CEP TELEFONU MELODI ISTEKLERINIZ ( mp3 waw ) burdan yapin

arda.cavdar

New member
arkadaşlar bunu nasıl bulabilirsiniz yada bulabilir misiniz bilmiyorum ama ilgilenirseniz gerçekten çok sevinirim...ben baya aradım ama ne yazıkki bulamadım umarım sizler bunu başarabilirsiniz... 24 dizisinde CTU biriminin telefonlarının mükemmel bir ses tonu vardı...aradığım melodilerden biri bu...diğeri ise geçtiğimiz günlerde vizoona giren TETİKÇİ filminde kullanılan cep telefonunun melodisi...inanılmaz harika bir melodi idi...ne yazıkki bnm aramalarım sonuç getirmedi...ilginiz için çok teşekkür ederim...

issiz

New member
arda.cavdar' Alıntı:
arkadaşlar bunu nasıl bulabilirsiniz yada bulabilir misiniz bilmiyorum ama ilgilenirseniz gerçekten çok sevinirim...ben baya aradım ama ne yazıkki bulamadım umarım sizler bunu başarabilirsiniz... 24 dizisinde CTU biriminin telefonlarının mükemmel bir ses tonu vardı...aradığım melodilerden biri bu...diğeri ise geçtiğimiz günlerde vizoona giren TETİKÇİ filminde kullanılan cep telefonunun melodisi...inanılmaz harika bir melodi idi...ne yazıkki bnm aramalarım sonuç getirmedi...ilginiz için çok teşekkür ederim...

konu hakkında biraz daha bilgi werir misin ???

mesela tetikçide duyduğun melodi flimin müziği mii di ??? :eek:

:sigara:​

arda.cavdar

New member
yoo hayır...film müzii değil..filmin ana karakteri film byunca cep telefonu kullanıyor...sürekli telefonu çalıyor (Nokia 8800)...ana karakterin kullandığı telefonun melodisi bnm özellikle aradığım...eğer filmi izlemediysen mutlaka izlemeni tavsiye ederim çok ilginç we gerçekten sürükleyici bir film...ayrıca bahsettiğim melodi de mutlaka dikkatini çekicektir...:D

es0o0

New member
kardeş tokat'tan mı geliyon türküsüyle, beyaz giyme türküleri var mı?
waw olarak

aLeMCi__

New member
vedatbeyy' Alıntı:
arkadaş cep kur'an programı var mı acaba yardımcı olsan sevinirm
kardeşim burası program bölümü değil meledi paylaşım bölümü galiba acemisin bu seferlik benden olsun

arapça kuran

hareketli kuran

ingilizce kuran

türkçe kuran

es0o0' Alıntı:
kardeş tokat'tan mı geliyon türküsüyle, beyaz giyme türküleri var mı?
waw olarak
buyur kardeşim;
hüseyin turan_beyaz giyme 30 sn wav

tostarkan' Alıntı:
hacim, pulp fiction var mi?

Saygilar...
buyur kardeşim;
pulp fiction 30 sn mp3

pulp fiction 30 sn wav

bütün rar şifreleri : www.hackhell.com

nasi

New member
eski çevirmeli telefonların cıkardıuğı sesın melodisini bulabilirmisin şimdiden saol

kemalk

New member
merhaba,
nokia'nın bloom.mid isimli bir melodisi var, arattım ama mixleri çıkıyor hep, orjinal şekliyle bulabilirsen çok sevinirim, şimdiden teşekkürler..

issiz

New member
arkadaşlar isteklerinize en yakın zamanda cewap wermeye calışacağım...
şimdiden ozur dilerim..

İYİ FORUMLAR

ofkologlu

New member
arkadaşlar turkcell in reklamında küçük kızın söylediği şarkının mp3 olarak müziği varsa yollar mısınız pls ???

HTML