Cs 1.6 Hazır Server DownLoad

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Eline sağlık Eren =)
Teşekkürler.

pLayßoy

Altın Üye
Hayır Daha DOsyaları İndirdm HlDs.exe ÇaLıştıroRum ama

Böyle Bir Hata Alıyorum Şu Serverıda Cok Kurmak İsityorum

the_racula

New member
Kardeş emeğine sağlık gercekten süper paylaşım indirdim port açtım bide telekomdan sabit ip aldım fakat bir sorum olacak ben serveri 32 kişilik yaptım 8mb internet bağlantım var acaba server dolunca sıkıntı yaşarmıyım bide normal sunucularla bunun arasındakı fark nedir yardım cı olursanız sevinirim. son olarak arkadaşlar pc full acıkm servere herkezi beklıyorum boşuna ceyran parası ödetbeyin bana :D

lucky

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Kardeş emeğine sağlık gercekten süper paylaşım indirdim port açtım bide telekomdan sabit ip aldım **** buda reklamım olsun :D fakat bir sorum olacak ben serveri 32 kişilik yaptım 8mb internet bağlantım var acaba server dolunca sıkıntı yaşarmıyım bide normal sunucularla bunun arasındakı fark nedir yardım cı olursanız sevinirim. son olarak arkadaşlar pc full acıkm servere herkezi beklıyorum boşuna ceyran parası ödetbeyin bana :D
öyle bir sıkıntı yaşarsan kesin yol olarak şu konuyu kullan

http://www.hackhell.com/counter-strike-ile-ilgili-bilgiler-ve-puf-noktalar/488373-cs-serverde-ping-dusurme-100-a.html

the_racula

New member
bugun servere 8 kişi girdi ve serverde acayıp lag oldu bitnkler durmadan 300 lere cıktı ve cok kotuydu :( pc özelliklerim c2d e8400 4 gb ddr3 1333 mhz 9800 gt 1gb 256bit özelikler gayet iyi ve internet baglantım 8mb ayrıca lucky kardes dedğin konuda gösterilenide yaptım baska bir çare varmıdır yardımlarınızı bekliyorum

Delete_02

New member
Error
You want to download the following file:

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting | 100000 KB

This file can only be downloaded by becoming a Premium member

There are no more download slots available for free users right now. If you don't want to become a premium member, you might want to try again later.
Create Premium Account

Bu Hatayı Alıyorum Yardımcı Olurmusun kardeşim.

the_racula

New member
luck kardes serverin herseyi tamam fakat web mod açtığım zaman hackliyolar adminleri siliyolar kafalarına göre değişiklik yapıyolar bunu nasıl engelliya bilrim panel e sadece ben ulassam bunun bir yontemi varmı dielim ben kendi pc adresimle girsem 192.168.1.2 de xxx.xxx.xx.xx adresinden girilmese böle bir cozum varmı acaba bilgin varsa acil cvp bekliyorum adas :) bide bu adamlar nasıl hacklıyor paneli bir acıkmı var ?? rcon pss var bilmeleri imkansız nasıl olurda bunu kırıyolar bilgisi olan lutfen yazsın.

halilcan97

New member
güzel bir konu olmuş teşekkürler. moderatörler bunu inşallah sabit yapar. cs 1.6 server kurma diye sabit konu var ama dosyalarında gerekli dosyalar yok patchler yok. saygılar

yunusaygun

New member
Kardeş emeğine sağlık gercekten süper paylaşım indirdim port açtım bide telekomdan sabit ip aldım fakat bir sorum olacak ben serveri 32 kişilik yaptım 8mb internet bağlantım var acaba server dolunca sıkıntı yaşarmıyım bide normal sunucularla bunun arasındakı fark nedir yardım cı olursanız sevinirim. son olarak arkadaşlar pc full acıkm servere herkezi beklıyorum boşuna ceyran parası ödetbeyin bana :D
arkadasın dedıklerını bende merak edıorum :)