Counter-Strike 1.6 NoSteam (Windows) Server Kurulumu

gigantic

New member
olaya bak, konu 02-04-2007 tarihinde hazırlanmış, hala yazılmaya devam ediliyor. vay be. bu yazı sayesinde hazırlamıştım kendi serverimi. 3 sene olmuş. tekrar tekrar teşekkür edesim geldi ama sadece bir kez kabul ediyor teşekkürleri. pek bir mütevazi bu hackhell. az oynamadık. dikkatli bir şekilde adımları takip ederseniz hiç sorun yaşamadan serverinizi oluşturabilirsiniz. sadece biraz dikkat istiyor.

By Akuma

New member
Söylediğin Adımları Aynen Takip Ettim Ama En Son hltv.exe'yi Çalıştırdığımda Böle Bi Hata Verdi.

Unable to load authentication library, exiting...

thumper98

New member
Ya abi bişey sorcam giriyorum hlds.exe ye sonra metamod gpl bilmemne yazıyor sonra kapanıyor ip yi giriyorum sw ye girmiyyor yardım lütfennnnnn

thumper98

New member
Arkadaşlar o sorunu çözdüm. cmd de cstrike den eksik dosya varmış tekrar yaptım.Kurdum consoleden herşey hazır.Sonra böyle sw ile ilgili yazılar geliyo consoleden.Tam böyle oldu derken Fatal Error => Unable to load authentication library, exiting ... diye hata veriyo kapatıyo yardım....

Saol Dark_Angel teşekkürünü vercem ama
şu sorunu çözüp vercem...

FedFak

New member
ilk adımda takıldım :S

Dos komutuna hldsupdatetool.exe -command update -game valve -dir . yazdım download etmeye başladı.. Sonrasında

" -username <username> - Steam account username <only neededto access limited contend>

-password <password> - Steam account password <only neededto access limited contend>"

Dedi ve kaldı. burda ne yapmamız lazım ?

Tşk. ettim şimdiden

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hallettim Teşekkürler..

raccun

New member
Arkadaşlar bu hata konusunda yardımcı olurmusunuz?
hlds yi çalıştırdığımda Amxx yüklemesine kadar geliyor map-change de yapıyor ama hemen ardından bu hatayı veriyor, Teşekkürler.

steamengine.cpp <1568> : Assertion Failed: m_pSteamInterface
Failed to load Steam ServiceServiceStart: failed to start

kem733

New member
Arkadaşlar bu hata konusunda yardımcı olurmusunuz?
hlds yi çalıştırdığımda Amxx yüklemesine kadar geliyor map-change de yapıyor ama hemen ardından bu hatayı veriyor, Teşekkürler.

steamengine.cpp <1568> : Assertion Failed: m_pSteamInterface
Failed to load Steam ServiceServiceStart: failed to start
aynen bendede bu hata var acil yardım edermisiniz.