Cuma'ya gittiğim için rektör olamadım

türker35

New member
nedense Bu üLkede Namaz kılmayana birsey denmiyoR aMa Namaz Kılan ayıpLanıyoR bu Nasıl bir gÖrüstür ya bu mu esitlik ? bu mu !
küpeli diye ve aydın oldukları için yakılan ve dövülen insanlardan neden bahsetmiyorsun salculuk ve milliyetçilik ayrı bir kavram mahalle baskısı var bu ülküde dediklerini özgürce söliyemiyosun mah.baskısı bu ben bi işe girmiştim cuma günleri cumada kapatıyolar her kez cumaya sıkıyosa ben gelmiyom de bumu ibatet güldürme beni yaaa.

LOOPUSED

Altın Üye
bence çok doğru yapılmış:) sezar islami duyarlılığı olanları atamıyarak cumhuriyeti kurtarmıştır,yökün içine sızmalar olmasın diye süzmeler alınmıştır zmanında ki o değerli üyelerle devlet payidar olacaktır herzaman.yöke alınmazlar askeriyede yükselemezler,devletin üst makamlarında iş bulamazalar bulsalarda ayağına karpuz kabuğu sürerler,çünkü bu islamcılar illa iran olacaz diye inanmıştır,bu ülkenin islamla ilgili tek bir yaşanan noktası olabilir o da kocatepede musalla taşıdır.iş orda biter.şehit orda yatar devlet erkanı orda başörtülü şehit anasına sarılıverir.teselli ederler..el bağlamasını tanrı huzurunda bilmeselerde içlerinden okuyormuş gibi yapsalarda bu yeterlidir..vergi alırken ayırt edilmez başörtülü dindar diye çünkü devletin ikamesi için paraya ihtiyaç vardır.seçimlerde de insanlarımız ayırtedilmezler herkes çok özgürce oyunu kullanabilir burası demokrat bir ülkedir.başörtülü anadolu insanı cefakardır köylü milletin efendisidir.o efendiki kardeşinin düğünü için komşusunun nişanı için orduevine bile alınmaz.cumaya gidiyor olduğundan fişlenir subayım askerim benim.ama naaşı geldiğinde koca koca omzu apoletlilerde namaz kılar sezerde namaza durur.çünkü kanı yerde kalmasada musalada nutuk lazımdır..dindar olmayanlar yöke girmeliki bilimsel çalışmalar olsun,yoksa dogmalarla büyüyen (doğrusu dine inanan) bir yök oluşurki nerde atom endüstrisi nerde nasa gibi bir teknolojimiz naSIL OLUŞABİLİRKİ..bilimsellliğe inanan kadrolar olmadıkça biz nasıl aya çıkacaz dimi ama..onun içindir ki bu yobaz dine inanan islam olan insanlar ne yöke ne askere ne vergiye ne musallaya bile yaklşamamılıdır.gömün gitsin onları.yok sayalım.ateşlerde yakalım küllerini boğaza dökelimki toprağımızı bile kirletmesinler dimi ama..yaşa var ol sezer sen yaşa cumhuriyeeeett.yaşasın kefenimin bezi karaborsa,yaşasın birgecede repolarla oluşan zenginlikler,yıkılsın osmanlı hanedanı yaşasın yeni hanedanlar saltanatlar,yaşasın ateizma,kominizma,eşcinsellik,şehvetsel özgürlükler ,yaşasın vurgunculuk talan,çeteler,ergenekonlar,,,kahrolsun dini yobazlar sakallılar ,başötülüler,anadolu halkı kahrol,,,,,,,işte türkiyemin hali...yaşasın beyaz türkler..ilelebebed payidar cumhuriyet sen yaşa.....sloganlarla büyüen halkım sen ne olursan ol. bu ülkede iman ve küfür hiç bu kadar restleşmemişti..görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler..

mit7

New member
Arkadaş bn cuma namazıma giderim hiç kimse de hiç birşey diyemez.çalışma saatlerime geliyorsa farzını kılarım dönerim işimin başına 30 dk mı aldı git kıl gel 2 saat gömerim kafamı masama hallederim işimi yaparım hakkıyla hakkıyla yapmayınca boğazından geçen lokma haram oluyor ztn.

rektör cuma ya gitti bn mahdur oldum İŞİM YAPILMADI hadi canım kimi kandırıyon!!!

-müslüman mısın
-elhamdülillah müslümanım
-bugün hangi gün?
-ne bileym
-cuma birader bugün saat kaç bi baksana
-ne bileym saat kaç

tabi gün bilmezsin saat bilmezsin atalarımızın sözünü de bilmezsin duy da öğren "namazda gözü olmayanin ezanda kulağı olmaz"

clonclon

New member
Arkadaş bn cuma namazıma giderim hiç kimse de hiç birşey diyemez.çalışma saatlerime geliyorsa farzını kılarım dönerim işimin başına 30 dk mı aldı git kıl gel 2 saat gömerim kafamı masama hallederim işimi yaparım hakkıyla hakkıyla yapmayınca boğazından geçen lokma haram oluyor ztn.

rektör cuma ya gitti bn mahdur oldum İŞİM YAPILMADI hadi canım kimi kandırıyon!!!

-müslüman mısın
-elhamdülillah müslümanım
-bugün hangi gün?
-ne bileym
-cuma birader bugün saat kaç bi baksana
-ne bileym saat kaç

tabi gün bilmezsin saat bilmezsin atalarımızın sözünü de bilmezsin duy da öğren "namazda gözü olmayanin ezanda kulağı olmaz"
ordudan atılan şerfsizlerde ben ipnelikten atılmadım namaz kıldığım için atıldım diyolar

HTML