CEP TELEFONU MELODI ISTEKLERINIZ ( mp3 waw ) burdan yapin

trialhacker

New member
nuri alço tecavüz müziği var mı hani eski filmlerde oluyor yaa onun bunun içkisine ilaç koyuyor da o müzik çalıyor.bulursan çok ii olacak kardeş...

1sc0rp!tX

Altın Üye
trialhacker' Alıntı:
nuri alço tecavüz müziği var mı hani eski filmlerde oluyor yaa onun bunun içkisine ilaç koyuyor da o müzik çalıyor.bulursan çok ii olacak kardeş...
NE yapacan O müziğe =)

gattuso05

New member
arkadaslar bana agıreKeTya dıye var melodısını cok kısıde gordum ama 6600 ıcın gercek ses gıbı bısey rındamın dıye sarkıydı evet rındamın neyse bulabılırsenız sımdıden tsekkurler

orionics

New member
Arkadaşlar bana Samsung D500 için Kenan Doğulu'nun - Çakkıdı parçasının melodisi lazım yalnız uzantı olarak .mid ve .mmf biçimlerini kabul ediyor o şekillerde olabilirse sevinirim :goz:

freef

New member
Güzel kardeşim bana nokia'nın klasik kısa mesaj ses tonu lazım.Şöyle yüksek sesli olsa...(hani dıt dııt,dıt dııt var ya; o.)
Bir de (nasıl anlatayım) saksafon sesi bebek hıçkırmasına dönüyor ya... Böyle bir ses tonu vardı...
İlgileneceğini umuyorum dost.

kate35

New member
slm bana acil olarak tetikçi filminde bas rolde oynayan adamın fılmde kullandıgı cep telefonun melodısı ayrıca melodının ısmı lazım yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden cok tesekkur ederım

!abcodygz

New member
thx

I am very pleased with your site. I will be glad if you appreciate <a href="http://usd-personal-loans.com">my site</a>

HTML