CEP TELEFONU MELODI ISTEKLERINIZ ( mp3 waw ) burdan yapin

kadymp

Turk4lyfe
CEP TELEFONU MELODI ISTEKLERINIZ ( mp3 waw ) burdan yapin...elimden geldigince isteklerinizi bulmaya caliscam...
konu sabitlenirse iyi olur iyi forumlar..

[KooZ]

New member
daha önce bir çok kişi açtı ama isteklere cvp vermediinşallah sen yapabilirsin::

kadymp

Turk4lyfe
AfresiaB' Alıntı:
kardeş cok saol
varsa kesintisiz halinide isteyektim yani tamsarkıyı mp3 olarak :)
kardes burdan sadece cep icin istekde bulun ...
sarkiyi bulmak icin google yazman yetecektir iyi fo9rumlar...bulamazsan ozelden msj at...

dreamer80

bağımsız
arkadaşım kusura bakma ama bu özlem özdil degil ismi yazılmış sadece başka bulabilirmisin şimdiden sagol

kadymp

Turk4lyfe
dreamer80' Alıntı:
arkadaşım kusura bakma ama bu özlem özdil degil ismi yazılmış sadece başka bulabilirmisin şimdiden sagol
kardes bana ozelden mp3 unu at problem olmasin cunku ben limewire dan buluyorum mp3 yine aynisi olabilir...

issiz

New member
Destekkkkkkkk

KADYMP Kardeş Bende Sana Destek Wermek İsterim Eğer İstersen Tabi.... Yardımcı olmak isterim...:goz:

:sigara:​

kadymp

Turk4lyfe
issiz' Alıntı:
KADYMP Kardeş Bende Sana Destek Wermek İsterim Eğer İstersen Tabi.... Yardımcı olmak isterim...:goz:

:sigara:​
olur kardes destege ihtiyacim oldugu an sana yazarim saol...

MistyFuture

New member
merhaba benimde bi istegim olcak, simdi bu worldcard reklamindaki vadalar var ya vadaaaaaa vadaaaaaaa diye bagiran bir ara otobusde giderken birinin cep telefonu oyle caldi cok hosuma gitti, bende aradim ama bulamadim, wav, amr, mp3 farketmez, banda bulabilirsen cok sevinirim. iyi calismalar...

Prenses_53

New member
gercekten cok tsk edrım ama waw seklınde ıstedıgımı yazmamısım waw seklınıde ıstesem ayıp olmaz dımı?:$

HTML