cep tellerini hackleyin Super Bluetooth Hack 1.07

greenk

New member
nasıl yapıcaz anlamadım indirdiğim dosyayı napıcam hepsini mi kendi telime atıp ordan bi resim mi yollamam gerekir o kadar mı?

« ß@Dß®¥ »

Øяg¥ αηGєℓ
Arkadaşım bilgi için koyduğun link ölmüş.. Yine de teşekkürler..

Ayrıca arkadaşım bende N72 var, birinci sayfadaki resimle hiç alakası yok. Ben mi yanlış yaptım, yoksa telefonun mu bi eksiği war anlayamadım.

devula

New member
zuppperrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D:D sevgilinizin mesajlarını güvenle okuyun :D:D
E:Aşkım tutunu aç sana bişi yollıcam (nihahah)
K:Tamam aşkım açtım yolla
E:Kız bu herifte kim sana mesaj atmış :D:D:D:D

talyus

New member
kardeş bak yüklerim ama tel çökmesin sonra günahı boynuna hakkım ahrette senden alırım öyle bişi olursa ok eline sağlık paylaşım için

waterbrave

New member
arkadaşlar kullanım hakkında hiç bir bilgi yok birazdaha açıklana bilrse çok memnun olurum ben biraz geç anlarım ama anlarım :))

WARTOX

New member
Yalan bu işler arkadaşlar.. İlk sayfadakinide denedim, bloover'ıda.. İkiside yalan.. Arkadaşlar adamlar telefeonu bozmayı beceriyorlar yaptıkları virüsle, fakat bu virüsü yinede bluetooth'dan karşı telefonun izni olmadan gönderemiyorlarda; abidik gubidik programlar mı bu işi becericek..?

thefirefox

New member
Yalan bu işler arkadaşlar.. İlk sayfadakinide denedim, bloover'ıda.. İkiside yalan.. Arkadaşlar adamlar telefeonu bozmayı beceriyorlar yaptıkları virüsle, fakat bu virüsü yinede bluetooth'dan karşı telefonun izni olmadan gönderemiyorlarda; abidik gubidik programlar mı bu işi becericek..?
siemens veya windovs mobile işletim sistemi olmayan her bluetootlu telefona girerim girdim sen becerememişsindir eğer programı doğru kullanırsan onay istemeden lap die damlıyo hatta "blover 2" toshiba bluetooth sowtware kullanan pclere bile giriyo

man utd

New member
siemens veya windovs mobile işletim sistemi olmayan her bluetootlu telefona girerim girdim sen becerememişsindir eğer programı doğru kullanırsan onay istemeden lap die damlıyo hatta "blover 2" toshiba bluetooth sowtware kullanan pclere bile giriyo
Yağmasanda gürlüyon :D
Açıkla madem nasıl kullanıyon şu Lamer durumundan kurtul:clap

HTML