Cs 1.6 Hazır Server DownLoad

erkin111

New member
ellerine sağlık. güzel paylaşım olmuş. fakat ufak bir sorunum var. serveri kurdum. keni pc ip adreslerimi,

ip Adresi : 10.0.0.8
alt ağ makinesi : 255.255.255.0
ağ geçidi : 10.0.0.2
dns sunucusu : 10.0.0.2

ip adresimi no-ip.com dan sabitledim

modemimde 27015 portunu açtım

port kontrol programı ile portuda kontrol ettim. fakat arkadaşlarım serverime bağlanamıyor.

sorun neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olabilirmisiniz?

Blade

BaBaCaN
server kurmak o kadar kolay işmi yani şimdi dosyaları ftp ye atacaz tamam

hocam bir bilen olarak tam olarak anlatsan daha iyi olurdu..

Yeşil Gözlü

Altın Üye
arkadaşım ben indirmek istiyorum ama kendime güvenmiyorum becereb,ilirmiyim die çünkü böyle işlerden hiç anlamam daha önce hiç serverimde olmadı ve hiç adminlikte yapmadım ayrıcada yapmayıda bilmiyom zaten yani kısacası umutsuz vakayım ama yinede bir resimli anşatım yapsaydın en azından kafamda soru işaretleri kalmazdı adminliği bi şekilde öğrenirdim zaten

lucky

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
arkadaşım ben indirmek istiyorum ama kendime güvenmiyorum becereb,ilirmiyim die çünkü böyle işlerden hiç anlamam daha önce hiç serverimde olmadı ve hiç adminlikte yapmadım ayrıcada yapmayıda bilmiyom zaten yani kısacası umutsuz vakayım ama yinede bir resimli anşatım yapsaydın en azından kafamda soru işaretleri kalmazdı adminliği bi şekilde öğrenirdim zaten
yeşil gözlü profilimden mailimi al nekadar yardım edebilirsem ederim :goz:

otoringo

New member
ya cok sagol kardes te benim modem d-link marka oldugu icin modelide dsl 360-R VE BU MODEME GORE PORT ACMA YONTEMINI BULAMADIM GOOGLEDE ARASTIRDIM AMA BOYLE BIR MODEM YOK VE UZUN ZAMANDIR PORT ACAMIYORUM BU YUZDEN DE SERVER ISIME YARAMAZ AMA YINE DE COK SAGOL!

mcbyumt

New member
bihozard kurdum birazda eklenti yükledm sorunsuz calısıyor tesekkürler

ya ilk baslarda ipi beyenmiyorlar diye girmiyorlar sanmıstım sonra 4-5 arkadasa dedım sizde gırıyormu girmiyor dedi hepsinde yani anlıyacagınız benden baska kimse giremiyor yardım edermisin lucky kardes herseyi yaptım panel editi plugin zm flan ama dedigim gibi benden baska kmse giremiyor portta actım bu arada ipimde 192.168.1.33:27015 bu

r0nan

New member
arkadaslar ben bunu ındırınce resmen serverimmi olacak .
ben bu serverde admınlık werebılecekmıyım
perki paralı serverle bu beleş server arasında
ne farK war . Anlatırmısın kardesım indireceM'
bosu bosuna Kota yazmasın gariban cüzdanıma:)

lucky

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
arkadaslar ben bunu ındırınce resmen serverimmi olacak .
ben bu serverde admınlık werebılecekmıyım
perki paralı serverle bu beleş server arasında
ne farK war . Anlatırmısın kardesım indireceM'
bosu bosuna Kota yazmasın gariban cüzdanıma:)
adminlik verebileceksin

ewt herşeyi tamamladıktan sonra resmen serverin olucak

ama serverin bütün gün açık olsun istiyorsan bilgisayarı hep açık bırakman gerek

__crazy

New member
Ama bazı maplarda hata veriyor. Sizde de aynı sorun varmı?? *****.wad dosyası bulunamıyor diyor ve server kapanıyor.Sanırım map klasöründe sorun var. Sizde de aynı sorun varmı??
.WAD hatasının çözümü çok kolay mesela Google'da office.wad araştır bulduğun dosyayı indirip C:\Program Files\Valve\cstrike içine at çözmü bu ben hep böyle yaptım oldu

AzaRaH

New member
yha şimdi biz bunu indirince serverimiz oluyor kendimize ait peki para felan ödemiyoz mu? serverlar parayla açılıyo çünkü...

ReoxKinq

New member
indirecemde oluomu benim portlar acık

knk ben sunucuya kuracamda panel olsun ıstıorm yardı medebılırmısın

yusufersin

New member
arkadaşlar serverin içinde sxe var , ancak nasıl aktif hale getireceğim

ip xx.xxx.xx.xxx
__sxei_internal_ip xx.xxx.xx.xxx

kısmını server.cfg ye ekliyorum ancak çalışmıyor , içinde sxe dosyaları var ancak sxe yi aktif hale getiremedim gitti yardımcı olun lütfenn

cronth

New member
kardeş biz bunu nasıl becercez biraz açar mısın?

Kardeş ya biz bu içlerindekilerini counter strike nin kuruu olduğu dizine mi atcaz.Biraz anlat ühühühü:(