok. Sezer toplamda 5 kişinin hakkını gaspetmiş. En çok oy alan değilde daha az oy alan biri atanıyorsa ve bu atama üniversitede oluyorsa, kimse kusura bakmasın ben bunun altında bityeniği ararım. En çok oy alan 5 kişi yerine daha az oy alanları atıyorsa sebebini açıklamalı bence. Bir açıklama yapmıyorsa eğer, demektirki yetkilerini kötüye kullanmış. Böyle atamalar her mercide yapılıyor elbette ancak kazanılmış hakların gaspedilmesini kabul etmemiz mümkün değil.

azat

New member
Sayın Cumhur Başkanımıza böyle hitap etmen çok yanlış.sen önce konuşmasını öğrende sonra gel bu forma terbiyesiz

ALIEN_07

Türk Genci
Arkadaşım Şuan CUMHURBAŞKANI Olan Birisine sen nasıl hitap ediyorsun Maç mı bu uzatmalı felan üslubunu değiştir...

ifrit

RuHaNi WaRliK
chp`liler yapinca ``ne war bunda?``
akp`liler yapinca ``kadrolasiyorlar!``

yorumlariniza hayranim arkadaslar, sizi cani gonulden tebrik ediyorum. sonrada cikip dogruluk, durustluk uzerine ahkam kesiyorsunuz!

bu ilk degil ki, pek cok universitede en cok oyu alan degil, chp`lilerin (bakiniz kimin damadi hangi partiden aday oluyor) istedigi rektor oluyor

sanki secilen universitenin rektoru degilde, izci lideri...

ulkenin basbakanina demedigi kalmayanlar, is cumhurbaskanina gelince saygi abidesi kesildi, biz bilmiyoruz sanki sizin RTE hakkinda neler dediginizi, balik hafizaliyiz ya, unuttun gittik hepsini!

biri bu ulkenin basbakani, digeride cumhurbaskani, ikisinide sewmek zorunda degilsiniz ama ikisinede ayni saygiyi gostermek zorundasiniz. sirf birine oy wermediniz diye onun hakkinda atip tutup, sonra burda ahkam kesmeyin, gulunc oluyosunuz

savaskayaa

New member
kızmayalım arkadaşlar eger forumda cumhur başkanlarına başbakanlara bakanlara kamu yetkililerine hitab konusunda belli bi ölcü verildiyse yada varsa bunu hatırlatırsınız yoksa ki daha önce bunlar başka kişilere hitab edildiyse kızmak yok
"çalma komşunun kapısını çalarlar kapını "

osiris_cemo

New member
ifrit' Alıntı:

yorumlariniza hayranim arkadaslar, sizi cani gonulden tebrik ediyorum. sonrada cikip dogruluk, durustluk uzerine ahkam kesiyorsunuz!

bu ilk degil ki, pek cok universitede en cok oyu alan degil, chp`lilerin (bakiniz kimin damadi hangi partiden aday oluyor) istedigi rektor oluyor

ulkenin basbakanina demedigi kalmayanlar, is cumhurbaskanina gelince saygi abidesi kesildi, biz bilmiyoruz sanki sizin RTE hakkinda neler dediginizi, balik hafizaliyiz ya, unuttun gittik hepsini!

biri bu ulkenin basbakani, digeride cumhurbaskani, ikisinide sewmek zorunda degilsiniz ama ikisinede ayni saygiyi gostermek zorundasiniz. sirf birine oy wermediniz diye onun hakkinda atip tutup, sonra burda ahkam kesmeyin, gulunc oluyosunuz

Puhahhaah haklısın Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer üniversitelerde KADROLAŞIYOR :D

Şaka gibisin ifrit beni güldürdün yine Allahta seni güldürsün.
:durdurun :durdurun :biggrin :durdurun :durdurun

sideways

New member
ifrit' Alıntı:

Tebrik ederim ifrit..
her zaman oldugu gibi bu yazininda tek parcasina
ancak gulduruyosunuz falan yazabilenlerde beni gulduruyo...

HTML