cep tellerini hackleyin Super Bluetooth Hack 1.07

ben bunu blover ile yapıyodum artık uğraşmıyorum ama güzel proggram genede
blover burda yapılanlardan baska galeriyi inceleyebilir kyıtları silebilir yeni kayıt ekleyebilir telefona format bile atabilir hatta uzak telefonun simkartını kullanarak mesaj gönderebilir arama yapabilir yakın telefonun kamerasını kullanarak uzak telefona foğraf ekleyebilirdin vs falan filan
Bu bilgiyi paylaştığın iyi oldu sagol.Googleda araştırdım bloverı bir bilgi bulamadım tam olarak.Nedir bu bir yardım edermisin.

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
ya hadi arkadaşım emeğe saygı göster kardeşim

Senden yardım istedimmi ben ? Hayır.

Artık rep atmayanı adam yerine koymuyorsunuz galibe buna çok şaşırdım ilk defa sende duydum boyle bir şey.

Yukarıdakılerin programı yukleyıp deneyip yorum yazdıgından neden bu kadar eminsin ?

İndirmeseydim sana ne olumlu nede olumsuz yorum yazardım.

Her yazılanı üzerine alınma ben k750i kullandığımı belırttım ordaki başka bu telefon sahibi kişi varsa oda deneyip sorun yaşayıp yaşamadıgını yazabılırdı.Belki sonyericssonlarda boyle bir durum var..
rep emeğe indirdiğine teşekkürdür...bir nevi.. hadi arkadaşım paylaşımların kadar tartış benle ... sony lerde ufak bir püf nokta var diğer programda bende nevcut lakin o bir çok medelde istek yolluyor bu istek yollamıyor

greenk

New member
Teşekkürler paylaşım için
nasıl kullanıcam bunu ayrıntılı anlatırmısınız? kendi telime attım ve bluetooth'u açık olan birine yolladım karşımdaki kabul etmezse diyelim

yankizulu

New member
kardeşim bu java destekli telefonlar içinmi ve öyleyse nasıl kurucaz telefonda biraz bilgi verirsen sevinirim bilgi butonuna tıklayınca bişey çıkmıyo

HTML